Buildler ve prop arkası

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda SAKURA tarafından 3 Şub 2018 tarihinde açılan konu

1. SAKURA

SAKURA ban başı
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    516
    Şimdi herkesin sorununolan olayındile getiriyorum sadece meth basanlar fabrikalar yada adaya gidip build kuruyorsunuz iyi güzel ama yaptığınız büyük hatalar var onları sıralayalım
    1. Ada’da polisler daha evinizin içine girmeden arama izni çıkartmadan vuruyorsunuz yani sahile gelmesi yeterli sizin için denizde olan vurulur K.O.S diye tabelalar asıyorsunuz milyonca kez uyardım K.O.S mültecilerde var ve sizin için sadece evinizin içinde geçerli evinize giren sizi tehdit ederse vs vurabilirsiniz ayrı şey fabrikada da geçerli köprüden geçeni kameradan bakıp vuruyorsunuz vurabilmeniz için fabrika içine girmesi gerekiyor ve bu vurduklarınız direkt rdm sayılıyor spn uyarım bunlar.
    2 gelelim diğer soruna yaptığınız buildlerde kenardaki açıklardan ufak boşluklardan vuruyorsunuz ki bu killbox sayılıyor bunlara laf etmedim ama polisler o boşluğu tararken ister istemez prop arkasından mermi gelicek ve buna şikayet etmeniz gereksiz çok kez anlattım yaptığınız build gereği illaki prop arkası yiyeceksiniz bunlara laf etmeyin.
    3. Ve en acımasızı 1 evde 10-15 kişi build yapıyorsunuz polisler baskına 5 6 kişiyle gelebiliyor anca ama siz öğrendiniz worldler duvar arkası sayılmıyor diye çatır çutut duvarlara ve kapılara sıkıyorsunuz polisler daha gelmeden ölüyor ama onlar aynısını yapınca hemen admin çağırıp daha sorunu anlatmadan revle diyorsunuz dediğim gibi eğer siz bunları yapıyorsanız karşı taraf yapınca laf etmeyin.

Fatal1st bunu beğendi.
  2. Fatal1st

Fatal1st Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    64
    Başında sonuna kadar haklı konu umarım şu çocuklar bir gün gelip sunucunun rol yapma sunucusu , para kazanma ve araba alma - polis vurma sunucusu olmadığını öğrenecekler. Yaptıkları hatalar yüzünden ölünce yetkili çağırmakta çok ayrı bir çelişki ayrıca.

3. genelikle ad vermek istemiyorum ama ceteler yapıyor bunların en basındada cyber ve papieler var.

4. Emirhan Escobar

Emirhan Escobar Living...
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
  5. çetemi bıraktın derken?

6. Emirhan Escobar

Emirhan Escobar Living...
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
    Çete kalmadı başka?