Bu Tefeci Ne Yapabiliyor (Düzgünce Anlatabilecek Biri ? )

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda maNga tarafından 9 Tem 2018 tarihinde açılan konu

1. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    • Tefeci = Raid [Hayır] Mug [Evet] (Dükkan haraç vermezse raidleyebilir, banka soyabilir.)
    Şu meslek neler yapabiliyor birisi açıklıyabilirmi?
    1-) Bu meslek illagal bi meslekse neden mafya veya cete üyeleri ile dolaşamıyor ?
    2-) Tefeci alıyoruz normal ev raid atıyoruz. Bazılar yasak diyor bazılar atabilirsin diyor ?? (mafya ile grup halinde)
    3-) Meslek banka soyabiliyor ama raid atamıyor baya komikmiş, 2 tefeci elindeki su tabancasıya banka soyucak :DDD
    Şu mesleği düzünge açıklarsanız sevinirim. Ban yedim bu saçma meslek yüzünden.

İyi Forumlar....

2. Hayırsız Tilki

Hayırsız Tilki Müslüm Gürses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    288
    1.dostum bu meslek çete ve mafya ile dolaşabilir bi nevi torbacı ve baron

2.dostum 2 tefeci veya 1 den fazla mafya ile raid girmende sakınca yok

3.Meslek bankada soyuyor raidde atıyor silahlara gelirsek ithalatcı veya poligondan silah teemin etmek mümkün

3. bi dükkana gidip ondan para isteyebilirsin vermezse 1 kisi ile daha dönüp raidleyebilirsin eğer parayı verirse öldüremesin ama geri gelip gelip paranı alırsın banka soyabilir bide ve uyusturucu fln basabilir

4. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    EE o zaman ben boşunamı ban yedim 2 mafya 1 tefeci raid attık escape admin beni banladı ?

5. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
  6. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Tefecinin olayı şudur.
    Tefeci bir dükkana girer ve belli bir miktarda para ister 350 Moon Lirası.Bunun rolü şöyle döner.
    Tefeci:Merhabalar bana eğer 350 Moon Lirası verirseniz dükkanınız güvende kalıcaktır.
    (Eğer verirse çıkar gider bir daha uğramaz.)
    Eğer para vermezse;
    Tefeci:Birazdan dükkana bir şey olursa bilemem ona göre ?
    Der ve çıkar.Çıktıktan sonra yanında bir tefeci olmak üzere dükkana raid atar ve mal , mülk her şeyi çalar çıkar.

Bunun rolü böyledir , banka soyabilir.Elinde ki silah bunun için vardır.

Tefeci evlere raid atamaz.Sadece dükkana raid atar.
    Dükkana raid atarken ise;
    Yanındaki tefeci ile;
    @raid
    @+1

Ben bu zamana kadar böyle yaptım.2 tefeci dükkana raid atabilir diye biliyorum.Meslek şuan uyuşturucu ve printer basmak için kullanıyor genellikle.Diğer illegal meslekler ile uyuşturucu ve printer basabilir.

Dante bunu beğendi.
  7. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Diğer illegal meslekler ile printer basabilirsin yazmışsın. Ama admin de bunu yazıyor :

[​IMG]l

Mafya ile iş birliği yapmışsın ? Kimin ne dediği belli değil :D printer basarken de iş birliği yapmış olursun raid atarken de .

8. So Fucking Close

So Fucking Close Şeytanı eledi bile , tanrıya zar atıyor
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    sana hak veriyorum escape moongillerde hak veriyorum , serverde belirli kurallar yok her adminin kendi kuralları var calladmin atıp şunu şunu yapabilir miyim diyorsun yapabilirsin dedikten sonra yapıyorsun başka bir admin bunu yapamazsın diyip sana jail atıyor veyahut banlıyor

maNga bunu beğendi.
  9. So Fucking Close

So Fucking Close Şeytanı eledi bile , tanrıya zar atıyor
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    aynısı benimde başıma gelmişti uyuşturucularımı sahiplendiğim bir kimsesiz cocuga sulatıyordum bunu birinden görmüştüm alperr moongillere sormuştum sıkıntı yok yapın demişti 10 dakika sonra efe moongiller beni ve kimsesiz çocugu çekip jail atmıştı sinir bozucu

maNga bunu beğendi.
  10. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    @Dante @SAKURA Adminlere kuralları ogretirseniz sevinirim. Boşuna extradan ban yedim. Adiminder lütfen daha dikkatli olunuz. : @Escape

11. EfeEren..

EfeEren.. Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Escape nin haksız ban atacağını düşünmüyorum çünkü rp bilgisi çok yüksek.. Tabii üstadlar daha iyi karar verir.