Bence(Öneri)

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Muz Gabuku tarafından 20 Nis 2018 tarihinde açılan konu

1. Muz Gabuku

Muz Gabuku Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Evet Bugün Moonda Görmek İstediğim Bİr Kaç Özellik Var Onları Sizle Paylaşmak İstedim Liste Halinde Sıralıyorum:
    1.Kafecide Sadece Tavuk Döner Bana Göre Az Ve Yeni Yemekler Gelmeli(Tost vs.) Ve Fiyatına Göre Doyurmalı Çünkü 100 Liraya Geliş Fiyatı Olan Bir Yemek Bana Göre Çok Az Ve Zaten Yemek Çok Önemli Çünkü Can Gidebiliyor Biliyorsunuzki O Yüzden Bu Benim Birinci Fikrim.
    2.Şimdi Bulldozer Çok Zor Hasar Yiyor Diye Biliyorum Onun Yerine Bulldozere Kalkan Gelse Daha Mantıklı Ve P.Ö.H Amirine Alım Olmalı Biliyorsunuzki P.Ö.H a ait Olan Aracı Sadece Amirler Çıkarabiliyor.
    3. Biliyorsunuzki Esnaflar İstediği Kadar Miktarda Çıkarsa Daha Güzel Olabilir Adam 1 Tane Alacak Adamın Elinde Kalıyor Bu Yüzden Bana Göre Ve Kargocu Gelebilir Ve Oradan Bi Miktar Depo Şeklinde Alabiliriz Ve Daha Gerçekçi Olur.
    4.Bankada Kredi Kartı Olmalı Ve Bankacı Kredi Kartından Kredi Çektirebilir Sadece Esnaflara Ve Zabıta Mesleği Gelmeli Ve Kredi Borcu Olur İllaki Ve Kredi Borcunu Ödemeyenenin Marketine Gidip Kapattırabilir.
    EVET BENİM ÖNERİLERİM BUNLAR SİZDE FİKİRLERİNİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM.

2. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    1. ve 2. fikrin güzel fakat 3. fikrin sana göre oluyor.
    3. Fikirde yapı market 3 tane çıkartabiliyor ve bu 3 den kar ediyor ve para kazanıyor.
    Gerçek hayatta da böyle benim dedem esnaf ve yazın çoğunlukla kiralık sandalye & masa taşıyoruz , babamda emekli astsubay.Şöyle bir örnek veriyim biz sandalyeleri İstanbuldan alıyoruz ve başkalarına kiralıyoruz diyelimki 1 sandalye kırıldı gidip İstanbuldan 1 sandalye getir demiyoruz çünkü bunu getiren kişi kazanç sağlayamaz ve saçma olur topluca getirip devam ediyoruz işimize.
    4. Fikrin için mantıklı olur fakat bunun herangi bir modu varmı onu da düşünmek lazım.

3. 4. Fikir kötü borcumu ödemezsem nolcak ? Ban mı yicem ? FREE MONEY.

4. Muz Gabuku

Muz Gabuku Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Yazdığım Gibi Marketin Kapatılır Boşaltılır Yani Sıkıntılı Bİr Durum Borca Girersen O Borcu İlla Ödeyeceksin Ve Sadece Esnaflar Alabilecek

5. Esnafken alıp rol değiştirmek zor bir şey değil haberin vardır umarım.

6. Muz Gabuku

Muz Gabuku Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Paradan Alt Bir Kısma Kredi Diye Girilir Ve Esnafdan Çıkınca Borç Gözükmez Esnaf Geçince Yine Olur.

7. Eeee para alır bir daha esnaf geçmem ki zaten geçmiyorum genelde. Borç alır bir daha girmemeye devam ederim.

8. Muz Gabuku

Muz Gabuku Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Yalnız Esnafken Kredi Olur Diyorum Para Yani Esnafdan Çıktığında Bir İşe Yaramaz.

9. Nasıl oluyo ya o para var ama yok ? Gelmeyen parayla borçlanıyor muyuz ?

10. Muz Gabuku

Muz Gabuku Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Esnafken Zaten Çekebileceğin İçin Esnafken OLur

11. Muz Gabuku

Muz Gabuku Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    5.Öneri Kargocuda Kredi Kartıyla ALım Yapma İhtimaline Karşı Makine Olabilir

12. Tamam bende diyorum ki adam parayı alır rol değiştririr.

13. Muz Gabuku

Muz Gabuku Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Onun Parasına İşlemezki.. Ve Her Esnaf Geçişinde O Borç Olur.

14. Borç alır başka bitine atar meslek değiştiririm anlamıyorum meslek değiştirince para silinoyo mu ? Bence sen de ne dediğini bilmiyorsun.

15. Muz Gabuku

Muz Gabuku Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Bak Kredi Borcunu Ödemediği Şekilde Hep Kalır Diyorum Meslek Değiştirsede Değiştirmesede Bunun Neyini Anlamıyorsun.

16. Bende diyorum ki parayı alamıyor muyuz harcayamıyor muyuz ? E alabiliyosak meslek değiştiririz.

17. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Aynısını just'a söyledim kimsenin rol yapmayacağını sadece işlevi için en iyi yemeği alacağını söyledi.

18. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Amire alım olacak.

19. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Bankada para yatırılmaz.İnsanlar ölünce bir miktar para düşürseydi olabilirdi ama o zaman rdm gibi olayların daha çok büyüyeceği düşünlüyor.Eşyaya gelirsek seriousrp olduğu için eşya koymak rp aykırı kaçıyor.