İllegal meslekler.

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Mert Stone tarafından 3 Tem 2018 tarihinde açılan konu

1. Mert Stone

Mert Stone Hunter
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Bildiğiniz gibi şuan herkes rolün dönmediğinden,herkesin uyuşturucu ile para kasmasından şikayetçi.
    Benim düşüncem şu şekilde:
    İllegal mesleklere whitelist gerektiren 1 grup daha eklenir.Bu grup uyuşturucuya karşı(dolayısı ile uyuşturucu üretemez) fakat uyuşturucu üretenlerin ölmesi gerektiğini düşündükleri için devletle çatışma içindedirler.(Evocitydeki eşkiya buna bir örnektir.)
    Bu mesleğe ait özel silahlar (yasadışı bir iş yaptıkları için ben tüfek tarzı şeyler düşündüm.) olacak.
    Uyuşturucu üretenleri durdurmak amaçlı raid atabilecekler fakat insanların yararına çalıştıkları için mug yapamayacaklar.(Eğer eklenir ise burası üstadlara kalmış birşey.)

Sunucu her gün 70 kişinin üstüne çıktığı için illegal rollerin yetersiz olduğundan şikayetçiler.Özel harekat polisleri,illegal mesleklere göre çok güçlü.(sadece mermi parası veriyorlar :D )

Ek olarak: Bu meslek grubu wl gerektirdiği için bir başkan seçilecek ve forumdan yapılan başvurular ile ilgilenecek.Başkan için özel bir meslek eklenecek.Örn: ...... Elebaşı

#1 Mert Stone, 3 Tem 2018
    Son düzenleme: 3 Tem 2018
  2. Mert Stone

Mert Stone Hunter
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
  3. Emirhan Escobar

Emirhan Escobar Living...
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
  4. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Ben katılmıyorum. İsteyen istediği bassin. Şu olabilir baskın süresi 40 dj değilde 20 dk felan olursa fazla evlerde basamazlar. Birazda olsa önüne geçilmiş olur.

5. Emirhan Escobar

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
    Uyuşturucunun önüne gecmek isteyen illegaller olursa sıfır bir rp gibi bir rol döner bence keyifli bir roleplay olur

6. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Am
    Güzel olur ama white list olmucak ,herşey para olur o zaman, herkes oynuyabilicek .

7. Emirhan Escobar

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
    Whitelist siz olur ise roleplay bilmeyen birkaç kişi geçer ve rp donmez meslek boş boşuna gelmiş olur eğer gelirse

8. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    RP bilmiyen biri diye bişey yok. Adam yenidir yalnis yapa yapan hem oyunu hem de mesleği öğrenir. Öğrendikten sonrada düzgünce mesleğini yapar. Zaten meslek seçerken sağda meslek hakkında bilgiler veriliyor. Adam mesleği bilmese bile gidip yalnis bişe yapar admin gelir sen bunu yapamazsın, senin görevin bu bu bu bunları yapabilirsin der. Adamında işine gelirse onları yapicak gelmezse bu meslek bana göre değil diyip başka bir mesleğe gecicek.

9. Emirhan Escobar

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
    Sunucudaki rp bilmeyenler sadece polis geçip tek rdm yapıyor

10. glozzX

glozzX Ay Efsanesi
    [DarkRP] Medya Takımı Lideri

Alınan Beğeniler:
    620
  11. Brain Death

Brain Death Tam Bir Atatürk'çü
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    111
  12. MoonGaming

MoonGaming Ay Efsanesi
    Forum Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    785
    Mantıken tabii ki devlet suçlulardan güçlü olmalıdır, bu zaten heryerde böyledir. Mesleklere whitelist olayına gelirsek onu düşünüyoruz fakat yine de oyuncu topluluğumuz genellikle art niyetli olduğundan meslekte afk bırakma haksız para kasma tarzı şeyleri çok yapıcaklar. Ve onu da geçersek ki aynı Özel Harekat Polisi mesleğindeki gibi yine geçmeyeceklerdir birsürü kişinin whitelist'i olmasına rağmen. Yine de olumsuz cevap vermiyeyim her an her şey olabilir. İyi günler.

13. Melih

Melih Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    23
    +1 aslında güzel olur

14. oguzkagankaya

oguzkagankaya Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
  15. Mert Stone

Mert Stone Hunter
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Açıkçası ben her baskından sonra en az 2 defa admin ile konuşmaktan sıkıldığım için geçmiyorum son günlerde.40 dakika için kendi kendisini ihbar edenler vb. insanlardan da çok sıkıldım,artık kendimi gerçek bir rol ile çatışma ortamına atmak istiyorum.Bu da yeni bir meslek eklenmeden zor gibi.Umarım eklenir...

16. Emirhan Escobar

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
  17. Emirhan Escobar

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
    Kardeşim neden baskın atıyorsun orda süre var ne ne .ne???? Zorunlu baskınmii admiiinnn

18. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Açıkçası bende bu sebeplerden girmiyorum , sigara olayı , ihbar edenlerden , tutuklayınca admin çağırıp 30 dk uğraştıranlar.Forumda aktiflik olmaya çalışıyorum.

19. Bahadir Acar

Bahadir Acar Im already broken.
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
    Eski sisteme geri dönmeliyiz Maymuncuk sistemi eskiye döndürülüp süresi uzatılmalı CJ Olayı Mafyaya ya da yılan çar adı altında yeni mesleğe getirilebilir tefeci boş meslek 2 slotu ATM Faresine verilebilir

@eXdenyTR @Dante @SAKURA

FabiaNo bunu beğendi.
  20. glozzX

glozzX Ay Efsanesi
    [DarkRP] Medya Takımı Lideri

Alınan Beğeniler:
    620
    Tefeci hep kullanılıyor kalkmamalı bence