Emretmek

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda Undyne tarafından 24 Tem 2018 tarihinde açılan konu

?

Polisler başvuru ile mi alınsın ?

1. Evet

10 oy
    90.9%
  2. Hayır

1 oy
    9.1%
  1. Undyne

Undyne Dead Profile
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    72
    Biliyorsunuz Polisler Amirlerini dinlemelilerdir ve biz Serious RP oynuyoruz. Gerçekte Polisler Amirlerini dinliyolar fakat Moon RP de çoğu polis amiri dinlemiyor. Amir baskın var gelin diyor birkaç polis geliyor. Bana göre polis başvurusu olsun ve alınsın. Kaymakam oluyorum hakim polisleri odama çağır diyorum bir kaçı geliyor. Bu durum saçma bana göre.

Synerth bunu beğendi.
  2. xEffect

xEffect Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Başvuru ile alınsa bile emirleri dinleyeceklerini nerden biliyorsun pöh mesala emir takmıyor 2-3 kişi baskına gidiyor sadece.

3. Yashine

Yashine Kerem ' Yashine ' Akbulut
    [DarkRP] Etkinlik Takım Lider Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    581
    Bu polis sıkıntısı gerçekten var.Özel Harekat Polisi iken uyuşturucu basılan biryer keşfediyorum,telsizden anons geçiyorum toplanmak için fakat kimse gelmiyor.Telsizleri kapalıdır diyerekten takım konuşmasından yazıyorum fakat yine gelen olmuyor.Bir ara şöyle birşey olmuştu.Bir polis arkadaşa "Gel Baskın Var." dediğimde arkadaşın bana cevabı şu olmuştu,"Ne Baskını Ya?".

Cazcez bunu beğendi.
  4. SAKURA JR

SAKURA JR Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Amir Polisler Onu Dinlemediği Takdirde Polisleri Meslekten İhraç Etme Yetkisine Sahiptir