/job

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Hayırsız Tilki tarafından 10 May 2018 tarihinde açılan konu

1. Hayırsız Tilki

Hayırsız Tilki Müslüm Gürses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    288
    Arkadaşlar ve mgnin sayın üstadları bugün oyunda bir adam karşıma çıktı ve muck muck gibi garip sesler çıkardı jobuna baktığımda bu yazıyordu:eskort mafya asuman

Ayrıca o gün arkadaşın biri çete üyesi geçip dükkan kapısı aldı sonrada ugandalıları karıya götürme vakfı açtı

Bence yeni bir kural gelmeli /job a

Konuyu açmak gerekirse /job bazı mesleklerde yasaklanmalı

#1 Hayırsız Tilki, 10 May 2018
    Son düzenleme: 10 May 2018
  2. Zaten gereksiz yere kullanmak yasak. /calladmin yazmak çok zor değil @tilki selim

Lovegarden bunu beğendi.
  3. Hayırsız Tilki

Hayırsız Tilki Müslüm Gürses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    288
    Admin uyarı jaili atıyor yarım saat sonra aynı şey

4. Demek sorun kurallarda değilmiş. Tekrar /calladmin yazmak yüne zor bir şey değil.

Lovegarden bunu beğendi.
  5. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Eskiden bu kadar saçma kullanılmazdı şimdi günde 54436435643 kez kullanılıyor boş yere.

FabiaNo bunu beğendi.
  6. Zaten bunun yapılması yasak bi /calladmin yazmayı deneyin. Admin illa ban atmak zorunda değil böyle ufak bir şey için ki zaten adminler sadece ban atmak için değil oyuncuları bilgilendirmek için de var. Gereksiz yere kullanılması zaten yasak kendiniz bu kuralı çiğneyen kişiyi bilgilendirseniz olmuyor mu ? Ben oyuna girdiğimde 3,4 kişiyi sırf bu yüzden uyarıyorum ve gayet özür dileyip joblarını düzeltiyorlar. Ben uğraşamam diyorsanız /calladmin yazın.

Lovegarden bunu beğendi.
  7. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Bir "ss" ve bir "ban" talebine bakar.Ama uğraşma hemen ss al admin çağır.Admin gelmiyorsa buraya yaz.