İşimiz Kapı Taramak !

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu' forumunda emirhan aydede tarafından 8 Nis 2019 tarihinde açılan konu

1. emirhan aydede

emirhan aydede Ay Efsanesi
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    95
    Tek işi kapı taramak olup 15 dakka sonra '' ıhı noldu pöhler korkutunuzmu ıhı '' diye yazanlara söylüyorum.
    - Çete mesleği sadece 7/24 1 eve saçma sapan sadece kafanız gözüken bir build ile sabahtan akşama kadar basede durup kapı taranması içi değil sokağa çıkıp raid atılması,ot yetiştirip o otları ağaç tohumu,zayıflamak için doğal bitki gibi güzel rol yaparak satılması için yapıldı. Kimse size para basmayın demiyor tabiki güzel gözükmek için para lazım ama hergünde bu işler yapılmaz ki. Aslında rol yaparak oyun oynansa hem mutlu olursunuz , zamanınız güzel geçer inanınki çoğu insan güzel rol yaptığınız için yanınıza gelip '' helal abi,abla yada kardeşim güzel rol yaptınız elinize sağlık '' der .
    Önceki mapta legaldan çok illegal olurdu ama hem ot basılırdı [o zamanlarda printer moda değildi ot vardı güzel parasıda vardı :) ] hemde sokakta iş yapılırdı . Atm soygunu , mug , carjack , raid gibi güzel işlerde yapılırdı. Demek istediklerim şunlar ; Saçma sapan build ile kapı tarayıp baskın kazandıktan sonra '' ıhı pöhler nooblar sizin kadar korkak yok '' demek olmuyor raid atın, mug atın , banka soyun bizde size karşı gelmeye çalışalım eğer bizi öyle durumda alırsanız chatten böyle şeyler yazın dicem ama böyle güzel rol yapan birisi yok bu korkak yok bu oynamayı bilmiyor demez. Burdaki mesaj 1 kişiye değil sabahtan akşama kadar para basıp artislik yapanların herkese yazılmıştır.

Malesef oyun zevki bırakmadınız. Umarım böyle saçma sapan işlerden uzak durursunuz para sizin hayatınızı kurtarmaz. [ oyun içinde geçerli ] sadece suit alıp güzel araç ile gezip artislik yapmaya yarar dicem malesefki o b*k çukurundan çıkamadığınız için etrafın güzelliğini göremezsiniz.

rirtaki bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  2. rirtaki

rirtaki Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    23
    Bu kinuda sana hak veriyorum eskiden gerçekci build yapmayanlara ceza vardı lakin bu günlerde görüyoruzki adamlar boydan boya dolap koyuyor biri büyük biri küçük sadece kafası gözüküyor

custom_html_banner1
  3. Niko Bellic

Niko Bellic Emirhan Akyürek
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Batuhan abi zaten yeni güncelleme ile bu build olayı için bir kural geleceğini açıkladı.

rirtaki bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  4. OldFoxy & Gökhan

OldFoxy & Gökhan ~Dilsiz Reis~
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    86
    Sana %100 Katılıyorum

rirtaki bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  5. Vonaİ

Vonaİ ~İbrahim Shelby~
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Tek kelime ile mihtesem anlatmışsın sana her konuda katılıyorum.Bazen arkadaslarim ile tabanca ile mug veya raid atıyorum ben ama küçük çaplı
    olduğu için polislere haberi gidemiyor ama az çok rol yapmaya çalışıyorum.Build Konusunda ise yetkililerin gereğini ve en iyisini yapacağını düşünüyorum

rirtaki bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  6. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    386
    Burada istediğiniz kadar yazın biz çok yazdık sonuç daha fazla artış gösterdi.

custom_html_banner1
  7. emirhan aydede

Destekçi

Alınan Beğeniler:
    95
    Bizde yazıyoruz ara sıra ama değişen bişe oluyormu tartışılır ama herkesin güzel zamanlar geçirmesini istediğimiz için böyle konular açıyoruz [tüm rp sevenler derneği ile birlikte :d]

custom_html_banner1
  8. emirhan aydede

Destekçi

Alınan Beğeniler:
    95
    Teşekkür ederim. Sunucuda kimin suiti var kimin arabası var diye değil kim güzel rp yapıyor kim daha zevkli zaman geçiriyor diye ayırt ediliyor. [gördiğüm kadarıyla]

custom_html_banner1
  9. emirhan aydede

Destekçi

Alınan Beğeniler:
    95
    Teşekkür ederim.

custom_html_banner1
  10. emirhan aydede

Destekçi

Alınan Beğeniler:
    95
    Bizde bekliyoruz güncellemeyi :=)

custom_html_banner1
  11. emirhan aydede

Destekçi

Alınan Beğeniler:
    95
    Sürekli çete üyesi mesleği üzerinden örnek verme sebebim şu ; Sürekli çete 20/20 full oluyor bu yüzden genellikle çete üyesi mesleğinden örnek veriyorum.

custom_html_banner1
  12. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    386
    Ben eski bir oyuncuydum.İnsanların kafa yapısını değiştirmek için böyle makaleler işe yaramıyor.Bazı adımlar atılmalıydı.

custom_html_banner1
  13. AzaT

AzaT Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Aynen o yüzden benim açmış olduğum konular hoşunuza giderse destekleyebilirsiniz.

custom_html_banner1
  14. paNda

paNda Ay Meteoru
    [DarkRP] Moderatör Destekçi

Alınan Beğeniler:
    17
    Polis,PÖH,JÖH pek devriye gezmedikleri için atılan Raid mug vb olaylardan haberdâr değiller
    Şahsen 2 gündür sadece Raid mug atıyorum sadece 1 kere çevirme Raide geldiler onun harici silahlı legal meslekler sadece baskın atıyor diğer olayları görmüyor

custom_html_banner1
  15. paNda

paNda Ay Meteoru

Alınan Beğeniler:
    17
    Demek istiyorumki siz sadece Raid atıp süresi gelesiye PD de beklemek yerine biraz devriye atıp bu olaylarında(Raid.mug.vb.) farkına varın

custom_html_banner1
  16. OldFoxy & Gökhan

OldFoxy & Gökhan ~Dilsiz Reis~
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    86
    Kardeşim Pöhler, Polisler Fazla Devriye Atıyor Sen Nerden Destekle Diyosun Devriye Atmadığını?

custom_html_banner1
  17. paNda

paNda Ay Meteoru

Alınan Beğeniler:
    17
    Genel olarak konuştum ve diyorumki
    2 gündür full Raid mug yapıyorum sadece 1 kere polisler karşı koydu

custom_html_banner1