İlk Zamanlarımız.

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Tolga Felix tarafından 27 Nis 2019 tarihinde açılan konu

1. Tolga Felix

Tolga Felix -Geri Öldü-
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    270
    Haydi bir etkinlik yapalım herkes ilk DarkRP'de yaptığı saçmalıkları, saykolukları anlatsın 1'den fazla hikaye anlatabilirsiniz ben başlıyorum :D

-Kafe sahibiyken Para Basma makinesi çıkarmıştım o zamanlarda f4'ü yeni keşfetmiştim sonra kapıda polisi gördüm adamlar kapıyı açar mısın diyorlar ben sürekli suratlarıma kapatırken yanlışlıkla anahtarla sol click yapıp kitlemiştim (anahtarı keşfettim) sonra içeri koşup mutfaktan printerı sürükleyip masanın altına soktum en geriye ittim (Polisler beni camdan izlemişler haberim yok) Kapıyı kırıp içeri girdiler tutukladılar beni amire baya yalvardım amir salmadı beni sonra polise verdi polise yalvardım polis en sonunda uyardı bıraktı beni ben kafeye koştum sonra etrafa bakındım polis göremeyince bir daha koydum yine masanın altına sakladım yanlışlıkla T'ye basılı tutmuşum Teslim olmuşum üstte öyle yazıyor f1'den bakıyorum ellerim havada korkup etrafta koşarken polise denk geldim özür diledim (polisin haberi yok olaydan) kurtar beni filan dedim cevap vermedi gitti bende korkup oyundan çıktım 5dk ekrana boş boş baktıktan sonra tekrar girdim oyuna güvenlik kasmaya başladım.

Yashine, AloneMirza ve rirtaki bunu beğendi.
  2. Hayırsız Tilki

Hayırsız Tilki Müslüm Gürses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    288
    ben swye ilk başlasığımda değilde geri döndüğümde adamın biri bana vatandaşda raid artı bende adama sövdüm adamın elinde ne kanıt var ne bişey mürsel abide moderatördü herhalde o zaman küfür etttiğimi söyledim sonra beni banladı forumdada kurtulmak için etmedim falan dedim :d ama banım açılmadı sonra berke abiye saçma sapan başvurular attım adamı kanser edip pöh oldum daha sonra ise baskınları izliyordum polis her girdiği evde çatışıyor falan sonra bir eve gittik polislerle birden evi taramaya başladım tüm evdekileri öldürdüm hemde autismden ban yicektim ayrıca bi arada ßen yanlışlıkla roldeyken yapcağınız işe başlarım dedim adam serverin anasına falan sövdü dedi beni 2 saat bekletti kelepçeyle tavana astı berke abiyi çağırdılar falan derken hiçbişi yok dedi beni geri saldılar ama garanti 1.5 saatim gitmiştir

3. glozzX

glozzX Ay Efsanesi
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    613
    evocitynin ilk mapinde şuanki villalarda karşıda sağdaki malikanede para basardık evocity1’de sol tarafta benzinci vardı, elimizde aklerle çatıda beklerdik polisler gelip oradan bize sıkardı, ben hep ninja olurdum aga be

Tolga Felix bunu beğendi.
  4. Yashine

Yashine Kerem ' Yashine ' Akbulut
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    582
    MoonGaming'e ilk başladığımda Downtown haritasındaydık, tabii hızlı zamanlarımız Mülteciydik. Mültecilerin yer yüzüne çıkamayacagını biliyordum daha 2 gün oynamış olsam da kuralları falan ezberlemiştim neredeyse tamamını, bir an boşluğuma falan geldi yer yüzüne çıkmışım dolanmışım fark etmeden yetkili geldi tuttu çekti beni tabii bir telaş sardı malum ban da yemek istemiyorum. Dedi sen yeni mi başladın kekeledim vs. evet dedim jail ile yırttım. O günden sonra ne jail yedim ne ban (cool story bruh)

5. Emre Polis

Emre Polis EmreP
    [DarkRP] Moderatör Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    297
    Bende ilk başladığımda polisleri çok seviyodum bundan sonra hep polis geçicem diye söz vermiştim kendime, Emre Polis te burdan geliyor. Spawm da bir mafya vardı dolaşıyor du bende mafya olduğunu gördüm ve tutuklamıştım:_

6. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    20180131185607_1.jpg
    Ajanken birliğe girmek için Yusufu mafyalara vermiştim öyle çubuğa asmıştık.
    :D:D:D
    Hatırladım gülme geldi bana.

7. Hayırsız Tilki

Hayırsız Tilki Müslüm Gürses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    288
  8. Berlin

Berlin Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    51
    Bu adamla kaçırdığım adamların haddi hesabı yok. [​IMG]
    Hazır koymuşken bunu da koyiyim bari

9. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    20180103210321_1.jpg 20180108180327_1.jpg 20180104195508_1.jpg

10. AloneMirza

AloneMirza Mirza
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    225
    Benden de ufak bir anı gelsin.Bunu arada sırada arifle birbirimize anlatıp güleriz :D.

Daha servere yeni başlamışım , 2 yada 3 gündür oynuyorum böyle yapı market kasmışım o zamanda Deniz kemal dinler var oteli satın almış benim dükkanda galeri karşısında bunlar geliyor gidiyor benden zırh can alıyor.Otelde bunlarla çatışan polislerde geliyor benden zırh can alıyor iyi yere kapak atmışım neyse uzun bir gün sonun da 50.000 i biriktirdim gittim tüm parayı çektim araba aldım ama böyle titreye titreye gidiyorum aracı almaya etrafa bakıyorum kimse öldürmesin diye neyse aracı aldım ilk aracımla ilk şehir turunu atıyorum daha hiç girmediğim yerelere giriyorum.Villar sokağına girdim , sol taraftaki çıkmaz sokağa girdim , arifler görmüş benim aracı çıkmış villadan hurra mug atmaya geliyorlar kestiler aracın önünü in araçtan diyorlar para vercen diyorlar. ben o sıralar hiç bir kural rol falan bilmiyorum tabi dedim bunlar beni öldürür arabayıda çalar dedim.Bastım gaza tabi 2 saniye sonra araç patladı :D bi inmişim arabadan (aracın galeriye gideceğini bilmiyorum) bir sövmeye başlamışım hayatımda böyle küfür duymadım da etmedim de tabi rol dışı olanlarda vardı.Neyse çekildik admin sit e 10 dakikalık bi sit sonucunda arif den özür diledim şikayetçi olmadı sonra oyunu öğretti falan.Olay buralara kadar geldi işte.O gün banlansam muhtemelen şuan burda değildim.Buda böyle bi anı.

11. Freud Fethi

Freud Fethi Emekli...
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    191
    Mirza abiyi ilk banlayan kişi benim :)

12. AloneMirza

AloneMirza Mirza
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    225
    :cool: yanlışlıkla banlamıştın sonra rank down aldın onu niye belirtmiyon :D

Tolga Felix ve glozzX bunu beğendi.
  13. Freud Fethi

Freud Fethi Emekli...
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    191
    şşşşttttttt :)