Kim Ne İş Yapar?

'Kurallar & Bilgiler' forumunda MoonGaming tarafından 9 Oca 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. MoonGaming

  MoonGaming Ay Efsanesi
  Forum Yetkilisi

  Katılım:
  14 Eki 2017
  Mesaj:
  329
  Alınan Beğeniler:
  837
  Bildiğiniz üzere MoonGaming adı altında görevli olan "bu işe gönül veren" kişiler bulunmaktadır. Tabii ki herkesin farklı bir sorumlu olduğu konu & görevi vardır. Bunlar ise aşağıda yazıldığı şekildedir;

  Yüce Üstad

  Yüce Üstad rütbesindeki kişiler, sunucuların bakımı, geliştirilmesi, hata bildirimleri ve satış ile ilgili konularla ilgilenirler.

  Büyük Üstad

  Büyük Üstad rütbesindeki kişiler, sunuculardaki düzen ve gidişat, Forum ve Discord gibi sosyal ortamlardaki durumlar, ve Üstad rütbesindeki kişilerin denetlenmesinde sorumludurlar.

  Üstad

  Üstad rütbesindeki kişiler, rütbesinin olduğu sunucudan sorumludurlar, Yetkili Başvuruları, Yetkili Başvuru Formları, Yetkili Şikayetleri, Ban Temyiz İstekleri ve Ban Talepleri gibi Topluluk Hizmetleri adı altında bulunan konularda görevlidir.

  Sunucu Yetkilileri

  Sunucu yetkilileri; Kıdemli Yönetici, Yönetici, Moderatör rütbesinde bulunan kişilerdir. Bu kişiler bulundukları sunucudaki Oyunculara yardımcı olmak, onların sorunlarına çözüm bulmak için görevlendirilmişlerdir.

  Forum Yetkilisi

  Forum Yetkilisi rütbesindeki kişiler, forumdaki gereksiz konuları taşımakta, kapanmış konuları kilitlemekte, kural ihlali yapan bir kişiyi yasaklamakta, yani kısacası forumun düzenini sağlamakla görevlidirler.

  Bir yetkiliyi sorumlusu olmadığı bir konu ile meşgul edip zamanını çalmadığınız için teşekkür ederiz.
   
  #1 MoonGaming, 9 Oca 2018
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Kas 2019
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.