Harun Atakan Ceylan

'Tanışma' forumunda AtaBeyGG tarafından 20 Tem 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. AtaBeyGG

AtaBeyGG ZeHiR TaCiRi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    26
    Selamlar Moon Gaming Beni Çoğunuz Tanıyorsunuz Evet Doğru Cevap Ben Atakan Ceylan 07/07/2007 Tarihinde Antalya'da Saat 10'da Doğdum. 11 Yaşındayım. Moon Gaming'de Tam Olarak 1 Yıl Önce Karlı Mapte Başladım O Zaman Gspeak Olayı Yoktu Ve Zabıta Gibi Meslekler Vardı. Şimdi Bu Mape Kadar Geldim En Çok Eğlendiğim Map Evocity İdi. Karlı Mapte Daha Üstadın Hangi Yetki Konumunda Olduğunu Bile Bilmiyordum. Bir Gün Bir Yetkiliden Ban Yedim Ve Evocity'ye Kadar Girmedim. Yani İşte Bende Böyleyim . Şimdi Size Bir Anımdan Bahsedeyim Asansörcü Arda Vardı Evocity'de (Bilmeyenler İçin Munzur Mapteki Asansörü Yanlışlıkla Siliyor Sonra Job Değiştirip Jobunu Asansörcü Arda Yapıyor Sonra Asansörden Çıkmak İsteyenleri Physic Gun İle Yukarı Çıkartıyordu :D). Son Olarak Biraz Oyun İçindeki Duygularımdan Bahsedeyim Eğer Bir İnsan Beni Kışkırtır Veya Haksız Olduğu Halde Haklı Gibi Duran Yalancı Kişileri Görünce Gözüm Dönüyor Kısacası Sinir Krizi Geçiriyorum. Yaratıcı Bir Rol Yaptığımda Ve UYUŞTURUCU Yüzünden Kimse Gelmemesine Üzülüyorum UYUŞTURUCU Basmayı Pek Sevmem Sadece Paraya İhtiyacım Olduğu İçin Kasıyorum. Ve Rol Çevirdiğimde Mutlu Oluyorum. İşte Benim Ortamım Böyle Arkadaşlar Hepinize İyi Günler :)

2. Tilti Selim

Tilti Selim Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    SLM ÇUKULUTAM

3. Brain Death

Brain Death Tam Bir Atatürk'çü
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    111
    atakan baba

4. AtaBeyGG

AtaBeyGG ZeHiR TaCiRi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    26
    Unutmadık Senide Be Reis

5. Atakan anne

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.