Gereksiz FearRp'den 8 saat sunucudan uzaklaştırma

'Ban Temyiz İstekleri' forumunda Grapsegnate tarafından 11 Tem 2019 11:31 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Grapsegnate

Grapsegnate Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    10
    1) Banlandığınız platform : DarkRP
    2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz) : Atakann MoonGiller
    3) Banlanma sebebiniz : FearRP
    4) Banlandığınız tarih : 11 Temmuz 2019
    5) Neden banınız açılmalı (Yazı) : Yaptığı hareket FearRP değildi olayı şöyle : Polis Departmanı yanında Poligondan silah alan adam Kartel veya Korsan hatırlamıyorum Gel ben sana daha ucuz Mermi vereyim dediğimde bana Geç lan duvara dedi ve sonrasında hemen '' Yardım edin '' dediğimde bana sıkmaya başladı mermisinin bittiğini anladığımda hemen 2 adımlık yer olan Polis Departmanına koştum rol icabıyla ayağımdan ve kolumdan vuruluydum polislerin yanında gittiğimde hemen olay yerine intikal ettikleri zaman adam bulunamamıştı sonrasında arkadaş benden Şikayetçi olup admine bu arkadaş FearRP yapıyor dediğinde olayları anlattım aynı şekilde göstererek ve Mantıklı bir sebep sunarak sonrasında Üst yetkilime soracağım dedi Üst yetkilimde bunun bir FearRP olduğunun kanaat buluyor ve seni banlamak durumdayım diyor bende tamam canın sağ olsun diyip paşalar gibi banımı yiyorum / Bu olayda banımın açılmasını istemiyorum bu yaptığımın neresi FearRP sadece açıklamasını almak istiyorum
    6) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video) : Yok
    7) Steam ID'niz : STEAM_0:0:99999997

custom_html_banner1
  2. Atakan

Atakan Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    0
    @Grapsegnate dostum bana demedinki mermisi bitti hala ateş ediyordubende can havliyle kaçtım dedin bu olayı çözemedğim için ben yöneticiye sordum yönetici fearrp dedi bende gerekli işlemi uyguladım sana silah doğrultuğunda kaçamazsın eteş ediyorsa zaten ölücen ve söylediğin silah p90 saniyede 5 filan atıyor sen diyorsun ki elime ve ayağıma geldi nasıl koşuyorsun ozaman sana silah doğrultulurken kaçamazsın. @nihas @glozzX @CaptainFox

custom_html_banner1
  3. Grapsegnate

Grapsegnate Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    10
    silahı tec 9 du rollplayi bile öyle çevirmiştik mermi izleri falan tec 9 idi

custom_html_banner1
  4. Grapsegnate

Grapsegnate Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    10
    Ben bu olay ile ilgili mantıklı bir sebep arıyorum yetkili şikayet falan değil sonuçta bu sunucuda bir oyuncuyum mantıklı bir sebep bulamazsam yaptığım rolün hiç bir eğlencesi kalmaz veyada mantığı

custom_html_banner1
  5. nihas

nihas Alper ' nihas ' Şahin
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    276
    Sonuçta burası gerçekçi roleplay yapılıyor, gerçek hayatta sana birisi ayağına silahla vurunca deli danalar gibi koşamazsın sonuçta ondan ötürü olarak da burada kaçtığın gözlemleniyor, kısacası ban temyiz isteğin, reddedildi.

Music Go ve Mahmut Yaşar bunu beğendi.
    custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.