Genel olarak yaşadığım sıkıntılar

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Aziz tarafından 13 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

1. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Adminlerin hepsinin farklı farklı şeyler demesi sabah bir buildin hesabını bir admine verirken başka adminlere tekrar tekrar vermem ve kuralların yeterince açık olmaması ek olarak yaptığım basenin duvardan taranıp içerdeki - siperdeki - veya koydugumuz saksıların kırılmaması için koydugum buzdolaplarının (Duvarı kapatıyor) açıklamasıyla silinmesi gerçekten beni çok rahatsız etti öncelikle şunu diyeyim duvarı kapatması neden yasak basenin dışına çıkmıyor ve kimseye zarar vermiyor ek olarak kurallarda da belirtilmemiş şimdi birkaç arkadaş diyecek ki e vatandaşın printer basmasıda kurallarda belirtilmemiş gibi birkaç şey söyleyecekler onlarada şu cevabı vereceğim vatandaşın printer basması roleplay ile ilgili bir şeydir ek olarak gerçek hayatta teröristler k*çlarını korumak için duvara bırakın buzdolabıyı tankı bile dayarlar bundanda net emin olun hani bu yaptığımız failrpyede girmiyor bu şekilde belirtiyim bu konuyla ilgili @Dante isimli üstada Anıl Moongiller tarafından sorulmuş yasak mı diye ve yasak denmiş fakat şunuda belirtmek istiyorum eğer sizin istediğiniz gibi bir build yaparsak hiç build yapmamıza gerek yok hiç build yapmazsak alma ihtimalimiz daha yüksek oluyor emin olun dediklerimi yaşasaydınız anlardınız beni o yaptıklarımın sebebi 1.si buildte basenin ön tarafını tamamen kapatıyorum çünkü pöhler çapraz ateş veya yandan ateş açıyorlar bunun sonucunda siper arkadan kurşun - yandan kurşun yiyor ek olarak müstakildeki bahçenin duvarlarını tamamen kapatıyorum ki bunu munzur moongillerde bilir önceden baskında kullanmıştı ordan tarayıp saksıları kırıyorlar müstakilde ki bahçenin çatı tarafında pansiyon balkonunun göreceği kadar kapatıyorum çünkü pöhler pansiyonun balkonuna çıkıp sıkıyor yaptığım buildlerin hiçbirinde bu yazdıklarım dışında kurallara aykırı herhangi başka bir durum yaşanmamıştır ek olarak şunuda belirtmek istiyorum istediğiniz gibi base yapmak hiç yapmamaktan emin olun daha iyidir çünkü yapıcağımız tüm taktikleri başarıyla koruma yapabileceğimiz tüm durumları engelliyorsunuz bize bıraktığınız tek çare dışarıdan arkalamak kalıyor
    Dediklerimi - yazdıklarımı umarım gözünüzde canlandırıp ona göre bir sistem ayarlarsınız :)

2. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
  3. glozzX

glozzX Ay Efsanesi
    [DarkRP] Medya Takımı Lideri

Alınan Beğeniler:
    620
    Ben bahçedeki duvarları silmedimki

4. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Yok bahçedeki duvarda aynı konuya giriyor zaten silmedin sildiğini belirtmedim ki sadece burda belirtmek istediğim kuralların sadece pöhlere özel değil sivillere göre de işlemesi gerekiyor

5. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Ek olarak bu seninle ilgili bir şikayet değil yanlış anlama yani bu yazdığım yazı kuralların tam olmadığını ve 2 tarafıda eşit olarak tutmadığını anlatmak istiyorum.

6. glozzX

glozzX Ay Efsanesi
    [DarkRP] Medya Takımı Lideri

Alınan Beğeniler:
    620
    Devletin illegallerle eşit olması söz konusu mu sence? Devlet bu yani adı üstünde sizden tabiki güçlü olucak ve eşit olmanız bence söz konusu olamaz.

7. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    zaten bu eşitliği buldozer amir ve köpekleri bozuyor yani kurallar üzerindende illegallere baskı kurmanın bir lüzumu yok bana göre.

8. FabiaNo

FabiaNo Eskiler Fabiano Banderas olarak da tanır.
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    İllegallere baskı yapmanın lüzumu yok derken? Dönercilere döner satmaması için mi baskı yapılsın? Zaten bir basede 5 kişi birden basıyor sanki mülteci kampı gibi. En az 40 dakika temiz uyuşturucu basıyorsunuz paraya kıyıp M4 ve Parlement çekin o sırada polis baskına geldiğinde 2 kişi arkalasın 3 kişi içerden sıksın zaten alırsınız. Canınız mı bitti? Kenara çekilin, God açın pardon Parlement için easy win.

Vuenx, heiaKim ve oguzkagankaya bunu beğendi.
  9. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Bir basede 5kişi basıyor 3 pöh 1 buldozer 1 amir minimum 3 polis 1 amir ve bazen köpek geliyor kurallar her zaman tarafsız olmalı polisi veya vatandaşı tutmamalı zaten pöhler mermi dışında bir şeye parada harcamıyor ve ona rağmen özellik olarak full rakı efes çeken sivilden daha güçlü sebebi ise sunucuda can çok hızlı giderken armor yavaş gidiyor ve pöhler 150 armor 150 cana sahip zaten onlar o taraftan güçlüyken neden kurallarda onlara yönelik olsun ki? Ek olarak 40 dakikada maksimum basılan para 100 taş çatlasa 150k Oda baronsa ve hiç kimse baskın yiyip moralini bozmak zorunda değil. Ek olarak pöhleri arkalamakta pek mümkün değil arkayı kontrol ederek giriyorlar boşuna pöh değiller yani parlementide godmode veren bir eşya gibi görme eğer öyle göreceksende pöhlerin armoru 70e indirilirse görme hakkın olur. Ha zaten pöhlere parlement almak yasak değil onuda diyim

10. Kawaii Panda

Kawaii Panda Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    24
    duvarıda kapatam camı da kapatam kapıyıda kapatın havalandırmayı da kapatam buzdolabıyla polisler iğne deliğinden sıksın(!)

11. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Dediklerimi tam okuyup yaşasaydın anlardın canım