Eskiden Olan Güzel Şeyler

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Cazcez tarafından 24 Oca 2019 tarihinde açılan konu

1. Cazcez

Cazcez Çerez Holding
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    1 - Eminim ki herkesin istediği eski kelepçe sistemi gelse çok daha iyi olurdu.

Neden eski kelepçe sistemi gelsin ki diyorsanız;

Eski kelepçe sisteminde adamları tutarken en azından arada bir şey olduğu görünüyordu ki buda onu boşluğa çekmemiş hissi yaratıyordu ve şuan ki kelepçe sistemi biraz buglu değil mi? adamı tutup tutamadığımızdan emin olamıyoruz, adam birden bire takibi bırakıyor, adam Sonic'e dönüşüyor ve kaçıyor ve benzeri şeyler.

2 - Şuan ki döner sisteminde kafe sahipleri f4'ten direkt döner çıkarıyorlar ve bu birazcık rahatsız edici gene eskisi gelse daha iyi olurdu diyorum.

Peki Neden;
    Çünkü kafe sahipleri sadece 20 döner çıkarabiliyor ve bunları çoğu oyuncuda ceplerine attığı için işini yapamaz hale geliyor ki eskisinde ise böyle bir limit yoktu ve tek yapmamız gereken yeni bir eti ısıtmak idi ki bu yöntem ile en azından kafe sahibi rp'si daha iyi oluyordu.

Elimde 2 özelliğin de bir fotoğrafı olmadığı için konu biraz sade ve kısa gibi görünüyor ama buna da yapacak bir şey yok.
    Bunların dışında aklınıza gelen herhangi bir özellik veya bu da olsa güzel olurdu dediğiniz bir şey varsa belirtirseniz güzel olacağını düşünüyorum.

Yashine, RaiTaki ve Blaxy bunu beğendi.
  2. Blaxy

Blaxy Ay Efsanesi
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    562
    Döner ısıtma mevzusu sıkıntılı insanlar açlıktan ölüyor bağırıyorlar açlıktan ölüyorum hadi hadi ver ver hadi hadi ısıt artık be diye bi yandan bu önlenmiş oldu bence şuanki döner sistemi güzel ama kelepçe sistemi bencede biraz kötü olmuş insanlar sürekli buga giriyor bir anda uçuyorlar yada biz beceremiyoruz Uğur :D

Flaxy ve Cazcez bunu beğendi.
  3. RaiTaki

RaiTaki trah gxng
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    65
    O döner ısıtma olayında proplar birbirine sürtüştüğü için kaldırıldı diye hatırlıyorum yanlışta olabilir

Cazcez bunu beğendi.
  4. Brain Death

Brain Death Tam Bir Atatürk'çü
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    112
    Döner sistemi kalabilir fakat kelepçe sistemi eski sistemi değil farklı bir sistem olsa daha iyi olur.

5. Cazcez

Cazcez Çerez Holding
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    Erkenden hazırlasın o da :D
    Olayın teknik kısmını bilemeyeceğim ;(
    Döner sistemi kalsa da dönerlerin çıkarma fiyatının biraz artıp 20'den fazla koyulabilmesi gelse güzel olur

Yashine, Blaxy ve RaiTaki bunu beğendi.
  6. Yashine

Yashine Kerem ' Yashine ' Akbulut
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    623
    Dönerlerin cebe alınması konusunda,döneri oyuncuların ceplerine almalarının önüne geçilebilir diye düşünüyorum.Bir propu cebimize almaya çalıştığımızda "Bunu cebine alamazsın!" gibisinden bir mesaj veriyor.Aynı şey dönerlere uyarlanabilir ise kafeye giden bir oyuncu cebine alamayacağından dolayı o an ki açlığını giderir ve rolüne devam eder,kafe sahibi de sıkıntı çekmez.

Kelepçe konusunda,şuanki kelepçe biraz sıkıntılı fakat kelepçenin değiştirilmesinin bir sebebi vardır diye düşünüyorum.

7. Apocalypse

Apocalypse Mehmet Özer
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    198
    Mehmet Ozer artık bir Kimsesiz Çocuk !
    Yashine Moongiller artık bir Kimsesiz Cocuk !

8. Blaxy

Blaxy Ay Efsanesi
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    562
    Mesleğe yeni geçiyor diyelim o pişirene kadar adamlar ölüyor.

Flaxy ve Cazcez bunu beğendi.
  9. MoonGaming

MoonGaming Ay Efsanesi
    Forum Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    886
    Kelepçe sistemi bize ait değil addon sahibinin problemi o güncelleme yaptığında bizde güncelleriz & güncelliyoruz.
    Döner sistemi şuan gayet iyi durumda bizde. Cebe alma tabiki olacak mantıken eve servis veya başkasına götürme olması gerekiyor.

10. Cazcez

Cazcez Çerez Holding
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    Peki limiti artıramaz mıyız?

Yashine ve RaiTaki bunu beğendi.
  11. xEpics

xEpics Ismail
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    Önceden ayran direk F4'den çıkarılıyordu şuan da oldugu gibi. O süreçte ayran verebilir.

12. Arda Ozdemir

Arda Ozdemir Ay Katili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    165
    O zaman adam döner almaz.

13. AloneOxygen

AloneOxygen Sefa Sağlam
    [Fun] Üstad

Alınan Beğeniler:
    48
    O zamanlar zırh verdiğinden ayran yerine alınıyordu.

14. Hayırsız Tilki

Hayırsız Tilki Müslüm Gürses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    291
    Arkadaşlar döneri siz deği ben değil ama bazılar ı alıp ocağı evine götürüyordu djşarıya çıkmıyordu şimdi en azından dürümü bitiyor

Arda Ozdemir bunu beğendi.