Cigara Geri Gelsin

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda HybrisS tarafından 12 May 2019 tarihinde açılan konu

1. HybrisS

HybrisS Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    -Cigara İçmek İstiyoruz-​
    Öncelikle selamlar MoonGaming ailesi. Bugün isyan ediyorum çünki birdaha Özkan Abiyi böyle görememekten korkuyorum
    20190512_212126.jpg 20190512_212105.jpg
    ÇİFT CİGARA ÖZKAN ABİ EFKARLI 1 TANE YETMİYOR BU YÜREĞE
    Yapı Market satsın geri gelsin şu cigara ya çekelim sokaklarda üfeleyelim bide zorda olsa nargile kafeci gelbilirse çok iyi olur her çekişte 1 2 kalkan verse falan ama pahalı olcak tabi gelirse güzel olur

Furkan Güney bunu beğendi.
  2. MoRoKoKo

MoRoKoKo Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    112
    Direk tekel bayi gelsin 1 levelde murad alemdar ve başka bir türde bişey 2 levelde malbora falan gerçekten güzel olurdu belki canla zırh vermez ama görüntüsü bile güzel . Önceki haritada canla zırh veriyordu ve bu haritada canla zırh vermesi saçma olurdu dediğim gibi sadece görünüş için gelmeli yada geçici süreliğine stamizel artsın [Türkçeyi katlettiğim gibi ingilizceyide katlettim pardon]

Captan, HybrisS ve rirtaki bunu beğendi.
  3. AloneMirza

AloneMirza Mirza
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    225
    Sigara içme eklenmesi güzel olur.Bunu bende istiyorum ancak oyunculardan bir ricam var bunu olur olmaz yerlerde kullanmayın.Örnek veriyorum Polis teşkilatı toplantı ortasında sigara yakmayın.

Duman miktarı düşük fps sorunu yaşatmicak bir şekilde gelirse güzel rollere vesile olabilir.

4. AyboraJewel

AyboraJewel Bite the bullet
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    276
    Rüyamda sigaranın geldiğini gördüm la dün.

Furkan Güney ve HybrisS bunu beğendi.
  5. HybrisS

HybrisS Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    Evet gercekten guzel olur

Furkan Güney bunu beğendi.