Ban temyizTilki Selim

'Ban Temyiz İstekleri' forumunda Agabee2333 tarafından 14 Ağu 2019 11:45 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Agabee2333

Agabee2333 Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Ban Temyiz Formu

1) Banlandığınız platform:Darkrp
    2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz):
    @nihas

3) Banlanma sebebiniz:narkoz için swyi sattığımın düşünülmesi
    4) Banlandığınız tarih:2 3 ay olmuştur
    5) Neden banınız açılmalı (Yazı):ilk öncelikle ben moongamindde 2.5 yıla yakındır oyuncuyum ve son zamanlarda yetkili seçildim ve oyundan sıkılmaya başladım zaten Alper abide bana çok uyarı verdi swye neredeyse hiç girmiyordum ve rank down aldım daha sonrada kimsenin hakkına girmek istemediğim için yetkiliyi bıraktım belki eskiler vardır hatırlayanlar yoruma yazarsa sevinirim sabahları ince bir ses akşamlarıda benim sesim duyulurdu hesabımda taaki yetkili olana kadar belki @Oyuncu_Bilo hatırlar kardeşimi kardeşimde ciddi rp sevmez troller herkesi o yüzden narkoza girerdi orada eğlenirdi ben yetkili olunca pcyi aldım elinden steam hesabımız ortaktı onunla ona hemde TİLKİ YUSUF diye bir steam hesabı açtım fakat şifresini unuttu bende yetkiliği bırakınca pcyi ona verdim ininal kartımıda ve ne yaparsan yap dedim kendisi narkoza girmiş ve vip satın almak istemiş daha önceden zaten ben narkozdan permalıydım moongamingde takıldığım için kardeşim bunu yapınca moongamingden perma yedim zaten fazla oyun oynamayı sevmediğim için pcyi onun elindende aldım son 2 aydaki oyun süremden anlaşılabilir ve bıraktım geri dönmek istiyorum kardeşim yanımda eski oyuncular sesini hatırlar zaten onun haricinde narkozda ortam yok en fazla 1 2 saat kendim oynamışımdır zaten bilen bilir eskiden çok toxic bir oyuncu vardı tilki selim hesabında sabah akşam ağlayan ben ara vermek için ayrıldım ve ara verdim banım açılmasını talep ediyorum isteyen yetkililer kardeşimle görüşebilir narkozun sahibi farwanderede sorabilir o adam benden iğreniyor

6) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video):açıkladım
    7) Steam ID'niz:STEAM_0:0:219964870

İyi kötü yorum belirtmesseniz(etiketliler dışında)sevinirim herkese iyi forumlar

custom_html_banner1
  2. Oyuncu_Bilo

Oyuncu_Bilo Oyuncu_Bilo
    [Fun] Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    169
    custom_html_banner1
  3. Agabee2333

Agabee2333 Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Discord ve forumdanda banlıyım üstte eklemryi unuttum

Bertuğ Şentürk bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  4. Blaxy

Blaxy Ay Efsanesi
    Forum Yetkilisi [DarkRP] Kıdemli Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    358
    Arkadaşlar 999 kere nihas'ı etiketlemenize gerek yok arkadaş zaten etiketlemiş.

custom_html_banner1
  5. glozzX

glozzX Ay Efsanesi
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    243
    Reddedildi

custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.