MAFYA BABASI VE ÇETE REİSİ HAKKINDA

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Yusuf Özmüş tarafından 9 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

1. Yusuf Özmüş

Yusuf Özmüş Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Mafya babası ve çete reisinin diğer mafya,çeteden üstünlüğü yok.Emre çelik ve ben düşündüğümüzde Mafya babası ve çete reisi diğerlerine artı olarak 1 saksı daha basması olucak yani 3 saksı basması gibi yada polislerde olduğu gibi mafya babasına ve çete reisine tabanca verilebilir.

2. Bilo

Bilo Oyuncu_Bilo
    [DarkRP] Uzman Yardımcısı VIP Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    315
  3. Reis=torbacı ?????

4. Yusuf Özmüş

Yusuf Özmüş Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    +1 saksı verilmese bile silah verilmesi olabilir çünkü hiç bir farkları yok çeteler reisi dinlemiyor mafyalar babayı dinlemiyor

5. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Katılıyorum

6. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Burdaki rol anlayışı böyle değil yapıcak bir şey yok.
    Sen hiç gördünmü bütün mafyaları pd raid yaparken ?
    Veya bir üstadın mafya geçip ve yakın arkadaşlarının mafya geçmesi ile şehirde raid gibi illegal işlerin arttığını gördünmü ?
    Ben daha önceki haritalarda gördüm.Burda olucağını sanmıyorum.Neden dersen , rol düzeni tam olarak oturmuş değil.
    Silah olayına gelirsek , daha önce bunun hakkında çok mesaj attım.Eskiden rütbe sistemi işliyordu ve rütbe atladıkça Can-Armor geliyordu.
    Yanlış hatırlamıyorsam çete ve mafyada 7 rütbe vardı.Tabi bunlar kolay atlanmıyordu.Uzun bir süre oynamak gerekiyordu.
    Bu sayede Mafyada 6.seviyede meslek silahı veriyordu.Mayfa Babasında M249 var diyorlardı.
    Çete Reisinde de pompalı vardı.
    Fakat bu sistemin gelmiyeceğini söylediler.

7. SAKURA

SAKURA ban başı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    517
    reislerin farkı var grup üyelerini çatı altında toplayabilirler bir nevi onların başı rol olarak farklı var onlara 1 saksı eklersen torbacıdan farkı ne olacak tek üstünlüğü grubun beyni ve başı olması ki bu yeterli bence.

8. Yusuf Özmüş

Yusuf Özmüş Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Abi öyle olmuyor işte kimse reisin sözünü dinlemiyor

9. Sebastian Sasuke

Sebastian Sasuke Hadi ama ne kadar zor olabilir ki?
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    26
    abi 1 saksı eklenmesin fakat @Yusuf Özmüş'ün dediği gibi çete üyeleri çete reisini dinlemiyor veya baseye almıyor bu yüzden bi en kötü tabancadan veya başka birşey eklenmesi daha doğru olur

10. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Torbacı ve baronun işi uyuşturucu basmak asıl onlara silah verilmesi saçma.Çete Reisinin ve Mafya Babasının rolünü görmemişsin demekki.