Galata Kulesinin Sırrı [Alıntı]

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda Ayborajj tarafından 3 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

 1. Evet gençler size uzun zamandır saklanan ve devletin türk halkının güvenliği için söylemediği seviye 7 gizli bir bilgiyi paylaşacam.

  Edit: bu bilgiyi tetris oynamak için devlet sunucularını hacklerken rast gele buldum.

  Galata kulesi aslında yerin 20 metre altında dikey kanatları bulunan ve 400.000 km yolu 24 dk de gidebilen 90 metrelik kıtalar arası bir nükleer füze.
  Eğer kulenin şekline bakarsanız ne kadar kusursuz be uçmaya el verişli olduğunu görebilirsiniz. Ayriyetten kule 1348 yılında yapılmasına ve 99 darbesini görmesine rağmen hiç zarar görmedi ve kayda değer bir restorasyon yapılmadı! Bunun sebebi kulenin aslında titanyum hidro flörür alaşımli plipropilen yapıda petrol alaşımından ve karbon fiber kaplamasından kaynaklanıyor. Dışındaki extra sertleştirilmiş kum taşı görüntüsü sadece ustaca bir kandırmaca.
  Bu eşsiz ve mükkemmel 8 aktif U21 distrimat türünden agresif uranyum çekirdeğinden oluşan 100.000.000.000 MegaTon luk nükleer füzeyi 1898 de II. Abdülhamit, rüyasına giren ulu önderimiz mustafa kemal paşanın verdiği çizimler ve bilgiler sayesinde yapmıştır.
  Ayriyetten abdülhamit han ölmemiştir. Gezi parkının altına yapılan laboratuvarda ona verilen hormonlar ve organlar sayesinde hala devlete bakıp bu kadim sırrı korumaktadır.
  Kıyamet koptuğunda ortaya çıkıp müslüman olmayanları bu füze ile öldürecek. Olanları ise NATO nun güvenli bayrağının altına toplayacak.

  Not: Daha haberinizin bile olmadığı bir sürü gerçek var. sizi bunlardan mahrum bırakmayacağım kardeşlerim.
   
  heiaKim ve Lovegarden bunu beğendi.
 2. Lovegarden

  Lovegarden Ay Parçacığı
  Oyuncu

  Katılım:
  2 Ağu 2018
  Mesaj:
  5
  Alınan Beğeniler:
  5
  Güzel +1
   
  Ayborajj bunu beğendi.