Gruplaşma ve Çetelere Yönelik Öneri

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Fatal1st tarafından 10 Şub 2018 tarihinde açılan konu

1. Fatal1st

Fatal1st Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    64
    ÇETE VE GRUPLARA TAG - GRUP SİSTEMİ

Uzun zamandır fark edebileceğiniz şekilde gereksiz ve fazla bir organize illegallik mevcut. Üstüne üstlük bir de her illegal bir birini dost belleyip tüm polisleri düşman olarak sayıyor , örneğin polis bir adamın evini basarken yoldan geçen evle ve içindekilerle alakası olmayan bir adam gelip polisi vuruyor ? Keşke tek saçmalık bu kadar olsa eğer fabrikalardaki gibi büyük gruplar oluşacaksa mafya ve çete üyeleri beraber çalışıyor ve rolü tamamen patates ediyor.

Bu elemanlara karşı benim önerim meslek olarak " (X Grup) Mafyası " gibi olmalı bu sayede polislerin baskınlarda başını ağrıtan şey çözülür kimse gelip rastgele polisleri öldüremez ve olaya karışamaz. Bu sisteme ek olarak NPC'den para karşılığı açabileceğimiz bir grup olabilir örnek ücreti 500.000 tl gibi bu sayede gruplaşmalar kalıcı olur gereksiz birleşmeler ve sürekli değişen gruplar ortadan kalkar.

@Just @Perseus

2. Dehşet

Dehşet Ay parçası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    29
    Katılıyorum

3. Yuzi

Yuzi Yusuf Ziya
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    120
    Düşünülebilir...

4. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    471
    Bunun için bir eklenti var diğer serverlardada kullanıyolar ama boş bir eklenti.Kalitelisi varmı bilemiyorum.Ama güzel bir şey.
    +Destek

5. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    Bence gayet mantıklı.Ben illegal meslekte bütün gününü geçiren insanları anlamıyorum cidden mantıksız geliyor bana.Dostum amacın eğlenmek olsun neden paraya tapıyorsun sen.Yani kimse diğer tarafa varlığıyla gitmeyecek zaten.Eğlenmene bak.Bu fikir önerisi gayet mantıklı.
    +Destek