Moon Gaming Edit

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Persica tarafından 20 May 2018 tarihinde açılan konu

1. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
  2. Bazı emek hırsızlarına kafa yorma

3. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    532
    Cem sunucu içinde olan olayları derleyip güzel bir hikaye uydurup altyazılı güzel şekilde kafaları editleyip (1 Adama 15 kişi koymadan) Edit yapsana daha güzel olur.

4. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    Zaten 1 kafaya 15 kişiyi koymuyorum

5. Bahadir Acar

Bahadir Acar Im already broken.
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
    Edit yapta bi şeklimiz olsun krdsm

6. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    532
    Ne demek 1 kişiye 15 kafa koymuyorum infinity war trailer montajını atsana 4Head

7. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    O videoyu sildim ama zaten onda da sorun yoktu

8. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    8. Forum bilgi paylaşım merkezi olduğu için gereksiz-kişisel tartışmalara-atışmalara girmek yasaktır. Forum bir birinize meydan okuyacak bir yer değildir.
    Eğer montaj savaşı yapacaksanız videolarınızı bekleriz.En çok beğeni alanı da 1. İlan ederiz.Böyle etkinlikler için üstada gerek yok.Kabul ederseniz tarih belirleyelim.

9. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    Benim için farketmez

10. alleinwolf

alleinwolf xF Master
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    60
    Kardeş bu adamlara karşı hiçbir şansın yok emin ol ve forum kurallarına haykırı hiçbirşey bulunmamaktadır sen birsürü boş konu açıyorsun sana karışan yok ama burda herkese kural öğretiyorsun fakat çiğniyorsunda oyüzden bunu yazman saçma.

11. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Yanlışım varsa ikaz et şikayet et.Ama burada kimseye bunu demeye hakkın yok.Zamanında aybora ile çok tartışmalara girdik ve olayların uzayacağını anlayabiliyorum.Arkadaşlara ikaz ettim.Bu kadar basit.Boş konu olarak gördüğünüz şeyler olması forum ban temyiz,yetkili şikayet ve ban talep olacak.Foruma devrim getirdiğimi düşünerek fikir önerileri açıyorum.Amacım foruma yaşam kazandırmak.

12. alleinwolf

alleinwolf xF Master
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    60
    Sürekli yeni konu açıp forumun görüntüsünü bozuyordun yok YARDIM , YARDIM2 vb. ve gelip buraya kural öğretiyorsun :D

13. Devrim getirdim diyosunda normalde yetkililer kural paylasır oyuncularsa etkinlik fln 1 ay önce 100 mesajın varken suan 609 shitpost yapma artık

14. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Beş sayfa geriye gittim ve yardım başlıklı bir konu bulamadım.Benimle doğruları konuş yalan söyleme.

#14 Bob, 24 May 2018
    Son düzenleme: 24 May 2018
  15. alleinwolf

alleinwolf xF Master
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    60
    #15 alleinwolf, 24 May 2018
    Son düzenleme: 27 May 2018
    DWTC bunu beğendi.
  16. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Üşenmeden baktın dimi.Sana cevabım şu.Adam akıllı konu aç da görelim.Forumun başlığı kurallara aykırı diye diğer foruma geçmesini rica ettim çünkü adminlerin o forumu silmesi lazım.Forum dışı oluşan bir hata olduğu için oyunda genellikle afk,Steamda çok yoğundur diye düşündüm konu açmakla çözüm buldum.Ve acil çözüm getirilmesi lazım o yüzden help başlığı koydum.
    Bana meydan okuyanlara iki cümle söyleyeceğim seni daha iyisini yap.Daha iyi konular yaz.

#16 Bob, 24 May 2018
    Son düzenleme: 24 May 2018
  17. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Sıkıntın var mı?600 mesajımız hepsi mi gereksiz.Hiç mi fikir önerim yok.Ben de etkinlikler paylaştım.Sen yalan söyleyerek kendini ne zannediyorsun?Sevmediğin insanlara gereksiz yorumcu diyemessin.Diğer arkadaş senin dostun olabilir ama yalan söylemeni gerektirmez.Sana da bir cümle diyeceğim.İnsanlara yalan söyleme ve adaletli davran.

18. SPENPJJSNJPJSNJPSNHPS ne yalanı söylemisim aq tek actığın konular sunlar yardım yardım 2. ATM ATM Para. Uyusturucu meth

19. Madem atm atm2 atm 3 diye konu acıcana üstadlara söyle bide yalancı diyo dediğim seyde tek sitpost yapma yazdım ve 1 ay önce 100 mesaj simdi 609 mesaj dedim

20. Gualfwo

Gualfwo Anıl Yıldırım
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Adam en azından öneri sunuyor. Boş zamanında sende deneyebilirsin.