BEKLENTİM DIŞINDA

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Bob tarafından 16 Nis 2018 tarihinde açılan konu

1. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Bu forumda bana göre eksik kısımlarından bahsediyorum.Herhangi bir fikir önerim yok.Bildiğim üzere yeni bir güncelleme geldi arkadaşlar ve bana göre bu güncellemede doktorlar biraz geri plana atılmış.Can ve zırh dolduran alkoller ve sigaralar.Bana göre mantıklı gelen şey bunların canımızı azaltmasıdır.Dediğim gibi herhangi bir fikir önerim yok ama bunlar çok şaçma geldi.Şimdi diyen olabilir "doktora can ve zırh bastırmak daha az maaliyetli"diyen illaki olur ama bu durum sigara ve alkolün insana can katmasını gerektirmez.

Myth ve Caros bunu beğendi.
  2. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Bugün servera girdim fakat 10dk durdum oda yeni şeyleri görmek için sonra can sıkıntısından çıktım.Dediğini denemedim fakat saçma olmuş.
    Eskiden ucuz sigara can götürürdü pahalı sigara çabuk yemek barını azaltırdı.
    İçkiyi göremediğim ve denemediğim için birşey diyemem fakat can ve zırh arttırması aşırı saçma olmuş bence.
    Şimdi diyeceksiniz ne anlamı kalıyor veya kimse almıyor bunun yerine içtiğinizde hızlı koşma eklenebilir.

Myth bunu beğendi.
  3. ickilerde vodkayı denedim 50 can veriyo ama 200 ün üstüne cıktığınızda ölüyorsunuz

4. Azaltmasını istemem ancak can yükseltmesi kötü olmuş. Hani sigara getirelim ama bir işlevi olsun diye yapılmış bir şey gibi. Can azaltcaksa zaten gelmesin. Onun dışında polislerin zırh alması aşırı saçmaydı zaten.

5. Bunu öğrenmek için ölmek gerekmesi kötü olmuş. /calladmin ben neden öldüm yaaa zararımı ödeyin.

6. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Site Yetkilisi Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    900
    Eskiden sigaranın işlevi yoktu.Tek kullanım amacı milletin yüzüne 3-4 kişi aynı anda üfürüp FPS düşürme muhabbetiydi.Bu şekilde yapmamın nedeni sürekli olarak sigara/alkol ticaretinin dönmesini istediğimden dolayıydı.Yoksa can azaltsa ya da atıyorum hızlı açlık barını azaltsa (ki böyle bir durum olmadı sana öyle gelmiş) kaç kişi alır? AY GERÇEKÇİLİK GİTTİ YAHU derseniz eğer sadece tek sorum var.O zaman neden physgun / toolgun var? Biliyorsunuz hızlandıran eşya olarak Redbull ekledik ve kullanan kişi sayısı 1 elin parmağını geçmiyor. Eğer daha mantıklı fikriniz varsa buyrun.Örneğin alkollerin bazıları yediğiniz damageleri genel olarak azaltıyor vs...

Caros ve Ayborajj bunu beğendi.
  7. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Yemek barının azalması bana öyle gelmiş demekki :D

Demek istediğini anladım abi fakat oyuncuların çoğu para kazanmaktan farklı birşey yapmıyor burda da işi biraz daha kolay oluyor bence.
    Sigarada üfleyince FPS düşme konusuna gelince benim sisteminin güzel olmamasına rağmen fazla etki yaratmıyordu.
    İçkide de ticaretin dönmesi için daha iyi bir fikrim var.
    Kişi içkiyi içtiği zaman +50 can geliyor ise bu can 150 oluyor stabil olarak.Kişi bunu içtiği zaman belli bir vakitten sonra canının azalması mantıklı olabilir (gerçekte de içtikçe içesi gelir).
    150 can olduktan sonra üzerinden 30dk geçtikten sonra 3dk da bir 1can azalması.Bunun etkisi geçmesi için 30dk beklemesi daha gerekir.
    Bunun etkisinin çabuk geçmesi içinde su getirilebilir.İçtigi anda etkisi geçebilir veya ayran.

8. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Site Yetkilisi Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    900
    Bazı arkadaşlar bildiğin üzere stoklayıp bunları baskında sürekli olarak tüketecekti ondan dolayı böyle bir durum yarattık.

9. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Tabiki bunun modu varsa.

10. Batuhan Abi bu tür modları uzun süredir yapabiliyor diye biliyorum.
    Baskında içilmemesi için bunun yanında içince belli bir süre ekranın sallanması gerektiğini düşünüyorum bu sayede adam baskında içerse sarhoş okup polise hedef alamicak. 1,2 dk sürebilir. Bunlarla alakasız olarak MilitaryRp açıcağınız ve adminlerin yarısının oraya gönderilceği ile ilgili bir dedikodu dolanıyordu yaklaşık 1 ay önce. Bu doğru mudur acaba ?

11. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Fikir olarak alkol ürünlerinin insanın başını döndürmesini isterdim.Kendine gelmek için kahve olabilir buda kafelerde satılır.

12. Ee kim alcak alkolü o zaman boş bir eklenti olmuş olcak. Hem vercek 5k,10k hem canı gidicek.

13. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Baskında doktordan bandaj serum tarzı şeyler satın alınsa daha mantıklı olabilir.Bunlarla tedavi olarak can artırılabilir.

14. Vurulan biri 1,2 bandaj alıp baskına tekrar katılcak diyosun ? Baskın sırasında yasak kalmaya devam etmeli diye düşünüyorum ben.

15. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Rol için gelebilir illaki can vermek zorunda değil.
    • Ahmet:Osman'a ne oldu ağabey?
    • Bakkal Hüsnü:Alkolden gitti ağbisi.
    Gibi roller olabilir.Şimdiki amaç bence kutu kutu biralar moon sahilinde oturmak için değilde bende baskında can basmak için kullanılıyor düşünesi var.

16. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Alkol aynı mantık kutu kutu alsa iç iç can bas.

17. Zaten ben can vermesinin yanlış olduğunu söyledim.

18. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Mod yapabiliyor da yapabilmek kolay değil.
    Benim dediğim sistemi yapabilir diye biliyorum.

19. Dante

Dante Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    378
    Adminlerin yarısı MilitaryRP geçicek olan kısıma cevap vereyim ben, nasıl RP sunucumuzdaki adminlerimiz Murder da admin değilse aynı sistem MilitaryRP içinde geçerli olacak. Murdera şuan admin alımlarımıza devam ediyoruz. Her sunucunun kadrosu o sunucuyla sınırlıdır.

@ayboraj2

20. O zaman MilitaryRp açılcak ?