GENİŞ KAPSAMLI MESLEK ÖNERİLERİ

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Bob tarafından 18 Şub 2018 tarihinde açılan konu

1. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    Bazı arkadaşların rol fikirlerine de değineceğim.
    Merhaba arkadaşlar önce kendi fikirlerimi söyleyeceğim(Bazılarını biliyorsunuz zaten.Bazıları da başka arkadaşlarımın fikri)
    • Fotoğraf makinesi gelmeli bence eğlenceli olabilir.Dedektifler fotoğraf için kullanabilir.
    • Yakın mesafe dövüş aletleri(bıçak,sopa vb.) hep silah mı ? arkadaş bazen "CJ" gibi beyzbol sopası ile bazen de bıçakla dalacaksın.
    • Atm işi mantıklı ama sadece para olacak.Ölüce para düşmesi ideal banka rolü döner.
    • Televizyon sahibi bence de darbe haberleri yapabilir.
    • Meth sistemin de orta ve yüksek fiyatlar düşürülmeli sistem zorlaştırılmalı.
    • Özel harekat nişancısına ihtiyaç var.
    • Tekel bayi olmalı bence alkol ve sigara bir sunucuda gördüm bira içince kafan trilyon ekran sallanıyor.
    • Esnaflara esnaf belgesi verilmeli esnaflara böyle bir şey lazım.
    • İthalatçı legal olacaksa tüfek için silah ruhsatı fiyatı artmalı.Tüfek sonuçta.

2. ithalatcı legal oldu sadece seyhar satıcılık yaparsa yakalanabilir. 2.tüfekler hafif makineliler kaymakam tarafından karar verilir kaymakam her silah türü yasak derse tabanca bile yasak olur ve silah lisansı bisi değistirmez ama her silah yasaldır derse silah ruhsatı herseyde ise yarar batuhan abi ile rol yaparken bende öğrendim bunu. 3.fotoğraf makinesi güzel bir fikir dedektif camlardan icerinin fotosunu ceker polise verir polis ona para verir özel harekat a söyler.4.tekel bayi gelcek.5.esnaf belgesi vardı zabıtada zabıta kaldırıldı kimse gecmediği icin.

Yuzi bunu beğendi.
  3. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    Mesele o değil dostum mesele tüfekler daha güçlü daha pahalı lisans lazım bide yakın mesafe silah ile ilgili düşünceni almak istiyorum.

4. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    • Gece ve gündüz gelmeli.

Dehşet bunu beğendi.
  5. ozaman rol acısından sacma olur diye düsünüyorum.Ama herkesin düsüncesi farklı.

6. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    Yakın mesafe silahları bence olmalı lazım birşey.Adam bıçaklama gibi mahkemede rol daha iyi döner.

7. Bu en sevdiğim fikirdi zaten arka sokak satıcısı gibi birisi satabilsin rolde iyi etki eder

8. Dante

Dante Ay Efsanesi
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    380
    Ağır silahların lisansı yok arkadaşlar, elinizde yakalanırsanız tutuklanırsınız. Onlar için ayrı lisans üretme gibi bir düşüncemiz yok.

Yuzi bunu beğendi.
  9. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    Özel harekat nişancısı olmaz diye düşünüyorum