Bilgisayar Kullanımı - Rehber

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda AloneMirza tarafından 17 Mar 2020 tarihinde açılan konu

 1. AloneMirza

  AloneMirza Mirza
  Oyuncu

  Katılım:
  18 Kas 2018
  Mesaj:
  168
  Alınan Beğeniler:
  225
  Herkese selamlar arkadaşlar bu rehber'de bilgisayar kullanımını kapsamlı bir şekilde ele alacağız.
  Umarım sizlere ve sunucumuza faydalı bir rehber olur.

  [​IMG]

  Bilgisayar kullanımı rol içerisinde sitelerin açıklarını arayarak bu açıklardan elde ettiğimiz belgeler , veriler , kazançlar , kart limitleri ve hesap bilgileri ile para ve xp kazanmayı amaçlar ; Tabi bu işlemler için ilk önce bir bilgisayara ihtiyacımız var.

  [1] - Bilgisayar Toplama İşlemi

  Bilgisayarı hazır satın almıyoruz , parçaları tek tek satın alıp kendimiz birleştiriyoruz.
  Parçaları Kuzenler Market Ahmet satıcısından temiz edebilirsiniz.
  Bu birleştirme işlemini parçaları bir birine sürükleyerek yapıyoruz ve tabi ki parçaların bir birleşme sırası var. Bu sıra şu şekildedir ;

  Bilgisayar kasası > CD ROAM > Güç Kaynağı > Ana kart > Hard Disk > Ram > İşlemci > Ses Kartı > Ekran Kartı > Kasa Kapağı > Monitör > Klavye > Fare

  [​IMG]

  Bu parçaları birleştirdikten sonra bilgisayarımız hazır olacak. Bilgisayara bakarak "E" basarsanız klavyeniz bilgisayarın kod yazma satırına geçektir. 2 kere "Enter" tuşuna basarsanız bilgisayardan çıkarsınız.

  [2] - Gerekli Malzeme Temini

  Kasaba'da ki ara sokakta kadir satıcısı bulunmakta.Kadirden hack işlemleri için gerekli olan eşyaları satın alacağız.Bu eşyalar sırasıyla

  Exploit paketi : en sık kullanacağımız eşyadır.Sitelerdeki açıkları aramaya yarar.

  [​IMG]

  MoonLinux : Bilgisayarınıza kurmanız halinde bilgisayarınız işlemlerini hızlandırır ve pachlenmiş usb ihtimalini azaltır.Bilgisayarınıza MoonLinux kurduğunuzda kodların yazım şekli değişir. bu değişen komutları ":yardim" yazarak öğrenebilirsiniz

  [​IMG]

  Sahte Kimlik : shipping yaptıktan sonra kargocudan paketinizi alırken üzerinizde bulunması elzem olan , kimliğinizi saklayan eşyadır.

  [​IMG]

  VPN : Deepweb de kimliğinizi saklayarak diğer insanlara satış yapmanızı ve takas yapılacak yeri belirlemede gizliliği sağlamaya yarar.  [​IMG]

  [​IMG]

  [3] - Seviye Gereksinimleri

  Komut = ":sitekoduindir" 10 Seviye
  Komut = ":instagramexploit" 15 Seviye
  Komut = ":ifsaexploit" 40 Seviye
  Komut = ":moonbankexploit" 60 Seviye
  Komut = ":isletimsistemi yukle moonlinux" 60 Seviye
  Komut = ":shipping" 60 Seviye


  1 ile 39 seviye arasında 1
  40 ile 59 seviye arasında 2
  60 Seviye üstüyseniz 3 Bilgisayar kullanabilirsiniz

  [4] - Eylemler

  Komut = ":sitekoduindir" : bu eylem için üzerinizde kadirden aldığınız exploit paketi bulunmalıdır.Her site kodu indirme işlemi için 1 exploit kullanılır.Bulunan açık paketini bilgisayar usb'ye yükler ve envanterinize gelir.

  Komut = ":isletimsistemi yukle moonlinux" : Bilgisayarınıza MoonLinux işletim sistemini kurmaya yarar , bu eylemi yapabilmek için üzerinizde Moon Linux Format Belliği bulunmalıdır. Kadirden 50.000 TL karşılığında temin edebilirsiniz. Kullanmak için 60 seviye gerekir , 60 seviye olan birine para karşılığı yüklete bilirsiniz.

  Komut = ":instagramexploit" : İnstagram sitesinde ki açıkları arayarak hesapları ele geçirmeyi amaçlayan bir komuttur.Kullana bilmek için üzerinizde İnstagram Açık Paketi bulunmalıdır.
  Çaldığınız hesabın takipçi sayısı ne kadar yüksekse o kadar çok para ve xp kazanırsınız. Çaldığınız instagram hesabını hacker e götürüp nakite çevirebilirsiniz.

  [​IMG]

  Komut = ":ifsaexploit" : İfsa sitelerinde ki açıkları kullanarak bu sitelerin kazançlarını çalmaya yarar , kullana bilmek için üzerinizde İfsa Sitesi Hit Kasma Paketi bulunmalıdır. Çaldığınız kazançları hacker'e götürüp paraya çevirebilirsiniz.

  [​IMG] [​IMG]

  Komut = ":moonbankexploit" : Moon Bank sitesindeki açıkları kullanarak kişilerin hesap bilgilerini çalmaya yarar.Kullana bilmek için üzerinizde Moon Bank Sitesi Açık Paketi bulunmalıdır. Çaldığınız Hesap Bilgilerini Hacker e satarak nakde çevirebilirsiniz.


  [​IMG] [​IMG]


  Komut = "sahtemoonbanksitesikur" : Sahte Moon Bank Sitesi kurarak kişilerin kredi kartı bilgilerini çalmayı amaçlayan bu eylem size çalıntı kredi kartı kazandırır.Kullana bilmek için MoonLinux'lü bilgisayara ve Moon Bank Sitesi Açık Paketine ihtiyacınız vardır.

  [​IMG] [​IMG]

  Komut = ":shipping" : Çaldığınız kredi kartı ile elektronik parçalar satın almanıza yarar.Kullana bilmek için çalıntı kredi kartına ihtiyacınız var.Komut işlemi bittikten sonra size bir kargo kodu verilir.Bu kod ile kargocuya gittiğinizde size paketinizi teslim eder. Sahte Kimlik Kullanmanız Önemle Tavsiye Edilir.


  [​IMG] [​IMG]

  Hack işlemleri sonucunda elde ettiğimiz eşyaları hacker e satıyoruz , ancak usbler hackere satılmaz bunu unutmayalım. Hacker şehirde park arkasında yer almaktadır.

  [​IMG]  Tebrikler artık bir hacker'sın en büyük düşmanların siper polis birimleri.
   
  #1 AloneMirza, 17 Mar 2020
  Son düzenleme: 17 Mar 2020
  Eren Johnsan, Yashine, Ross ve 4 kişi daha bunu beğendi.
 2. Oğuzz

  Oğuzz Ay Efsanesi
  Oyuncu

  Katılım:
  28 Nis 2019
  Mesaj:
  288
  Alınan Beğeniler:
  141
  Eline sağlık abi güzel olmuş.
   
  AloneMirza bunu beğendi.
 3. Bertuğ Şentürk

  Bertuğ Şentürk Ay Efsanesi
  Oyuncu

  Katılım:
  20 Oca 2019
  Mesaj:
  739
  Alınan Beğeniler:
  259
  Eline sağlık abi.
   
  #3 Bertuğ Şentürk, 17 Mar 2020
  Son düzenleme: 17 Mar 2020