EVOCİTY

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Bob tarafından 6 May 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Evocity sevenler olarak bir grup kurmaya karar verdim.Yapmanız gereken bana özel mesaj atmak.
    Haritanın değişmesinden başka kar amacı gütmeyen grup Evocity.
    #direnevocity

Caros, Yuzi ve Osman Altın bunu beğendi.
  2. Üstadlar şokta üstadlar krize girdi bu büyük isyanı görünce.

Lovegarden bunu beğendi.
  3. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    Evocity geçmek isterim ama geçmeyiz bence hem ayrıca şuanki map gayet güzel

4. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    En azından deniyebiliriz.Gruba bir şans ver.

5. Mehmet von Rundstedt

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    150
    Fps yada her ne olursa olsun ben her daim Evocity isterim map olarak ama map değiştirmek vb şeyler üstadlar için sorun olur mu bilmem. Onların zamanları varsa oylamaya açılabilecek bir konu.

6. Evocity e gecilmez nedenide justan söylendi en azından ben adminken bir acıklama yaptı haritadaki siyah yerler örn orman evine acılan yer o siyahlık haritanın o kısmını kapıyo ve sen sehirdeyken orası fps ini etkilemiyo oraya yaklastığındada bir portal gibi oraya girebiliyosun ve oyununu etki ediyo.

7. R3tr0N3R

R3tr0N3R HaCkLeNdİn BeBeğİm
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    13
    Ulan O Asansör Varya Ben Senin 7 Sülaleini soyunu sopunu PÜ kaymakam odasına çıkana kadar kendimi ***** gelyiodu lan 2 dk bekliyoduk mal mal XD

Bahadir Acar, Caros ve Yuzi bunu beğendi.
  8. Yuzi

Yuzi Yusuf Ziya
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    120
    Aynen bro. Birde koç başı ile kırardık oraları...

9. Yuzi

Yuzi Yusuf Ziya
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    120
    +DESTEK

GRUBUNUZA KATILMAK VE DESTEK OLMAK İSTİYORUM!!!

Bob bunu beğendi.
  10. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Benim bilgisayarım iyi değil.Gta 5 de 15-20 FPS alıyorum.Oda çözünürlükleri az olduğu için.
    Şuanda serverda girdiğim anda PD tarafına bakıyorum ve 7 FPS ayarlarda düşük.Server 60 kişiyi geçtiği anda çekilmez oluyor.
    evo_city de 50 kişi varken şehir içinde 30-40 FPS alıyordum.Arada fazla buldu olduğunda (aşırı fazla) olduğu zaman 15 FPS alırdım fakat kasmazdı.Oradaki sıcak ortam çok güzeldi.
    #direnevocity

Ortamın ne olduğunu bilen bilir gayet güzeldi.

Bob bunu beğendi.
  11. Batuhan TR

Batuhan TR Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Bence map kalmalı

12. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    O zamanki rolü görsen, haritayı görsen , ortamı görsen , sistemi görsen böyle demezsindir.

Şuanki haritada araba p*rnosu görüyoruz millet arabayı sokacak yer bulamıyor PD önü park yeri oluyor.Geçerken FPS kaç görmüyorsun.

PD den geçerken her an kaza kurşunu geliyor.Bir kere polis sokakta silah çekili yürüyor.

Bob bunu beğendi.
  13. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    İsyanda dolandırdık asansöre.USP-S en iyi silahtı NPC den alınırdı her işe yarardı.Base savunurdu ,banka soyardı.Şimdi vade bile savunamıyor maalesef.

AtaBeyGG bunu beğendi.
  14. Batuhan TR

Batuhan TR Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    O zaman ki rolü bilemem ama Şuanki haritada araba p*rnosu görüyoruz millet arabayı sokacak yer bulamıyor buna katılıyorum

AtaBeyGG bunu beğendi.
  15. Rp maple olsa keşke.. ama mape sıkmadı değil hani :D

Lovegarden bunu beğendi.
  16. Evocity e gecilmez nedenide justan söylendi en azından ben adminken bir acıklama yaptı haritadaki siyah yerler örn orman evine acılan yer o siyahlık haritanın o kısmını kapıyo ve sen sehirdeyken orası fps ini etkilemiyo oraya yaklastığındada bir portal gibi oraya girebiliyosun ve oyununu etki ediyo.

17. görmeyenler icin yine attım.

18. MoonGaming

MoonGaming Ay Efsanesi
    Forum Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    785
    Şimdi arkadaşlar size şöyle açıklama yapayım;
    Öncelikle FPS konusuna gelirsek o haritada render diye bir durum yoktu yani sizin gözünüz görmesede bilgisayarınız haritanın diğer ucundaki arabayı vb. görüyordü, haritada büyük asansör vardı tamamen hareketli bir entity olduğu için spawn noktası yani pd nin orada oyun oynamak kanser oluyordu üstüne MoonShop eklenince aşırı kanser bir ortam oluyordu performans konusunda ben bu oyuna ilk başladığımda gene EvoCity haritası vardı ve çok iyi biliyorum o zamanları gerçi yakın zamandada yapmıştık ama gerçekten hem sunucuyu hemde oyuncuların bilgisayarını aşırı zorlayan bir haritadır ek olarak şuanki rp_moonroleplay haritası CSS istemediği için yeni giren bir oyuncu "bu nasıl server heryer mor" demiyor.
    Rolden bahsediyorsunuz onada şöyle bir açıklama yapayım EvoCity haritası rp_rockford kadar olmasada gene bayağı büyük bir haritadır, sunucu kapasitesi ve online oyuncu sayısı şuanlık 50-70 arası seyrediyor, şuanki rp_moonroleplay haritasında bile çoğu kişi birbiriyle iletişim kurmuyor iken o kocaman haritada nasıl bir rol çevirmeyi planlıyorsunuz? EvoCity de polis bir yeri basmak istese gitmesi zaten 10dk sürüyor ve basmalarıda çok zor çünkü aşırı büyük ve gruplaşma çok oluyordu şuan ise ev sistemi ile kimin nerede olduğu belli, EvoCity de polisleri çağırsan gelmiyorlar gelseler bile uzun sürüyor kısaca bizim istediğimiz rol ortamı olmuyor siz böyle olmasını istiyorsunuz fakat oyuncuların isteği asla bitmez "a" isterler "a" yaparsın "b" isterler "b" yaparsın yine "a" isterler bu her zaman böyledir artık bizde kendi isteklerimize göre yapmaya karar verdik çünkü biz ne yapsak oyuncuların yine de oynayacağını biliyoruz. Saygılarımla

#18 MoonGaming, 7 May 2018
    Son düzenleme: 8 May 2018
    FLepi bunu beğendi.
  19. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465

Üzdün be reis.Çok güzel günler geçti hemde çok yinede değişmeyecek demekki az çok destek olsak açılmazmı.Orada RolePlay öğrendim orada gmodu öğrendim.

evo_city haritası oynayacak arkadaşlar bana özel mesajla ulaşsın bir şey biliyorum.

20. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465

+ olarak ulaşmak isteyenler
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198313573755

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.