BORİSTEN SON BİR RİCA.

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda Fatal1st tarafından 21 Mar 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Fatal1st

Fatal1st Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    34
    Arkadaşlar kulağıma haberleriniz geliyor, forumlardaki konularınızdan görüyorum. Sizden son ricam bırakın şu araba sevdasını be abim, size atacağım videoları izleyebilirsiniz eskiden bu server varya yiğidin harman olduğu yerdi herkes MoonGaming'de oynuyorum diyemezdi. İnsanlar gelip hayat hikayelerini anlatır bin bir türlü role bürünürdü. Eee şimdi ne oldu afedersiniz ama g*t kadar yere 10 kişi tıkılıp para basıyorsunuz tüm gün araba için. Değer mi abim? Azıcık bırakın şu araba sevdanızı çıkın rol yapın eğlenin değmez diyorum sadece size. Bu dediklerim Boris abinizden kulağınıza küpe olsun.
    Alttaki videoyu izleyip örnek alabilirsiniz kendinize.

Video sahibi @Just.

Cmendly, ALTES, Russel Hood ve 1 kişi daha bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  2. Izlerken cok keyf aldim. Teee nerelerden forum aciyor abimiz.

ImLordOfLies bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  3. Bob

Bob Yalnızlık Allaha Mahsustur!
    [Murder] Moderatör Destekçi

Alınan Beğeniler:
    358
    Yok böyle ortam yok.Nerede o pembe oda ki hayat kadını?Nerede o tekel bayi?Nerede bu insanlar?Yerlerinizi rol bilmeyen insanlara kaptırdı bu kaliteli rpciler.Teker teker değil.Hepsi birden.Keşke sizin zamanlarınızda girebilseydik.Keşke bilgisayarı açınca sizlerle dolu rp sunucularına girebilseydik.

ALTES bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  4. Caros

Caros Connor Kenway
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    493
    Eski ama güzel zamanlar sabah uyanıp servera girerdin illegal bakmazdın ne rol yapılan diye düşünürdün.Yine uyuşturucu vardı daha güzeldi yine uyuşturucu basarlardı ama şuanki gibi değil.Keşke o server yeniden açılsa.@Just. abi host duruyor mu ?

custom_html_banner1
  5. Bob

Alınan Beğeniler:
    358
    @Just. Bu konuda tek düşüncem herşey özünde güzeldir.Hatalar ve küçük eklemeler olabilir.Abi sunuyu bırak çocuklar girmesin.Yetişkinler girsin daha az kazanırsın ama kalite heryer de bulunmaz.Şimdi önüne gelen yönetici donatör baron falan filan.Basmış parayı geliyor.

custom_html_banner1
  6. Caros

Caros Connor Kenway
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    493
    Dediğin yanlış bence sen role bilir bir şekilde başlamadın bende öyle başlamadım.Fakat en azından kurallara uymaya dikkat ettik ve okuduk.Bundan 1 sene önce burada bu serverda Meta Game yapmıştım.

custom_html_banner1
  7. Bob

Alınan Beğeniler:
    358
    Ne alaka anlamadım açıklayıcı olabilir misin?

custom_html_banner1
  8. Myth

Myth Kuvâ-yi Milliye Mensubu Mirliva Myth Arrow
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    125
    Bun Tür Oyuncular Gerçekten rol yapsın diye uğraşıyoruz zaten Her bastığımız ev 1 oyuncuyu RP ye kazandırmak oluyor...

custom_html_banner1
  9. Adam hem para basıp hem rp yapıyor olamaz mı ? Ben illegal geçtiğimde para basarken gidip dükkan vs raidliyordum. Neden sürekli illegal geçenler rp bilmiyormuş gibi konuşuyorsunuz anlayamadım.

custom_html_banner1
  10. Myth

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    125
    Moon Rp nin amacını anlayamamışsınız? Moon rp hiçbir zaman insanların bir base yapıp saatlerce içeride İllegal Seyler yapmasını hedeflemedi insanların dışarı çıkıp Gerçek RP Sini yapmasını hedefledi. Ha elbet para basıcaksınız ama bunu abartanlarda var. Moon RP abartanları istemiyor Bizde İstemiyoruz? Bunun İçin Özel Harekat var..

custom_html_banner1
  11. Genelde büyük baselerde bulunurum ve bu güne kadar saatlerce içerde kalanı görmedim. Bence bu olayı biraz abartıyorsunuz ama yinede siz bilirsiniz istediğinizi düşünün.

custom_html_banner1
  12. Myth

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    125
    Abartsaydık Boris Dyatlov Bu vazifeye girmezdi?. ve son olarak ben Örnek olarak saatlerce dedim.Özel harekat en fazla 1 saat veriyor ne yazikki sonrası Belli bi bakıyoruz 6 kişiden 4 dü ölü 2 si hapiste sonuç; Abartmıyoruz.

custom_html_banner1
  13. Neyse uzatmicam.

custom_html_banner1
  14. Myth

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    125
    Yo ben kavga niyetine bunları yazmıyorum.Lütfen yanlış anlama burada fikir paylaşımı yapıyoruz.?

custom_html_banner1
  15. Yanlış anlamıyorum bir süreden sonra sürekli aynı şeyleri yazıcaz ve konu gereksiz uzicak. Senin dediğin türden kişiler var ancak benle beraber illegal de oynayan arkadaşlarım dışarıya çıkıp rp lerini yapıyorlar. Dediğim gibi illegal geçincd illa 1,2 dükkan raidliyoruz.

Myth bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  16. Myth

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    125
    Yaptığınız güzel Brişey bir yandan herkes sokağa çıkıp RP Yapsaydı Dark Rp olmaktan çıkardı. Peki konuyu uzatmayalım..

custom_html_banner1
  17. Fatal1st

Fatal1st Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    34
    Myth Arrow'un saatlerce içerde kalmak dediği şey baseye entity'lerinizi bırakıp takılmanız onlar size 7/24 para basarken, amaç burda sivil mesleklerde ya da esnafta oynamak az önce Vasily ile testere roleplay yaptık çokta zevkliydi kurbanlarda bizde çok eğlendik.

Myth bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  18. Myth

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    125
    Sonunda demek istediğimi anlatabilin.Sağol..

custom_html_banner1
  19. Ben bunda bir sorun görmüyorum. Sonuçta gerçek hayattada böyle kişiler var ve bunları durdurmak için polis ve pöh var.

Myth bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  20. Myth

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    125
    Haberleri Birazdaha iyi izlersen Kimse bir evde bu kadar İlegall İş yaparken Evde geçmiyor. En az 1-2 gün sonra Zaten Polis Birimleri Basıyor..

custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.