Banlanma !?

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu' forumunda AzaT tarafından 14 Nis 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. AzaT

AzaT Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Bu gün baskın atıyorduk. PÖH bana RPK-47 attı. "BUNU KULLAN" dedi. Bende hem RPK' yı ilk kez kullanacağım için hemde yasak olduğunu bilmediğim için aldım. Sonra FBI gibi alt kata indim ardından mutfağa geçtim ve önümden 2 kişi geçti bende herhangi bir polisiye kıyafeti olmadığı için sıktım sonra diğer ne yapıyorsun derken ona da sıktım ikisi de öldü sonra düşündüm hatalı bir şey mi yaptım ben diye. Admin çağırdılar sonra ben her ne kadar suçlu görünsem de RP içindeydim. Neyse önemli değil admin bana "AMİRLER KENDİ SİLAHI DIŞINDA SİLAH KULLANAMAZ" dedi. "BAN YİYECEKSİN SAVUNMAN VAR MI" dedi. Bende yasak olduğunu bilmediğimi ayrıca silahı bana PÖH attığını söyledim. Adminin kafası karıştı daha yetkili biri çağırdı ve oda bana "SEN AMİRSİN SENİN BİLMEN GEREK" dedi ve hak verdim açıkçası. Şu an ise yaklaşık 15 - 20 dakikadır kuralları okuyorum ve amirlerin kendi silahlarından başka silah kullanamayacağı hakkında hiç bir şey yazmıyordu. Sanırım ben göremedim. (!) Görebilen varsa atarsa çok iyi olur. MoonCity den daha fazla ayrı kalmak istemem 12 saat ne demek ?!

custom_html_banner1
  2. AnesThesia

AnesThesia MoonGamer
    Forum & Discord Yetkilisi [DarkRP] Kıdemli Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    71
    bunu kullanarak ban temiz açarsan oyuna geri dönme şansın olabilir.

Ban Temyiz Formu

1) Banlandığınız platform:
    2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz):
    3) Banlanma sebebiniz:
    4) Banlandığınız tarih:
    5) Neden banınız açılmalı (Yazı):
    6) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video):
    7) Steam ID'niz:

Kanıtsız temyizler genel olarak elde tutulabilir bir gerekçe olmadığı için fazla dikkate alınmayacaktır.

custom_html_banner1
  3. uptempo

uptempo Ay Yüzlüm
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    40
    Site yi olusturan admin benim ve en son olaya aciklik getirmesi icin danistigim kisi de Emre MoonGiller . Orda amir rpk ile 2 kisi aliyor ve amirin rpk kullanmasi yasak . Olay da karisik oldugu icin EmreMoonGiller e danistim o da zaten gerekli cevabi ve yapmam gerekeni soyledi .

custom_html_banner1
  4. CaptainFox

CaptainFox Trăng máu
    Büyük Üstad

Alınan Beğeniler:
    52
    Düzğün bir şekilde ban temyiz açarsan yardımcı olabiliriz Konu Kilit

custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.