DÜZELTME LAZIM

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Bob tarafından 20 May 2018 tarihinde açılan konu

1. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Şu kafadaki dönen tabela.Sen var ya SEN!
    Neyse hadi rp anlatayım.
    Esnaf sorun çıkardı dışarı çıkmıyor benle çatışmaya girdi.Yanındaki adam da diyor ki kendini savunabilirsin.Esnafa böyle bir şey dersin.Sonra git adam silah çekiyor zannet onu vur kafasındaki yuvarlaktan bakıp.Admin diyor silah çekince vur.Ne biliyorsun belki ak çekecek smg çekecek beni vuracak?.Düzeltme gelmeli.Sadece tüfeklere ve tabancalara gelmeli.
    @Just. @eXdenyTR @Dante

#1 Bob, 20 May 2018
    Son düzenleme: 20 May 2018
  2. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Site Yetkilisi Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    898
    Amacımız kişinin cep tarzı bir yerine ulaşıyormuş gibi animasyon kabul etmeniz o durumu.

3. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Peki silah yerine sigara çıkartıyorsa ve ben silah zannettiğim için vurduysam.(Ortam çatışma var polis gergin)

4. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Site Yetkilisi Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    898
    Ortam gerginse bunu önceden belirterek yapıcak. Ha zaten hani "ELLER HAVAYA SAKIN CEBİNE GÖTÜRME" tarzı durumlarda sende gidip sigara yakıcaksan ölüceğine yakıyorsundur zaten.

5. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Ben çatışmada iken hakim sana ateş ediyor kendini savunabilirsin diyen adam yuvarlak animasyonu çıkınca onu vurabiliceğim anlamına mı geliyor(cevaba göre şikayet açacağım)