KIŞKIRTMA

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Aquila tarafından 20 May 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Aquila

Aquila Peaceful Hooligan
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Jessica ve Yiğit vardı yanlış hatırlamıyorsam admin sit da tartışıyorken arkadaşım lan dedi kışkırtmadan 4 gün ban yedi . Buna itirazımız yok zaten de bizi şikayet eden 2 kişi de bizi kışkırtan " kardeşim " kelimesini kullandı . Kelimeleri kullandığın yere göre anlamı değişir tabi düz bir ortamda kardeşim dersen öyle çok büyük bir sıkıntı çıkmaz ama gergin bir ortamda kardeşim demen bana göre bir kışkırtmadır . Sadece bana göre değil ülkenin çok büyük bir kısmına göre kışkırtmadır . Hatta bazı semtlerde kavga sebebi bu kelime . Lan kelimesini " Lan oğlum nabıyosun ? " şeklinde kullanırsan karşındaki kişi çok büyük ihtimalle sinirlenmez ama " Konuşmayacaksın LAN ! " şeklinde kullanırsan kışkırtmadır ki biz buna itiraz etmiyoruz . Ama lan kelimesinde örnek verdiğimin aynısı kardeşim kelimesi için geçerli ağzını yaya yaya bizi sinirlendirmek için " kardeşim siz bi dursanıza " gibi kullanırsa bence bir kışkırtma oluyor . Jessica forumda konu aç üstatlar karar versin dediği için buradan soruyorum altta etiketlicem üstadları .

2. Aquila

Aquila Peaceful Hooligan
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
  3. Ulaş Bey

Ulaş Bey Hpale
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
  4. Sancakmemo

Sancakmemo Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Kardeşime kışkırıyorum dememize rağmen hale kardeşim demeye de devam etti arkadaşlar

5. Thor

Thor Ay Çekirdeği
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    54
  6. SAKURA

SAKURA ban başı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    517
    sırf arkadaşınız kışkırtmadan ceza aldı diye aynısını yapıyorsunuz gibi geldi
    Ve kardeşim ne şekilde kullanılırsa kullanılsın kışkırtma olmaz olamaz kelime anlamı değişmiyor

Reddedildi

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.