Mesleklerdeki Yanlış Anlamalar

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda MertTilgeler tarafından 5 Şub 2018 tarihinde açılan konu

1. MertTilgeler

MertTilgeler No Pain No Gain
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşlar Donator Mesleklerindeki İthalatcı ile başlamak istiyorum bu meslekteki silahlar illegaldir yani polis bu adamı silah ticareti yaparken görürse tutuklayabilir.

Adam Otistiği almış dükkanın içinde dolaşıyor çık diyorsun çıkmıyor mesela çektim silahı vurdum 1 el ya hemen nabıyorsun sen otistiğe vuramazsın diyor yada bişey demiyor devam ediyor bu seferde ölünce admin çağırıyor suçluyor küfür ediyor felan rp sunucusunda oldugumuz için o kurşunu yersen yapıcağını kendin bilirsin ROL ROL ROL ROL ROL

Arkadaşlar geçen gün illegal mesleklerden sıkıldım hakim oldum polisin teki adamı kelepçelemiş getiriyor dedim suçu ne bana ''LA'' dedi diyor o anda kalbim acıdı zaten

2. Yuzi

Yuzi Yusuf Ziya
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    120
    Böyle şeylerle çok kez karşılaşıyoruz!

3. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    Bence bu yetkili başvuru forumlarından oyunda da olmalı ki herkes alınmamalı bazıları ts3 kuramamış yeni gelmişler sohbete bile yazmıyor özel harekat araba sürüyor.Olumsuz örnek çok sunucu kalitesini oyuncular düşürüyor.

4. gorsky.

gorsky. Görkem TOKLU
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Ne kadar boş insanlar dolu server da ya iyi forumlar.

Yuzi bunu beğendi.