•KAYMAKAM ROLEPLAYİ

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Tourmaline tarafından 15 Nis 2018 tarihinde açılan konu

1. Tourmaline

Tourmaline Hazel*
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    204
    Merhaba arkadaşlar,bugün sunucumuzda çevirdiğimiz entrika dolu bir kaymakam roleplayini size anlatacağım.
    Öncelikle her şey Vasily Perova ve benim ithalatçı-yapı market dükkanı açmamızla başladı.Biz dükkanımızı gayet güzel işletirken,Cydne bize rakip bir ithalatçı-yapı market dükkanı açtı.Dükkanımızın önüne kendi dükkanının adresini yazma amacıyla ''Spawn karşısına taşındık'' yazıp birçok müşterimizi çaldı.Bunu görünce Vasily ile beraber 3 tane mafya çağırdık ve rakip dükkanı raidlemeleri için para ve silah verdik.Ancak pek bir şey olmadı,sadece aramız daha çok kızıştı.Bunun karşılığında Cydne ile ben kaymakam olmak için başvurduk.Ve 1 oy farkla kaymakam oldum.
    Kaymakam olunca ilk işim tüm devlet görevlilerini PD'ye toplamak oldu.Sağ kolum olarak ise Vasily Perova'yı seçtim,kendisi ajan görevindeydi.Polislere dışarı çıkıp Cydne'ci olan herkesi tutuklamalarını emrettim,Cydne'ı bulup bana getirene ise 55 bin lira ödül vereceğimi duyurdum.Vasily bana Cydne'i bulduğunu söyledi ve yanıma getirdi,para ödülünü ise reddetti.

Sonrasında Cydne'e işkence edip fotoğraflarını basına yaymak üzere hapishaneye götürdü ve kimsenin girmemesini talep etti.Ancak bir yardımcımın bana gönderdiği fotoğraflar üzerine Vasily Perova'nın Cydne'in hapisten kaçmasına yardımcı olduğunu gördüm.Fotoğraflar ise şunlardı:
    Vasily Perova'ya karşı olan tüm güvenim sarsıldı, bunun üzerine Vasily ve Cydne'i takip etmeleri için 2 dedektif görevlendirdim ve ülkede OHAL başlattım.Ben de yeraltına birkaç güvenilir yardımcı alıp indim ve bu ikiliyi ülkenin her tarafında aramaya başladık.Fakat Vasily'nin bana ara sıra ulaşıp bilgiler aktarmasıyla ortalığı karıştırmayıp sakin bir ortamda bunu halletmenin daha doğru olacağına karar verdim ve OHAL'i kısa kesip bitirdim.
    Yanıma sadece çok güvendiğim kişileri alıp sahilden özel toplantılarımız için bir ev kiraladık.Dedektiflerden biri bana elinde bilgiler olduğunu söyledi ve onu da sahildeki eve davet ettik.O sırada Samet Moongiller bize Cydne'nin yerini bildiğini ancak OHAL ilan etmedikçe yerini söylemeyeceğini belirtti.Ona teklifinin değerlendirileceğini belirttik.
    Toplantımız bittiğinde, tam evden çıkmışken Cydne'ı dışarıda gördük fakat bir anda ortadan kayboldu.Biz de dağılıp aramaya başladık.O esnada en güvendiğim yandaşlarımı Cydne'in yanında görüp rahatladım fakat gerçekler şu şekildeymiş:
    *Cydne en güvenilir korumama ve en büyük yandaşlarımdan Deniz Moongiller'e bana ihanet etmeleri adına yüklü bir para ödemiş.Fakat Deniz Moongiller kabul etmemiş ve korumam onu öldürmüş.*
    Ben ise tüm bunlardan habersiz bir durumdayken yandaşlarımı Cydne'nin yanında görüp rahat bir nefes aldım derken en güvendiğim ajanlarımdan Deed Trixz isimli ajanım beni kelepçeledi ve Cydne'lerin asıl mekanından içeri soktular.
    Vasily'i Cydne'in yanında görünce sağ kolum olan Vasily Perova'nın ihaneti benim için netleşmişti.
    Fakat yanılmıştım.Aslında Vasily Cydne'lerin içlerine sızıp tüm bu süreç boyunca benim için çalışmıştı.Bana kelepçemi çözeceğini ve silahımı hazırlamamı söyledi.
    Kelepçemi çözdüğü an ikimiz de silahlarımızı çıkartıp onlara silahlarını indirmelerini söyledik,indirmediler ve ateş açmaya başladık,fakat çok geçmeden ikimiz de ölmüştük.En nihayetinde galibiyet Cydne Moongiller ve Cydne'cıların oldu.
    OKUYAN VE KATILAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER ^^

Undyne, Prenses Mahmut, Just. ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. Dehşet

Dehşet Ay parçası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    29
    Ben bunun ilkten siteye atılacağını bilmiyordum sonradan öğrendim neyse ki video deilmis

Tourmaline bunu beğendi.
  3. ImLordOfLies

ImLordOfLies High Lord
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    52
    İçerde moongaming edition

Tourmaline ve Dehşet bunu beğendi.
  4. Ulan be gönderdiğiniz mafyaları ne güzel kesmiştim.

Tourmaline bunu beğendi.
  5. aregoN

aregoN РУССКИЙ
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Doktor olarak şoförünüzün beni araçtan atmasını şiddetle kınıyorum

Tourmaline bunu beğendi.
  6. Cydne

Cydne 2007
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    326
    Çok zevkliydi ellerinize sağlık :)

Tourmaline bunu beğendi.
  7. Yuzi

Yuzi Yusuf Ziya
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    120
    Tourmaline bunu beğendi.
  8. Tourmaline

Tourmaline Hazel*
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    204
    Sen ne yüzle yorum yapıyorsun darbeci

ImLordOfLies ve Cydne bunu beğendi.
  9. Cydne

Cydne 2007
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    326
    Hatice'ye değil neticeye bakicaksin dksndjdb

Tourmaline ve ImLordOfLies bunu beğendi.
  10. Prenses Mahmut

Prenses Mahmut Prenses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    15
    Liderlik vasfı yok bir kere

Tourmaline ve Cydne bunu beğendi.
  11. ImLordOfLies

ImLordOfLies High Lord
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    52