Fabrika ve İllegal Meslekler Hakkında ✓Parlement=Godmode

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda FLepi tarafından 13 Tem 2018 tarihinde açılan konu

?

Bana Katılıyor Musun?

1. Evet

2. Hayır

3. Normal Bence

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Çok Fazla İllegal Meslek Olduğu İçin, Ne Zaman Toplanıp Baskın Yapsak Hepsinde Başarısız Olduk.
    Arkadaşlar Biliyorsunuz, Fabrikalar da Çok Fazla Kişi Toplanıp, Uyuşturucu Üretiyor.
    Bence İllegal Sayısı Çok Fazla. Şimdi Diyeceksiniz, Sadece POH Değil 6 Tane de Polis Var.. Evet Var Fakat Polisler M4A1 ve Sigara veya Bira Almadığı Zaman Pek İşlevi Olmuyor.

Bütün İllegal Toplanıyor Her Baskında Birleşip, Arkalı Önlü Saldırıyorlar.

Zaten Hepiniz Biliyorsunuz, Sağ Üstte Gösteriyor Killeri.
    Uzun Lafın Kısası, Benim Fikrimce Biraz daha Eşit Olması İçin, POH Sayısı Yükseltilmesi Gerekiyor veya İllegal Sayısı Düşürülmeli.
    Bir Fabirka'da 10 Kişi Olduğu İçin Çok Sıkıntı Çıkarıyor, Hele ki Karşı Karşıya İki Base Var ise Baskın Atmak İmkansız. Bugün de Öyle Olay Yaşamıştık.

Çok Uzattım Biliyorum, Son Birşey Söyleyeceğim. Zaten Bariz Belli, Fabrikalar Çok OP Bir Yapıt, Girmek İmkansız. 10 kişiyiz Geçtim 3 Kişi Bile Rahat Tutabilir.
    Baskın Atılacak Yer Olmuyor Bu Durumda. Herkes Fabrika da Oluyor..

Bence Bunun İçin Birşey Yapılmalı Diye Düşünüyorum.

✓✓✓ Parlement Kaldırılmalı veya Sınırlı Sayıda Olmalı.
    Ha Doktor Çatışma da Heal+Zırh Vermiş Ha Parlement Almış. Bir fark göremedim arada, üstelik Parlement sınırsız doğru gelmedi.

#1 FLepi, 13 Tem 2018
    Son düzenleme: 21 Tem 2018
  2. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Normal de Daha Yazarım da Sığmaz.
    Çok Fazla Baskına Gittik Fabrikaya ve Her Baskın da Başarısız Olduk. Çünkü Çok "OP" Bir Bölge. İmkansız Denebilir Baskın Atmak.
    Yukarda da Belirttiğim Gibi, 3 Kişi Bile Rahat Tutar.
    Herkes de Aynı Yere Toplandığı İçin Çok Sorun Çıkarıyor.
    Adamlar 7/24 Ot Basıyor, Para Bol Çekiyor Malzemeyi, DP Raid, Banka Raid, İsyan Sürekli.

3. Hayırsız Tilki

Hayırsız Tilki Müslüm Gürses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    288
    ayhan abi sana katılıyorum dediklerinle içimi okumuşsun harbiden,fakat bence meslek sayısı düşürülmesin ya pöh arttırılsın yada baselere kişi sınırı gelsin sınırı aşan failrpden ban yesin.

4. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    PÖH Sayısı Yükseltilir ise Daha İyi Olabilir, Çünkü Base de Kişi Limiti Olsa Bile, Zaten Fabrikayı 2 Kişi Bile Rahat Tutar. Dediğim gibi Çok OP Bir Bölge, Baskın Başarılı Olma İhtimali, Kaç Kişi Olursan Ol Çok Düşük.

5. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    @SAKURA @eXdenyTR @Dante
    Birşey yapılabilir ise daha iyi olacağını düşünüyorum. Herkes oraya toplanıyor ölümsüz bir şekilde miss gibi para kasıyor.
    Aslında fabrika tamamen kapatılsa veya sadece 1 tanesini satılık olsa ve fiyatı 2 katına çıkartılsa daha iyi gibi. Tabiki karar sizin

6. Kawaii Panda

Kawaii Panda Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    24
    İllegaller de rakı ve m4a1 almayınca çok etkili olmuyor.
    İllegallerin de para feda ettiği gibi (Silah,Sigara,Rakı) polislerinde belli bir fedada bulunması gerekiyor. Zaten silah konusu USP gerçekten güzel bir silah.
    Fabrika konusuna gelirsek fiyatları yüksek olduğu için sunduğu imkanlar da yüksek. Ama kasamaz isen zararın fazla oluyor. High Risk High Reward mantığından

7. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    O polis USP-S ile vurana kadar ölüyor zaten.Ölmese bile zarar verdiği an kişi geriye kaçılıp sigara içip devam ediyor.

8. So Fucking Close

So Fucking Close Şeytanı eledi bile , tanrıya zar atıyor
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    Mp 145bin olmuş ve serverde artık nerden baksan iki kisiden birinde baron veya torbaci var ama baronun limiti 2 torbacinin limiti 3 ve bu adamlar cikacagi zamanda arkadaslarina saliyor cikiyor . Tüm gün boyunca ayni kişiler döngü halinde para kasiyor. Kendi mesleğinizi yüceltmek için fikirler sunmak yerine orta yolu bulmak için bir sistem üretmeye çalışın artık kafanızda .Mp bu kadar pahalı iken kim neden geçsinki pöhe ? Para kazandıran hiçbir yanı yok . Torbacı baron sistemi kalkmalı yeni bir sistem gelmeli eskiden olduğu gibi rpyi çete mafya döndürmeli kimse mafyaya raid atmak için veya çeteye mug yapmak için geçmiyor. 2 saksı ile ne kadar kâr edebilirsem artık kafasında iki grupta.

TheTimur bunu beğendi.
  9. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Tamam işte kendin söylüyorsun, POH de hiçbir kazanç yok. Ama kimse poh olmaz ise server de huzur kalmaz. Pvp server'e döner.
    Baron ve Torbacı WL ile Alındığı İçin Sanmıyorum Kalkacağını.
    Zaten İllegal Meslekler Yükseleceği Kadar Yükselmiş, Biraz da Polis ve Özel Harekat İçin Birşey Yapılabilir.
    Adamlar dediğin gibi 7/24 Ot Basıyor, Özellikle Torbacı ve Baron En Azından Bir Gidişte Çantası Varsa 30-40K Alıyor. Sonra 2-3K Lafını Yapanlar Var.
    Ben Sadece POH Oynuyorum. Buna Kimse Karışamaz ve İsteğimizi Sunabiliriz Burada.
    Pohu Yüceltmek Gibi Bir Niyetim Olmadı. Sadece Maaşı Az Olan Bir Meslek Onun İçin Birşeyler Düşünülebilir ve Uygulanabilir Diyorum.

10. Yusuf Özmüş

Yusuf Özmüş Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Biz illegaller nasıl yemeğimizden kısıp 60-70k lık eşya alıyosak ona göre kar çıkarmya çalışıyoruz ki buldozer+pöh amiri olunca işler hayli karışıyor.Buldozer olmasa bile pöh amirini 7/24 oyunda görüyorum

11. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Yemek Geç Zaten Ona Harcadığınız Para Değil.
    Aldığınız Eşya, Parlement + AK47 Tamam Onun Parasını da Sayalım. 1 Saate Zaten En Azından 100K Yapıyorsunuz.

#11 FLepi, 20 Tem 2018
    Son düzenleme: 20 Tem 2018
  12. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    532
    Sunucuya 2 gündür giriyorum. ve tek gördüğüm şey özel harekatların saçma sapan oynaması vatandaş ona seni tek yumruğumla hallederim diyince vuran veya bi baseye giremeyince killbox diye ağlayan Sırf kaymakamdan emir almamak için intihar eden bile var
    En güzelide küçük pöh arkadaşlarımız bir baseye 89 kişi girince bağrışmaları çok zevkli "çıkın ya" diye bağırıyorlar.

13. oguzkagankaya

oguzkagankaya Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Adam haklı.

14. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Ben Günde 5-6 Saat PÖH Oynuyorum ve Dediğiniz Tiplerle Hiç Karşılaşmadım. Ama Şu Konuda Hak Veriyorum, Bazı Küçük Yaş da Kardeşlerimiz Baskın da Çok Heyecan Dolu Oluyor.
    POH Öncelik, Amirini Dinler. Tabiki Kaymakam da Emir Verir, Zaten Kaymakamın Verdiği Emir, Yeraltına Baskın Atın.
    Vatandaş, Tek Yumrukla Öldürürüm Diyip de PÖH Vurdu İse Hangisi İsim Vermeni Öneririm, WL ile Alındığı İçin Bence Böyle Yapan Yoktur.

Arda Ozdemir bunu beğendi.
  15. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    532
    @AyhanMavan Fabrika gibi yerlerin tek dezavantajı duvar arkası yiyebiliyorsun niye bu özelliği kullanmıyorsunuz ?

16. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Bu Özelliği Biliyor ve Kullanıyorum.

17. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    532
    Bende zamanında Çevik kuvvettim günde 8-9 saat Moon Gaminde Polislik yapardım benim zamanımda WL yoktu. Ama bu kadar kargaşa çıkmıyordu ben özel harekatken Özel harekata sadece belli bir süre polis oynayanlar geçebiliyordu. Uzun olarak anlatmak gerekirse Rütbe sistemi vardı her meslekte rütbe vardı her rütbede silahın değiişyor gibi gibi ve gayet hiç bir zaman ağlamıyordum ve ayetler var WL olması iyi olduğu anlamına gelmez yani

18. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Benim Anlatmak İstediğimi Sanırım Okumamışsın. Tek Mesele Duvar Değil Kardeşim.

19. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    532
    İllegallerin çok olmasımı yani meselen ?

20. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Rütbe Sistemi İle İlgili Açıklama Yapılmıştı Sanırım Bug Olduğu İçin Kaldırılmış. Zaten Suan ki Sistem Daha İyi, Başvuru Oynama Süresinden Daha Mantıklı.
    Bu Sistem Daha Tedbirli ve Düzenli Olmuş.
    2 Gündür Giriyorsun ve Bu Süre Zarfında Baya Kargaşa Gördün Sanırım :)

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.