Merhaba 2 Günlük Ban Açıklayıcı Bir Şekilde

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Yigit DOGAN tarafından 19 Kas 2018 tarihinde açılan konu

1. Yigit DOGAN

Yigit DOGAN Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    @yusufkvN Banladığı Oyuncuyum Şimdi Olayı Yine Baştan alıcağım bakın benim hiç bir hatam yok lütfen
    şimdilikle biz 3 ümüz @Feyzullah @tirrek necmi ve @Yigit DOGAN BEN ile geziyorduk ve bir cafe tarzı bir yer vardı ben arkadaşlarla giderken sa dedim sadece ve sadece sonra içeri girdim ve biraz dolandım [9saniye falan]
    sonra dışarı çıktım ve admin gelmişti beni yukarı çekti noluyo diye bi kalkındım tabikide sonra admin birşeyler konuştular arkadaşlarla ve sonra ben sebebsiz yere jail dediler ve ben tabikide jail ne demek bilmiyorum admin
    arkadaş @yusufkvN beni biryere götürüyordu ve bende arkadaşlarım çıktığı için onlar 8 saat yemişti bende çıkıyım dedim ya bende çıkıyorum yaa!! dedim ve çıktım ama @yusufkvN admin bana demişki çıkarsan 2 gün ban atarım ama ben böyle bişey duymadım sonra konuştuğumzda söyledi zaten sorabilrisnz işte ben çıktım 2 gün yemişim haberim yok olay bu yani benim bi hatam yok yani ben bilseydim 2 gün olacağını çıkmazdım zaten benim garry moda ilk sw m siziniz başka kimsede oynamadım kanıtıtda alın proflim
    https://steamcommunity.com/id/JD2FG buyrun profilimde bu yani bakabilirisniz benda 12 saat mi ne oynadım zaten oyunu buda sizin sv de deyil zaten arkadaşlarla ozel girmiştik ozaman yani bu! işte banımın sebebi
    He bide kanıt diyorsanız orda memür bey vardı birtane demiştiki bunlar banlık şeyler deyil sv de olabilicek şeyler demişti Ben Banımın Açılmasını istiyorum ! Kolay GELSİN

2. Bordo Bereli

Bordo Bereli Umuut
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    109
    Ban Temyiz Formu

1) Banlandığınız platform:
    2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz):
    3) Banlanma sebebiniz:
    4) Banlandığınız tarih:
    5) Neden banınız açılmalı (Yazı):
    6) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video):
    7) Steam ID'niz:

Kanıtsız temyizler genel olarak elde tutulabilir bir gerekçe olmadığı için fazla dikkate alınmayacaktır.

Banını açtırmak istiyorsan bu formu düzgün bir dille doldurursan yardımcı olunacaktır ve ban temyiz bölümüne aç lütfen konunu.

3. Yigit DOGAN

Yigit DOGAN Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Ban temyize açtım zaten tam olarak bilmiyorum oyunda yeniyim :(

4. Bordo Bereli

Bordo Bereli Umuut
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    109
    Anlıyorum ama burası darkrp bölümü ban temyiz bölümü ayrı gönderdiğim formu doldurarak oraya atarsan yardımcı olunur.

5. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    http://moonrp.com/forum/forums/ban-talepleri.25/
    Buraya git ve orada konu aç.
    Ardından
    Ban Temyiz Formu

1) Banlandığınız platform:
    2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz):
    3) Banlanma sebebiniz:
    4) Banlandığınız tarih:
    5) Neden banınız açılmalı (Yazı):
    6) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video):
    7) Steam ID'niz:
    -------------
    Bunu yapıştır.
    -------------
    " : " bu işaretin sol tarafında hangi soru yazıyor ise sağ tarafına o cevabı yaz.

6. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Site Yetkilisi Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    898
    Banın açıldı.

Freud Fethi bunu beğendi.