Büyük öneri

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu' forumunda yuruyen bamya tarafından 12 Ağu 2019 08:41 tarihinde açılan konu

?

Sizce

1. Gelebilir

4 oy
    40.0%
  2. Bazıları dışında gelebilir(aşağıda belirtin)

4 oy
    40.0%
  3. Gelmesin

2 oy
    20.0%
  1. yuruyen bamya

yuruyen bamya Ay Peyniri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    65
    Şimdi bu dunucuda büyük değişiklik yaratacak ama gerçekçi rp için gerekli bence
    1. Eski arabalar hariç her arabanın otomatik ve manuel vites seçeneği olacak.
    2. Manuel daha ucuz, otomatik daha pahalı olacak
    3. Vites arttırma tuşunu oyuncular seçecek(herkrs kendi istediği tuşu seçecek)
    4. Ehliyet manuel ve otomatik olarak 2 ye ayrılacak ve bu ehliyetin üzerinde yazıcak(mesela ben ehliyeti manuel aldım, ehliyetimin üzerinde manuel yazacak)
    5. Manuel ehliyet alanlar otomatik araba kullanabilecek ama otomatik ehliyet alanlar kullanamayacak
    6. Ehliyetin fiyatı artacak ve sınırsız olcak(tabi hapise girmez vrya banlanmazsa)
    7. Yeni meslek olarak sürücü öğretmeni gibi birşey gelecek ve SADECE manuel ehliyet almak isteyenler için çalışıcak
    8. Manuel ehliyeti öğrrtmen verecek
    9. Sürücü kursu gibi birşey olduğu için 200 liralık bir ücreti olacak(kalsanız da kalmasanız da bu ücret alınacak)
    10. Bu mesleğe taksi 2. Seviye geçebilecek
    11. Trafik polisleri arabaya baktığında manuel mi otomatik mi görebilecek
    12. başkan şöföründe silah bulunacak
    13. başkan şöföründe seviye sistemi olacak ve bu sisteme göre eline silah verilecek 3. seviyede mp5 2. seviyede bizon ve 1. seviyede p250 si olacak
    14. @Vuenx den alıntı: teaser(şok tabacası) gelecek ve sadece 5. seviye polis ile 5. Seviye trafik polisinde olacak ama sanırım bunu açmam lazım
    15. Trafik polisler ceza yazdığı arabalara binebilecek
    16. Pd nin ordaki asansörün önündeki dedektör, kim olursa olsun silah, uyuşturucu vb şeyde ötecek
    17. Eğer araba alarmlıysa ve maymuncukla bu araba açıldıysa ekranın sağ üstünde "arabanız açıldı" gibisinden bi uyarı yada chatten arabanız açıldı gibisinden bi uyarı olucak
    18. Lockdown sesi türkçe olmalı(bu konuda adminlerden ve oyunculardan yardım istiyorum, ben kaydederdim ama şu anda tatildeyim o yüzden eğer sesinizin kullanılmasını istiyorsanız, bana özelden mesaj atın ben de konu ile hepsini toplayayıp oylama yapayım)
    19. @Bertuğ Şentürk den alinti ,Poligon sis bombası ve normal bomba satacak(hanı şu fırlatılan)
    • Şok tabancası hakkında detay vereyim en fazla 2 M lik bi uzaklığı olucak ve şarj süresi 2 dk olucak.sadece 5. Seviyelere verilmesinin sebebi failrp yi engellemek. polislerin bunu baskın esnasında kullanması yasak olucak.(şok tabancasının gelmesini istememin sebebi gerçekçi rp gereği bildiğim kadarıyla tutuklu bir kişiyi kovalarlar , ateş edip öldürmezler)
    • @LastPlayerTR nin önerdiği https://www.gmodstore.com/market/view/v1-5-2-driver-license-system ws de ki sürücğ belgesi sistemi kullanılabilir
    Lütfen eğer bi fikir aklınıza gelirse bana yazın ben buraya ekliyeyim isminizle birlikte.
    Oylamada oy kullanmayı unutmayın!

#1 yuruyen bamya, 12 Ağu 2019 08:41
    Son düzenleme: 16 Ağu 2019 15:30
    custom_html_banner1
  2. ALTES

ALTES Ay Şerifi
    [Fun] Komutçu [DarkRP] Senatör Destekçi

Alınan Beğeniler:
    148
    custom_html_banner1
  3. AnesThesia

AnesThesia MoonGamer
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    148
    Büyük güncelleme sadece araba konusu üzerine olmuş

Bertuğ Şentürk bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  4. OldFoxy & Gökhan

OldFoxy & Gökhan Mekanın Sahibi Geri Geldi Çeteleri Pistten Alalım
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    164
    Bi Çoğu Gerekli Bi Çoğu Gereksiz Bence

custom_html_banner1
  5. yuruyen bamya

yuruyen bamya Ay Peyniri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    65
    Hangisi gerekli hangisi gereksiz yazar mısın?

custom_html_banner1
  6. AnesThesia

AnesThesia MoonGamer
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    148
    Senatörler gerekli notları alsınlar toplantıda bakarız.

Bertuğ Şentürk bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  7. yuruyen bamya

yuruyen bamya Ay Peyniri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    65
    Saolun

custom_html_banner1
  8. LastPlayerTR

LastPlayerTR Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    custom_html_banner1
  9. yuruyen bamya

yuruyen bamya Ay Peyniri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    65
    Güzel ama sadece lisansıjı kullanabiliriz :/(military rp gibi alıncak ehliyetler)

Arkadaşlar bazıları 2. Seçeneği seçiyor hangilerinin gelip gelmemesi gerektiğini söylerse sevinirim

#9 yuruyen bamya, 16 Ağu 2019 15:29
    Son düzenleme: 16 Ağu 2019 16:11
    custom_html_banner1