BERKE ÖKSÜZLER CSGO FUN ADMİNİ ŞİKAYET

'Yetkili Şikayetleri' forumunda Eren Johnsan tarafından 11 May 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Eren Johnsan

Eren Johnsan Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    5
    1) Yetkilinin kullanıcı adı (@ ile etiketleyiniz): Kendisinin ismini bulamadım.
    2) Yetkilinin bulunduğu platform:CSGO Fun
    3) Şikayet etme nedeniniz (Yazı):Ben komutçuyken beni trollemesi.FF yapıyorum infazlar vermiştim ff başladıktan sonra kendisi bunny ile 1. bölgeye girdi ben bunu gördüm vuramadım bunny ile kaçtı. Slayleyin dedim skeet slayladı.Sonra ff devam etti kazanana kredi veririm dedim ff tekrar yaparız dedim.Sonra ff dondur 20 vermiştim halısaya çağırmıştım t yi halısahaya 2 kişi yetişti bunların donunu boz dedim loop'a.Sonra af verdi !fz -1 falan verdi ben alt tab attım geldim çünkü kendisi oyunda beni kışkırtmayı deniyordu resmen.Şikayet sebebim budur ff de son 2 vs atacaklar af veriyo sonra fz -1 veriyo sonra elim çarptı diyo yani belki direk bi tuşa atamış olabilir ama ben yinede kendisinden şikayetçiyim.
    4) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video): admin şikayet.png

custom_html_banner1
  2. emirhan aydede

emirhan aydede Ay Tutulması
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    64
    custom_html_banner1
  3. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi
    [DarkRP] Kıdemli Yönetici [Fun] Kıdemli Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    237
    custom_html_banner1
  4. berke öksüzler

berke öksüzler Ay Parçacığı
    [Fun] Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3
    Öncelikle ben ff bitişinde ctrl c yapıp ffmenu kopyalı zannediyorum ama af kayıtlıymış. Son ikiye kalan arkadaşlara FF verilecekti bende ctrl C de kayıtlı diye direk Ctrl V yapıp ENTER'ladim ve af verdi yani ffmenu komutu ctrl C de kayıtlı değilmiş ve bu yüzden herkes doğdu ve bende hatamı telafi etmek amacıyla herkesi freezledim son ikiye kalan arkadaşlar hariç herkesi slayledim ve oyun devam edecek pozisyonda idi.Zaten olaylar sonunda mutemi açıp olayı açıkladım özürümü diledim.Fakat biraz trigerlanmışsın ve kin beslemişsin bana sanırım bu olaydan sonrada yetkili şikayet açmışsın aslında olayı halletmiş idik ama biraz sinirlenmişsin.Son söz üstadlarda.

Vuenx bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  5. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi
    [DarkRP] Kıdemli Yönetici [Fun] Kıdemli Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    237
    Yaşanmış ufak bir talihsiz olay.Elinden geleni yapmış ve durumu düzeltmiş oyunun bozulmaması için.Böyle ufak tefek konular bence göz ardı edilebilir birden o anlık telaşla heyecanla bakmadan yazmış komutu en azından kimsenin hak gg olmamış olayı toparlamış ;)

berke öksüzler bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  6. AloneOxygen

AloneOxygen Sefa Sağlam
    [Fun] Üstad [DarkRP] Kıdemli Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    33
    Kendisi zaten yaptığı bir hatadan dolayı özrünü dilemiş. Freeze atıp düzeltmiş olayı. Yetkili şikayet için çok küçük bir neden. Reddedildi.

custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.