Kafe sahibi ve Kıraathane

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Azerkytia tarafından 29 Oca 2018 tarihinde açılan konu

1. Azerkytia

Azerkytia Çaycı Azerkytia
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    Bakın şimdi ben artık suçlu mesleklere geçmekten sıkıldım donator var onla biraz idare ediyom meslekleriyle ama genelde suçlu geçiyom geçiliyor kafeci olmayınca zaten parayı eskisi kadar harcamıyoz işler dahada kolaylaşıyor Kıraathane ise az kişinin girdiği ama yinede güzel bir meslekti özellikle ben çok girerdim doktordan armor alınıp yine Kıraathaneye eklensin ve Kafe sahibinide sistem bulamıyorsanız bir süre sadece kafeci için eskisi olsun diğerleri etkilenmeden Kıraathaneyle kafeyi birazcık daha iç içe çalışabilir hale getirirseniz belkide Kıraathane geri dönebilir esnaf mesleği kalmadı yapı geçiliyor ona talep bitince çıkılıyor zaten bütün iş poligonda oluyor ... kısacası esnaf geçmeyi özledim artık geri getirin bari sadece kafe sahibi geri gelsin

ExeLanSs bunu beğendi.
  2. doktor

doktor Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Otistik mesleği eğlenceli aslında

ExeLanSs bunu beğendi.
  3. Azerkytia

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    her zaman boş olmuyor :d

ExeLanSs bunu beğendi.
  4. ExeLanSs

ExeLanSs Retired
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    83
    Merhaba @Azerkytia ;

Kıraathane sahibi kalktı fakat kafe sahibi mesleği için yeni bir sistem düşünülüyor şuan.Oyuncuların bu konuda biraz sabırlı olması gerekiyor..

Moon Gaming Oyun Topluluğu

5. Azerkytia

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    mesala önceden demedim ama kıraathane kola alabilirdi ve kafeci ile birlikte gelip kafeci hamburgeri hazırlar kıraathane kolayı koyar ve zaten yemek plugininde olan mc donalds menüyü hazırlarlardı ... hemde tek başınada kola içilebilirdi kola can götürürdü zırh artırırdı... kıraathane güzel bir meslekti geri dönmeli...

6. Azerkytia

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    moongamingde ilk adam gibi rpsini yaptığım meslektir ondanda biraz seviyorum kıraathaneyi kafeci ise hem rp yaptırırdı hemde para kazandırırdı ondan sabırsızım

7. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    Kafe sahibini bende çok bekliyorum.Umarım daha fazla esnaf gelir.Meslekler artsın!

8. doktor

doktor Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    !meslekartır @bobmarley

9. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    !meslekartır @doktor