DEMOTE SİSTEMİ HAKKINDA

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda JuzzPurpleLoe tarafından 7 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

1. JuzzPurpleLoe

JuzzPurpleLoe Sans My BABY!
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    Demoteyi Sadece Adminlerin yapması daha uygun arkadaşım bu hafta içinde Random demote yüzünden para kasmasını engellediler.Videosu var.Forumda paylaşıldı oyuncuların demote atması zaten saçma adminler kapatıp adamın yanına teleport atıyor ve neden demote atıyosun diyor ve adminler geç kalırsa adamın 12 saat banı oluyor. /calladmin komutuyla admin çağırıp adminin demote atması daha uygun olduğunu düşünüyorum..

ARKADAŞIMIN DEMOTELENDİĞİ VİDEO:

2. JuzzPurpleLoe

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
  3. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Kişiler /demote atmayı bilmedikleri için oluyor bu.Gayatte demote işliyor serverda.

4. Demote atmadan önce admine sorabilirsin sorma diyen yok.

5. soran yok.

6. Brain Death

Brain Death Tam Bir Atatürk'çü
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    111
  7. JuzzPurpleLoe

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    DEMOTEYİ KULLANMAYI ÇOĞU KİŞİ BİLİYOR SADECE RANDOM ATIP MESLEKLERE GEÇİYORLAR.

8. JuzzPurpleLoe

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    BİLİYORUM BU YAPTIKLARI BAN SEBEBİ FAKAT BİR TEK VİDEODAKİ KİŞİ YAPMIYOR BUNU VARSAYALIM SERVERDE ADMİN YOK. MASSRDM YAPANLARI FALAN GEÇTİM. DEMOTE SİSTEMİ RAHAT DURMUYOR

9. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Capslock kapa.
    Çoğu kişi bilmiyor , warrant atmayı bile bilmiyor.İsmi ile soyismini yazıyor.Sonra random demote oluyor.
    Bir kişiyi demotelarken aynı isim varsa ve atmayı iyi bilmiyorsan admin çağır.Veya warrant atmayı çoğu kişi beceremiyor.Sebebe bakıyoruz soy ismi ?
    Mesela Tolga Mert adında başka kişi yok fakat Tolga MoonGiller var.Bazen demote atmıyor bazen steamde Tolga olanlara bakıyor.Bunu yaparken /demote mert yada /demote mer yaparsın olur.

10. JuzzPurpleLoe

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    ben karıştırmadan demiyorum bir gün sulama almaya gitmiştim lozana geri geldiğimde adam yarım saattir dışardasın diye bana demote attı. adminler oylamayı görmedi veya kapatamadı adam sonra 12 saat ban yedi ben bunun hakkında konuşuyorum karıştırmayla alakası yok ve warrant atmayı bilmeyenler oyuna max 1-2 hafta önce başlayanlar onlarda zamanla öğreniyorlar mesela ben oyuna ilk başladığımda bende öyleydim yani bunlar zamanla bilmek değilde ben random demote hakkında konuşuyorum demote atmanın sadece adminlerde yetkisi olması gerekiyor ki daha güzel olabilir demote sistemi videoyu izlediysen görmüşsündür adam yanlış kişiye atmamış chat kısmına bak orda GreeN İşini düzgün yapmıyor yazıyor adam yanlış kişiye atmamış bilerek demote atmış bu konu hakkında konuşuyorum

11. heiaKim

heiaKim Ayda çekilen anime
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    162
  12. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Karıştırmadan diyorsun ama önceki mesajında
    Bunu diyorsun ?
    Dediğin dediğini tutmuyor.Ben açıklamamı yaptım dediğin hakkında.

13. JuzzPurpleLoe

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    her dediğimi boşver dediğim tek şey millet birbirine durduk yere demote atıp adamların mesleklerine geçiyorlar benim şikayetim bu. :D

14. JuzzPurpleLoe

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    senin bu yazdığın benim açtığım konuyla hiçbir alakası yok ben diyorumki adamlar sebebi olmadan (istediği kişiye) mantıksız bir sebebten dolayı demote atıyor ben bu konu hakkında açtım konuyu benim o bilmeyenler hakkındaki şikayetim yokki ama zaten demote sistemini sadece adminler kullansa bu 2 sorunda ortadan kalkacak