Ben Kürşat

'Ban Temyiz İstekleri' forumunda KursaTR tarafından 14 Tem 2019 01:48 tarihinde açılan konu

?

Beni nasıl bilirdiniz gençler .d

1. iyi

50.0%
  2. kötü

50.0%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. KursaTR

KursaTR Ay Parçacığı
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    0
    1) Banlandığınız platform:Dark rp
    2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz):nihas
    3) Banlanma sebebiniz:Fail rp + Kışkırtma
    4) Banlandığınız tarih:1) Banlandığınız platform:25.07.2019
    5) Neden banınız açılmalı (Yazı):Çünkü haksız bir ban
    6) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video):banlanmam konusundaki kanıtım side bulunan adminler + serverda bulunan oyuncuların şahitliği en az 5 kişi getiririm ben size bu arada ben suçsuz olduğumu kanıtlamam gerekeceğini düşünmemeiştim ss veya videom yok kimsenin ban yemesini istemediğim için de banlatmak için de almıyorum gmod kütüphanemde dc kabulden başka ss yok.
    7 ) Steam ID'niz :STEAM_1:0:484415865

Sizden tek ricam servera girin gözünüz kapalı bir oyuncu seçin çekin yanınıza bir beni sorun bir de emre darkı anlayacaksınız şuan haklı olduğumu

Ayrıca job abuse konusunda beni ulaş çekti suçum olmadığı için saldı.
    Şikayetçi olduğu tüm konulardan tek tek aklandım ben kışkırtma demiş arkadaşımız onun sideda ettiği küfürü ismail moongillere sorabilirsiniz. Arkadaş mesleği amir olmasına rağmen Mafya rol playi yapıyor side içinde bana defalarca 'boş yapma , kes lan , sen kimsin lan ' cümlelerini kullanmasına rağmen kışkırtmadan banlanmıyor.
    Dc den info verme konusunda dün admine gidip rüzgarla kürşatın familyası aynı biri pöhte biri eşkıya demiş.
    size nasıl anlatıyım 30 defa baskın yedim o gece yedim ve beni en çok rüzgar öldürdü ve dc de kovboy odasında idi rüzgar ben ise kendi serverımda idim tek başıma Attığı ss lerin hepsini görevli yetkililerinize sorup aklandığımı anlayabilirsiniz.bu ban talebinden kimin kimi banlatmak için her yerini yırttığını gördük.
    Benim sunucunuz üzerinde tek bir kişiye bir zararım dokunmuşsa bu temyiz altına yazsın abi evet failrp yapmış olabilirim çünkü role playe yeni başladım daha 3 haftadır sizin sunucunuzda öğrendim fear rp de yaptım bilmeden cezalarımı aldım ama gidip de şikayet edenlere tek laf etmedim arkadaş dün yediği 12 saat banın acısını tüm ssleri toplayıp atarak çıkarmış.
    kimin haklı olduğu şimdi olmasa da daha sonra anlaşılır nasıl olsa huylu huyundan vazgeçmez...

#1 KursaTR, 14 Tem 2019 01:48
    Son düzenleme: 14 Tem 2019 10:33
    custom_html_banner1
  2. Xshoey - Faik

Xshoey - Faik Ay Parçacığı
    [DarkRP] Moderatör Destekçi

Alınan Beğeniler:
    2
    custom_html_banner1
  3. KursaTR

KursaTR Ay Parçacığı
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    0
    custom_html_banner1
  4. Grapsegnate

Grapsegnate Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    10
    Şimdi şöyle anlatayım demişsin sunucudan rastgele birini çekin Emre Dark ve Beni sorun diye sunucudaki çetelerin nedense öldüğünde böyle davranmasına şaşırmıyorum polisken yaptığım rolün mafya rolü olduğunu kanaat sürüyorsun ama Gerçek hayatta sen polise Atar gider yaparsan poliste sana atar gider yapar sen polisin aracına vuruyorsun 2 kez ve sana neden yapıyorsun yapmamı diyecek Üstüne üstelik seni uyaran bir polis her sunucuya girdiğimde Admin side yapıyorsun benim her seferinde zamanımı çalıyorsun sebebsiz bir şekilde Admin benden özür diledi zamanınız çaldığımız için diye ulan az bir şey utanman olur Ban yiyeceğin zaman geri çektim şikayetimi sırf Düzelirsin kendine çeki düzen verirsin diye ben anlamıyorum ne kadar iyilik yapsam kötülüğünü buluyorum Chatten benle dalga geçmeler yok pöhgiller yok şunlar yok bunlar Kardeşim siz cidden karşınızda ki insanı ya salak yerine koyuyorsunuz yada dalga geçmeyi bilmiyorsunuz yaş muhabbeti sunucuda yasak olduğu halde inadına inadına saçmalıklarına devam ediyorsun Benim lanlı lunlu konuştuğumu söylüyorsun adminside'da Yaşın kaç sus bak ben konuşuyorum tarzında cümleler kuruyorsun Aşırı itici konuşmalarınla bana cevap veriyorsun kişisel olarak ben bundan sinir oluyorum ve Bunları yapma sebebin beni kışkırtmaya çalışman sana küfür ettirmeye çalışmak etmiyicem küfür zorlama benlede muhattap olma sunucu içinde ben Bütün ssleri attım Jobe Abouse yaptığından tut pöhü vurmana kadar herşeyi ssledim attım bunları atmayacaktım ki amacının beni banlatmaya çalışmak olduğunu öğrenene kadar Şimdi boşuna ban temyz açıyorsun sslerini sundum açıklamasını yapsan bile bunların hepsi sunucuda yasak kışkırtmıyorum diyosun '' O GÜN ADMİNE UYARIRMISIN ŞUNLARI OOC DEN BENİMLE İLGİLİ DALGA GEÇİYORLAR VE KIŞKIRTMA YAPIYORLAR DEDİM SİZİ UYARDIĞI HALDE CHATTEN HALA DEVAM ETTİNİZ HEM CHATİ KİRLETTİNİZ HEMDE SUNUCU İÇİNDEKİ İNSANLARA BENİ KÖTÜ GÖSTERMEYE ÇALIŞTINIZ BU OLAYLAR ESKİ HARİTADA ÇOK OLDUĞU İÇİN NE YAPMAYA ÇALIŞTIĞINI BİLİYORUM MERAK ETME ARTIK SÖKMEZ BU HAREKETLERİN BANA ''

custom_html_banner1
  5. KursaTR

KursaTR Ay Parçacığı
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    0
    Nedense ikidebir eski harita muhabbeti açıp duruyorsun amacını anlamadım ama neyse da yerine gelince kendi işine gelen yerleri almışsın iyi hoş yapmışsın yaş muhabbeti yapıyorsun diyorsun bazen 21 bazen 23 yaşındayim diyen sen değil misin ya da karşında senden büyük bir insan var diyen? Jon abuse a gelince ulaşa sorabilirsin suçsuz olduğumu zaten şikayet ettim ulaş çekti ve senlik bişey yok dedi bıraktı tekrar tekrar neden ısıtıp ısıtıp önümüze koyduğunu anlamadım. Kışkırtmaya gelince admin Side içinde delikanlı gibi soruyorum sana küfür ettin mi etmedin mi? Defalarca admin Side üzerinde bana "kes lan""sen kimsin lan" ifadelerini kullandın mı kullanmadın mı? Delikanlı gibi önce bana sonra kendine ver bunun cevabını mafya gibi takılıyorsun ya serverda hani mafya dediğin delikanlı olur biraz.

custom_html_banner1
  6. nihas

nihas Alper ' nihas ' Şahin
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    276
    1- Başka oyuncuların dediklerine göre hareket edemeyiz.
    2- Ban talebinde yeterli kanıtlar var.
    3- Eski harita muhabbetine gelirsek, eski de kaldı o muhabbetler.
    4- Sunucuya başladığın 3 hafta olabilir ancak bu ban almaman konusun da bir neden değil ki zaten gerekli banları yemişsin ve bu banları yiyerek bütün oyun kurallarını okuduğunu düşünüyorum.
    5- @xEpics olaya şahit olduğundan ve kanıtlarla birleşince banınız yerinde.

Ban temyiz istekleriniz reddedildi.

+ olarak bu tartışma daha da uzarsa 2 tarafında sunucudan uzaklaştırılmasına yol açılacaktır.

Konu Kilit.

custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.