Gece Gündüz Ve Ramazan

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Tahaa tarafından 12 May 2018 tarihinde açılan konu

?

Sizce Ramazan Ayı İçin Gelmeli mi ?

1. Evet Gelsin

4 oy
    57.1%
  2. Hayır Gelmesin Bence Boş Moruq

3 oy
    42.9%
  1. Tahaa

Tahaa Ragnar Lothbrock
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    25
    Öncelikle farkettiyseniz Ramazan Bayramı yaklaşıyor.Bende uzun zamandır düşündüğüm bir düşüncemi sizinle paylaşmak istedim.Bir süre Gece-Gündüz döngüsünü eklemeleri ve Ramazan Bayramı süresince oruç tutmak gibi bir şeyin eklenmesinden yanayım.Tabii ayrıca bunun için günün belli saatleri ezan okunması da gerekir.Ramazan bitene kadar bir event gibi bunu tam zamanında yapan kişilere otomatik ciddi bir ödül gibi bir şey verilse falan bu konuyu da sayın üstadlarıma bırakıyorum.İnsanlar hep uyuşturucu basıyor para basıyor adam öldürüyor birazda sevap peşinden koşsunlar.Belki bunu günlük hayatlarına da aktarırlar.Amacım insanları sürekli para toplamaktan birazda rol yapmaya çekmek.Bunu ayrıca belirtmek istedim.İYİ GÜNLER,İYİ GÜNLER,İYİ ROLLER.

2. Bence sacma

Lovegarden bunu beğendi.
  3. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Oruç tutmak saçma fakat eskiden olduğu gibi Ramazan Davulcusu eklenebilir.

4. Bence ramazan davulcusu da saçma.

Lovegarden bunu beğendi.
  5. Tahaa

Tahaa Ragnar Lothbrock
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    25
    Bak onu hiç düşünmemiştim sahurda haber verende o olsa böyle mapi dolaşsa gece ona göre bir para alsa.Mantıklı Bence

6. Tahaa

Tahaa Ragnar Lothbrock
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    25
    Aga bak "SADECE RAMAZAN AYI İÇİN" uzun süreli bir event gibi düşün.İnsanlar bence biraz kaliteli rol yapmalı.

7. Kaliteli rol yapcak kişi ramazan davulcusu olmayınca yapamıyor mu ?

Lovegarden bunu beğendi.
  8. Tahaa

Tahaa Ragnar Lothbrock
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    25
    Ramazan davulcusu bir örnek sadece.Elbette kaliteli rol yapmak o kadar kolay değil bunu biliyosundur sanıyorum.Ayrıca rol bozacak çok insan var.Mesela sana bir örnek vereyim bugün mekanımdan dışarı çıktım bir polis ve amir bağırıyor öyle böyle bir bağırma değil kulaklarım felç oldu neyse işte diyorlarki "Neden kapıdan çıktın." Böyle bir rolmü var Allah aşkına :D

9. Ramazan davulcusu gelince her şey düzelicek yani ? Dediğim gibi saçma bir eklenti.

Lovegarden bunu beğendi.
  10. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Gece-gündüz çok eskiden konu açtım listeme ekledim dedi just. daha gelmedi.Ramazan için farklılıklar olabilir.

11. Tahaa

Tahaa Ragnar Lothbrock
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    25
    Herneyse Ramazan Davulcusu,Oruç Tutmak falan bunlar örnek.Ama bence Ramazan için ve Ramazan'a özel bir şeyler yapılmalı.

12. Tahaa

Tahaa Ragnar Lothbrock
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    25
    Ha bu arada sadece Oruç tutmak falan demedim Gece-Gündüz olayını da söyledim onun hakkındaki fikirlerini de söylersen sevinirim.

13. Dehşet

Dehşet Ay parçası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    29
    Hocam , oruç tutarken meth yetiştirmek günah mıdır 'D

14. Gece gündüz gelirse iyi olur ama eklenebilcek bir şey mi orasını bilemem.

Lovegarden bunu beğendi.
  15. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Gece-Gündüz bir tür Hava Durumu eklentisidir.Bu Alpha da ve çoğu zaman sorun çıkartabiliyor.Bilemiyorum.

16. Tahaa

Tahaa Ragnar Lothbrock
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    25
    Denemekten zarar gelmez.Denesinler test etsinler.Baktılar oluyor eklesinler olmazsa eklmesinler kimse sorunlu bir oyun oynamak istemez.Bende istemem.Eğer olmazsa zorlamaya gerek yok.Ama sadece ÜSTADLARDAN TEK İSTEDİĞİM DENEMENİZ. @Just. @Dante @eXdenyTR