Çok mantıklı bir bikrim var üyeler iş kura bilecek

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda GurkanGG tarafından 28 Haz 2018 tarihinde açılan konu

1. GurkanGG

GurkanGG Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Şimdi düşüncem şu /job yazarak. İşimizi değiştire biliyoruz ya. Bunun sayesinde belirli bir takım yeni şeyler olabilir benim fikrim şu. İllegal bir işim varken. 1 polis öldürünce yada öldürmeden önce @ ile beli edersek. Polisin kıyafetlerini giyip illegal işler yapa biliriz. Örnek vereyim. Ben çete üyesiyim bir polisi öldürdüm. @kılık değiştir dedim sonra polis işine girdim. Ve /job çete üyesi yaptım. Artık polis kılığında bir çete üyesiyim. Onun kıyafetlerini giyip öyle geziyorum. Bence mantıklı hepimiz film izliyoruz ve kiralık bir katilin kılıktan kılığa girerek her yere gire bildiğini biliyoruz. Bence böyle bir şey gelse çok daha güzel olur.

2. Mert Stone

Mert Stone Hunter
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Özel bir meslek olarak gelirse daha iyi olur. Rolün kalitesini yükseltebilir,ama oyun içinde çok sorun çıkartır.

3. GurkanGG

GurkanGG Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    bencede ama şimdilik beta olarak çıkartıla bilir ve @kılık değiştir gibi yazarak biraz sorunları önlene bilinir

4. FabiaNo

FabiaNo Eskiler Fabiano Banderas olarak da tanır.
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Aslında fikir mantıklı fakat eminim ki "Arkadaşım beni polis sanıp öldürdü respawnlar mısın admin" ya da "İsyan sırasında beni polis sanıp vurdular admin lütfen respawnla" gibi olaylar da olacaktır.

5. GurkanGG

GurkanGG Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Şimdi şöyle olur. Eğer bunun için bir şey getirirlerse. İsmi kırmızı olan bir polis olur. Arkadaşları da ya dikkatli olacak. Yada sorumluluk onların olacak. Ve isyana gelir sekte kılık değiştiriyorsan gözünü 4 açı can.