Me komutu ve rolde olan yararları

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Üye silindi 61 tarafından 1 Şub 2018 tarihinde açılan konu

1. Merhaba sevgili MoonGaming oyuncuları Bildiğiniz gibi sunucumuzda bazı kücük detaylar yok onun yerine /Me komutu. Var ve bu komut rol dönmesinde cok yardım ediyor eğer burda polis olarak oynayan arkadaslarımız varsa onlara cok tavsiye ederim. Örnek 1: trafik polisisin kaldırımda insanlar yürüyor bir adam araba sürerken kaldırıma cıkıp sürmeye devam ediyor insanlar zar zor kurtuluyor aracı süren kisiyi arabadan indiriyorsun atıyorum ehliyetini gösterirmisin diyosun o adam Me komutunu kullanarak /me ehliyet gösterir yazarak ehliyet gösterir tabi bazı rol bilmeyen arkadaslar sırf hapis ve öldürmek icin oynayan arkadaslar direkten ya vurar ya *ehliyetin yok o chatden bir yazı* diyerek hapse atar.
    Örnek 2: Bu örnek sunucumuzdaki bir sıkıntıyı göstermekte silah ruhsatı eline gelmek yerine kafanın üstüne geliyor ve polisin rolün icindeyken *kafanın üstündeki silah ruhsatı değil silah tasıyorsun ve hapse gitceksin* demesiyle sonlanıyor ve mafya,cete,torbacı,baron üstündeki seyleri kayıp ediyor onun böyle olması yerine /me silah ruhsatı gösterir yaparak amacı öldürmek hapis olmayan polisleri basından salar

umarım bu konuyu yararlı bulmusunuzdur

2. ExeLanSs

ExeLanSs Retired
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    83
    @alpontoros calıkıran Trafik polisinde zaten sürücü belgesi yani (Ehliyet) mevcut.Bunun için /me komutuna gerek yok bence.

@alpontoros calıkıran Bu konuda haklısın onunla ilgili @Just abin düzeltmeler yapabilir..

3. trafik polisinde ehliyet olduğunu bilmiyordum ama yinede bir örnek

4. ExeLanSs

ExeLanSs Retired
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    83
    Bilmeyen çok evet onunla ilgili detaylı bir bilgilendirme yapmamız gerekiyor.

Azerkytia bunu beğendi.
  5. bu cok detaylı olmasada insanların isine yaricaktır diye düsünüyorum ilerde daha konuyu acarak bir sey hazırlayacağım

6. SAKURA JR

SAKURA JR Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Murder Ne Alaka :D

7. ExeLanSs

ExeLanSs Retired
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    83
    Fikir paylaşımı brader hydrdr sn ? .s.s

8. SAKURA JR

SAKURA JR Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Efe Kafa Atarım :D

9. ExeLanSs

ExeLanSs Retired
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    83
    Hyr ulş abi özür Berke apiye selamlar <3

10. SAKURA JR

SAKURA JR Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Abi Deme Lzm OLur

11. ExeLanSs

ExeLanSs Retired
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    83
    Tmm :3

12. murder ne alaka derken @Ulaş Yavaşoğlu murder yetkilisiyim yinede darkrp oyuncularına yardım ediyorum

13. ne demek istediğini simdi anladım konuyu murder a acmısım yanlıslıkla K.B

14. SAKURA JR

SAKURA JR Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Dalgasına Dedim :d