Merhabalar

'Tanışma' forumunda Drift_King tarafından 8 Oca 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Drift_King

Drift_King Bolkar Mürşitpınar
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Ben Bolkar Mürşitpınar kendimden bahsedeyim full oyun oynayan youtube u takip eden 11 şubat 1995 doğumlu teknoloji haberlerini takip eden birisiyim kısacası Drift_King derler bana dostlarım küfürsüz ortamları daha çok severim şunuda bu konuya eklemek isterim 15 yaş altı çok gördüm ben adminlik yaparken Sven co-op scxp Shop xp mod da 5 sene adminliğim mevcuttur tabi sunucu artık kapandı saldırılar oluyordu sunucumuza küfür eden terbiyesizlik edip şahsıma küfür eden Atatürk'e küfür edenleri direk olarak gözümle gördüm biz ne zaman bu hale geldik biraz eleştirdim afedersiniz en garibide umut diye bir 13 yaşında çocuk kendisini steamda 29 yaşında gösterip başımıza adminliğimin başından beri musallat olmuştur ben inanın ki küfür edenlerden bıktım oyundaki yapılan terbiyesizliklerden yoruldum diyebilirim haksızlıklar da oluyor bazen çıkıyor bir iki tane yazıktır büyüklerinize saygınız olsun gerçi yaşı küçükler için söylüyorum alınmasınlar büyükler üstlerine siz kendinizden küçüğünüze saygısızlık edip onların kalbini kırdığınız andan itibaren veyahut onların size bir yanlışı olduğu anda kızarsınız olumlu davranmazsınız rahat olun şimdi artık ben geri dönermiyim elbet dönerim ama başka işlerimde var yoğunum ne zaman dönerim bilmiyorum bu bir veda notudur aynı zamanda küçük kardeşlerimiz için bir uyarıdır kendinize iyi bakın sevgiler saygılar bolkar mürşitpınar Drift_King

#1 Drift_King, 8 Oca 2018
    Son düzenleme: 22 Oca 2018
  2. Dante

Dante Ay Efsanesi
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    380
    Memnun olduk Bolkar

Secret Russian bunu beğendi.
  3. Secret Russian

Secret Russian Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Merhaba Bende Yunus Zaten bi ara karşılaşmıştık bende Bu swde sık sık dolaşan rp yapan bir insanımdır tabiki müsait olduğum zamanlarda.

4. parsoberg

parsoberg Ay Tutulması
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    62
    Adım berke

5. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    Adım İsmail Cem

6. Drift_King

Drift_King Bolkar Mürşitpınar
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Tanıştığıma memnun oldum

7. adım alp istersen yunus de herkes yunus diyor

8. Secret Russian

Secret Russian Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.