Eşya Önerisi - Breach Charge

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Fatal1st tarafından 20 Şub 2018 tarihinde açılan konu

1. Fatal1st

Fatal1st Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    64
    Breach Charge
    Uzun zamandır polis teşkilatındaki eksikliği düşünüyorum ve tamda ihtiyacımız olan şeyi buldum. Kapı patlatıcı / breach charge prop ve kapılardan kolay geçebilmemizi sağlayacak , kurulduktan 5 saniye sonra otomatik patlar ya da elle patlatılır (Detonator ile). Amaç bir ve birden çok kapıyı aynı anda açmak , yada kapı olmayan propları imha edebilmek. Haritanın kendine ait kapıları belli bir süre sonra yenileniyor fakat proplar için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil , illegal oyuncuların hazırladığı kapılardan geçmek yerine prop duvarlarından geçmek onlara karşı çok büyük bir avantaj olacaktır bunu ek olarak sunucu için diğer sunuculardan ayırt edici bir özellik sağlayacaktır, aşağıya bırakacağım video ile ne hakkında bahsettiğimi anlayabilirsiniz.

@Just @SAKURA

2. Dehşet

Dehşet Ay parçası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    29
    Gelirse illegallerin eline geçmemesi lazm

3. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    Özel harekat silahı çok güzel keşke bizde de olsa:D
    Bence de propları da havaya uçuruyor base imhası içinde güzel olur.
    Sunucu sade tutulmaya çalışılıyor ama bence biraz eklenti olmalı.

4. Dante

Dante Ay Efsanesi
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    380
    Bu addonu biraz inceledim kullanımı anladığım kadarıyla şöyle, takıldığı silinebilir map proplarını oto remove komutu ile silerken bi efekt çıkarıyor ama şöyle bir sorun var, kapı patlatıldıktan sonra geri çıkmıyor ve kapıların geri spawnlanması tarzında bi ayar çekilirse ekstra şeylerde sürekli bi spawn despawn olayına girecek yani bu da oyun gidişatını kötü yönde etkiler. Eğlenceli ama sıkıntılı anladığın kadarıyla.

5. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    534
    Bunun polisten daha çok illegallerin ihtiyacı var

6. Fatal1st

Fatal1st Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    64
    Raid atan kimse görmedim arada mafyaya geçip atıyorum onun dışında herkes tırt geçip 7/25 printer uyuşturucu

7. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    534
    İşte O yüzden lazım biraz mafya raidi artsın diye