BAN TEMYİZ

'Ban Temyiz İstekleri' forumunda Engin Escobar tarafından 15 Ağu 2019 19:47 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Engin Escobar

Engin Escobar Ay Parçacığı
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    5
    1) Banlandığınız platform: DarkRP

2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz): @Glaud

3) Banlanma sebebiniz: Rdm

4) Banlandığınız tarih: 15.08.2019

5) Neden banınız açılmalı (Yazı): Neden banım açılmalı çünkü rdm yapmadım yaptığım şey normal birşey ve bu yaptığım şeyde şu ki Bizi amir üsse çağrıyor pöh üssüne gidiyoruz adamı tutayacağız adam1 kere bug oluyor uçuyor ondan sonra geri getiriyoruz admin ile sonrasında adam kelepçeli iken kaçıyor bende arkasından havaya ve yere olacak şekilde uyarı ateşi yapıyorum bu sırada adam kelepçeli ve adam hala kaçmaya devam ediyor bende arkasından sıkıyorum uyarı ateşleri 15 mermi falan adama tutan mermilerde 9 başka adamlarda ateş etti ama adam hiç durmadı zıplaya zıplaya kaçıyor eğer bunu ben yapsaydım bana gene ban atacaklardı adam ben sıktıktan sonra ölmedi aşağı atladı da öldü

6) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video): Yok

7) Steam ID'niz:steam ıd nerden alınıyor bilmiyorum ama bu profil linkimhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198335184341/

@nihas @CaptainFox @AloneMirza @glozzX @sjieN

custom_html_banner1
  2. Glaud

Glaud Liberté, Égalité, Fraternité!
    [DarkRP] Kıdemli Yönetici

Alınan Beğeniler:
    109
    Öncelikle buga girince getirende benim . RDM i sen 20 dakika sonra falann atıın bir alakası yok konumuzla.

Sen adam kaçıyor diye vuruyorsun öldürüyorsun. Altınızda araba var, 5 kişisiniz, Wanted telsiz vs gibi roller çevirebilcekken sadece adamı vurmakla yetiniyorsun.

Ayrıca savunma olarakta uyarı atışı yaptım aimim çok iyi hepsi tuttuysa ben ne yapayım diyorsun. Uyarı atışı dediğin havaya hadi en fazla adamın omzuna ayağına vs olur. Sen 7-8 kez adamı vuruyorsun. Geçerli bir rol değil.

custom_html_banner1
  3. glozzX

glozzX Ay Efsanesi
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    243
    Ban Temyiz isteğin reddedildi

Bertuğ Şentürk bunu beğendi.
    custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.