MAP

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Bob tarafından 13 May 2018 tarihinde açılan konu

1. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Arkadaşlar harita hakkında konuşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum.
    Bana harita bir daraltı veriyor.Nasıl bir his şöyle diyeyim.Bütün yıl kalmak korkusunun verdiği daraltı ya da sıkışık ve sıcak otobüs.Bütün evler birleşik çok üstüme geliyormuş gibi.Harita eskisi kadar kullanılmıyor.Yeraltı KOS alanı ve fabrikalar hiç kullanılmıyor.Aynı şekilde çiftlik evide.Eskiden doktor da sedye olduğu zaman hastane kullanılırdı.A sınıfını da atladım orada da evler pek alınmıyor.
    Kısaca özet geçersek bazı yerler hiç kullanılmıyor ve o yüzden fabrikalar giden bile yok ikincisi olarak harita yukarıda anlattığım gibi daraltıcı bir havası var.

#1 Bob, 13 May 2018
    Son düzenleme: 13 May 2018
  2. Zaten bir çok kez cevabı verilen bir soru.

Lovegarden bunu beğendi.
  3. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    Katılıyorum bence artık uzatmaya gerek yok Batuhan abi buna onlarca kez cevap verdi

4. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Sadece fikrini söylesen ve tartışma çıkmasa.

5. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Ben harita evocity olsun demiyorum o konu bitti.Yukarıyı oku hak vereceksin.

6. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Arkadaşlar mantıklı olun cidden kullanılmayan evler var sırf o yüzden kaçmak dışında fabrikalara gidilmiyor.

7. Ben düşüncemi söyledim zaten daha önce cevap verilen bir konu olduğunu düşünüyorum.

Lovegarden bunu beğendi.
  8. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    MoonGaming™ kurulduğu tarihten itibaren, tekrar etmekten başka bir iş görmeyen, insanların kendilerini duvarları içinde kısıtladığı rol kalıplarını yıkıp yerine yenilikçi ve ilerici bir rol sistemi getirmeyi hedeflemiştir.
    Şuanda hedeflediği amaca ulaşılamıyor bence.
    Söyle örnek veriyim.
    Cumartesi günü İstanbul'da iş çıkışı otobüse bindin eve gidiceksin ve içeride ter , çorap kokusu var sıkıcı bir yolculuk iç karartıcı bir yolculuk.
    Birde şöyle düşün.
    Cumartesi günü İstanbul'da iş çıkışı öncesi otobüse bindim bomboş ne güzel dimi rahat iç açıcı yolculuk.
    Şuandaki map böyle iç daraltıcı.
    Kısacası dar rol kısıtlı sayılır.

Bob bunu beğendi.
  9. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Beni anlatan farklı bir metin.