MOONCITY MİTİNGİ - KATILIM OLMADI

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda darth kebabic tarafından 8 Tem 2018 tarihinde açılan konu

1. darth kebabic

darth kebabic Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    13
    Saat 15 sularında kaymakamken bir miting alanı oluşturdum ve plan yaptım. Söyleyeceğim metni bile bulmuştum. Fakat caddelerde insanlara yalvarmama, reklam için pano asmama ve advert ile belirtmeme rağmen katılım olmadı. Sunucuda 60 kişi falan vardı. Birkaç polis gelmişti fakat çoğu gitti. Kalan polislere ve korumama (Alper Dybala) teşekkür ederim. Birkaç sivil de gelmişti fakat platforma çıktılar ve ciddiyetsizlerdi. Böyle rolleri hiç önemli bulmuyorlar ve neredeyse millet dalga geçiyor. Daha önce defalarca dediğim gibi uyuşturucu gibi binalarda öylece bekleme para kazandırma sistemi olmaktan çıkarılmalı. Oyuncular daha sosyal olursa böyle etkinliklere katılım artar. Hepinize teşekkürler.

#1 darth kebabic, 8 Tem 2018
    Son düzenleme: 8 Tem 2018
    sokucureel ve Batin İçin bunu beğendi.
  2. Güzel olmuş

darth kebabic bunu beğendi.
  3. Mert Stone

Mert Stone Hunter
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Sunucuda mafyayı bile artık raid atarken görmek bir mucize.Güzel birşey yapmışsın fakat bunu yaparken olacak katılımı düşünmemelisin.1 kişi bile olsa o etkinliği devam ettirmeliydin.Senin azmini gören insanlar etkinliğine katılmak isteyeceklerdir.
    Güzel olmuş ,tebrikler.
    İyi oyunlar!

4. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Polis olarak bende vardim orada ama bekledik bekledik birsey olmadi. Ustune de atmhack ciktigi icin gitmek zorunda kaldik.

5. sokucureel

sokucureel Mukaka
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    kesinlikle haklı adamlar uyusturucu basmaktan başka hiç birşey yapmıyorlar ben ordaydım.

6. Arda Zenci

Arda Zenci Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Ohh esrar miss