Haksız Yere Ban

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda MehmetSunar tarafından 10 Ara 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. MehmetSunar

MehmetSunar Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Dün öğle saatlerinde ruhsatsız silah aldım ve poligoncu geçen polise bu adam ruhsatsız silah alıyo dedi polis beni kelepçeledi elimi gözümü bağladı önce yolun ortasında bana sıktı sonra beni pd nin duvarına bağlayıp üstüme teaser attı ve küfür etti, bende ona küfür ettim ama o dedi "o bana küfür etti ben ona küfür etmedim" lütfen banımı açarmısınız dün bi adminle steamdan görüştüm ama yardımcı olmadı

2. alleinwolf

alleinwolf xF Master
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    60
    Ban Temyiz Formu

1) Platform (DarkRP & Murder & Discord):

2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz):

3) Banlanma sebebiniz:

4) Banlandığınız tarih:

5) Neden banınız açılmalı:

Forumumuzun Ana Sayfasında En Aşşağıda Topluluk Hizmetleri bulunmaktadır Oradaki "Ban Temyiz İstekleri" Kategorisine Verdiğim Formu Doldurarak Konunuzu Açınız.

3. Bahadir Acar

Bahadir Acar Im already broken.
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
  4. alleinwolf

alleinwolf xF Master
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    60
  5. Talha Özden

Talha Özden Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    ne yalancı birşey cıktın sen Olayı istersen ben anlatayım sen silah almışsın ruhsatsız bende gördüm söylediler gittim Seni kelepceledim Ve pd ye doğru yururken prop koymaya başladın onu söylemedim arkadaş yeni bilmiyordur dedim sonra senı pdnın kapsının onune cekip dinledim ve seni Kaymakama şikayet edicem dedi et lan yarram dedim ve ardından ben buna teaser attım Sonra kelepcesini actım buga girmişti oyuzden attım zaten kelepcesini actıktan sonra sılah tuttugum halde kacmaya başladı ardından teaser fln attım yetişemeyince sıktım kafasına öldü ve bana Oruspu cocuğu dedi sonra admin cağırdım konuştuk adminle admin bunun suclu olduğunu gördü tam banlayacaktıkı Bu bana elınde p228 ile sıkmaya başladı ve ben bunu öldürdüm sonra 5 gun yicene 6gun yedi Rdm + ailevi küfür banın yerınde bence

6. Thor Odinson

Thor Odinson Ay Magması
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Konuyu taşıyabilirim fakat konuyu düzenleme hakkım olmadığından dolayı konuyu kilitliyorum. Form doldurulmamıştır.
    KONU KİLİT!

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.