Benim Gibi Bu Konudan Rahatsız Olan?

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Boramana tarafından 31 Mar 2018 tarihinde açılan konu

?

Sizce Haklımıyım?

1. Evet

90.9%
  2. Hayır

9.1%
  1. Boramana

Boramana Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Ben açıkcası oyunda çok az meslek olduğunu düşünüyorum. Ve ayrıca çok gereksiz meslek var taksicilik yapayım diyorsun oyunda binen yok takan yok eh hadi onada tamam insanların suçu map büyük olsaymış o zaman...Ama ayrıca çok fazla derecede donator meslek var tamam bazılarını anlıyorum para kazanmak istiyorlar tamam okey ama bu sayının çok fazla olması bana garip geliyor.Bu konuda birazcık ilgilenebilirlerse memnun olurum.

Caros bunu beğendi.
  2. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Fikrini gayet güzel ifade etmişsin.Server Donator parası ile ayakta kalıyor sayılır.Tam olarak bilmiyorum bende.Dedidiğin gibi fazla donator mesleği var ve doğru düzgün rol yapan yok.Sana şöyle diyebilirim kendimce.Ben bu servera 10 ay önce başladım (eski-yeni oyuncu ayrımı yapmıyorum) ve o zaman daha güzeldi server.Harita büyük meslekler tam ideal rütbe sistemi süper bir uyuşturucu sistemi.Fakat server sürekli bir şekilde saatte bir yada günde 2-3 veya günde 1 olarak çöküyordu ve sürekli yeniden başlatmak gerekiyordu.Çöktüğü zaman üstadların yeniden başlatması gerekiyordu.Sonra karlı bir map geldi fazla rol yoktu ordada bence.Yapmaya çalışsamda olmuyordu.Sonra büyük bir harita geldi ondada fazla durulmadı fakat tam ideal bir haritaydı.Fazla durmadı ve şuanki haritaya geçildi.Bu haritada büyük fakat dar ve sıkıcı bir havası var bence.Tekel bayi gibi güzel rol yapıcak meslekler eklense daha güzel olabilecek.3D2D Yazı gelsin çok güzel.Onun yerine reklam panoları kullanılıyor.Gayet güzel fikrini ifade etmişsin.Beğendim.

3. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Haklısın Bazı meslekler hep boş.Bazıları sadece para kazanmak için girenler var.Destekçi meslekleri daha eğlenceli.

4. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    532
    host yoruluyor olum

5. gorsky.

gorsky. Görkem TOKLU
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    True post.

6. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    İstatistik verilerine bakın donatörde kullanılmayan meslekler çıkarılsın bence.