Mesleklerde taneli varlık çıkartabilme

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda -Kaos- tarafından 21 Tem 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. -Kaos-

-Kaos- Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Ben bu durumdan birazcık sıkıldım ithalatçı geçiyorlar m4 alıcağım pompalı alıcağım adamın dediği şey şu KUTUYLA SATIYORUZ herkes bunu diyor pahalı birşey için M4 mü kutuyla Pompalı,Yeni rakı,awp çok nadir tekeller taneli satıyor. Yani ben M4 alacağım sokakta M4 alabilecek illegal arıyorum tahminim pek çok kişide bu sorunu yaşıyordur.

2. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Sen bir bakkalsın ve çikolata satıyorsun.1 adet çikolataya ihtiyacın var ve bunu gidip sana getiren markadan istiyorsun.Sadece 1 çikolata için sana gelmez dimi ?

3. -Kaos-

-Kaos- Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Sen ithalatçısın ithalatçıdan 1 adet M4 istiyorsun ve o sana 2 arkadaşını daha bul getir diyor sende bunu sokak sokak arıyorsun 30K para verecek iki arkadaşını ? vede bu markada deil kendisi çıkartabiliyor taneli çıkartıp satsa senin kolaylığına gelir.

4. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Gerçek hayatta ki esnaf uygulanmak istemiş.Kendisi çıkartıyor fakat ilah değil bu arkadaş.Elbet aldığı yer vardır.Bununda rolü yapılıcak elbet.

5. -Kaos-

-Kaos- Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    İlah deil evet ama ithalatçı geçenlerin neredeysi hepsi denilebilir dükkan açmıyor sokakta arıyorum kardeşim kutuyla satıyoruz diyor. Şu an ithalatçı rolü yapan kişiye 1 kereliğine rastlamıştım bidahada görmek nasip olmadı adam ithalatçı geçiyor arkadaşına satıp geri kaçıyor illegal mesleğine. dükkan kursa ne güzel olur dime rahatça gidip alabiliriz taneli bir şekilde yani ben ithalatçıyı ararken adam meslek deiştirmiş oluyor bende bu durumdan sıkıldım.

6. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Haklısın fakat itahalatçı genel olarak devletin satış yapılmasını yasakladığı için dükkan açmıyor ve oyuncuya dükkan açmak zor geliyor.Genellikle sahipsiz evlere girip diğer oyuncularla silah satıyor.Çoğunlukla dediğin gibi arkadaşlarına satıyorlar.Eğer meslek değiştirme kuralını aşarsalar ise şikayet etmeyi unutma.

Daha önce 3 taneli çıkartma sistemi geldiği zaman şikayet edilmişti fakat bir şey değişmedi pek etkilemediği için.

7. AtaBeyGG

AtaBeyGG ZeHiR TaCiRi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    26
    bencede taneli olmalı ithalatçı 50 k başlıyorum 5 k ile bitiriyorum sırf elimde m4 veya keleş kaldığı için

8. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Bir daha ki reste düzeltilicek arkadaşlar.

9. Yashine

Yashine Kerem ' Yashine ' Akbulut
    [DarkRP] Etkinlik Takım Lider Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    582
    Harbiden getirilsin ya,4 kişiyiz 1 kutu ak alıyoruz diğer kalan 1 arkadaşımızda ak alıcak tek vermiyorum diyo 2 saat zaman kaybediyoruz.

Cazcez bunu beğendi.
  10. Yashine

Yashine Kerem ' Yashine ' Akbulut
    [DarkRP] Etkinlik Takım Lider Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    582
    İstediğimiz zaman kutu istediğimiz zaman tekli çıkartılabilir bence,yada direkt tekli tekli

Cazcez bunu beğendi.
  11. SAKURA

SAKURA ban başı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    517
    en yakın zamanda böyle bir işlem yapıcaz konu kilit.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.