Ban temyiz

'Ban Temyiz İstekleri' forumunda Fehmi Kabadayi tarafından 12 Tem 2019 19:34 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Fehmi Kabadayi

Fehmi Kabadayi Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    1) Banlandığınız platform: DarkRP
    2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz): Ahmett Moongiller (forumdaki adını bilmiyorum)
    3) Banlanma sebebiniz: Hakaret
    4) Banlandığınız tarih: 12.07.2019
    5) Neden banınız açılmalı (Yazı): Bu server beni çok bağladığı için sabah 11 yada öğlen 12 gibi servere girer gece 2-3 gibi çıkardım.Serverde çok üzün süre kaldığım için doğal olarak serverde çok olay yaşıyorum.Beni çok sinir eden gereksiz Trafik cezalarıyla karşılaşıyorum serverde bir arkadaşım var onla birlikte oynuyoruz o esnaf ben doktor işimizi yaparak oynuyoruz arkadaşımın arabasındayım o sürerken ileriden durduk yere biri arabaya çarpıp sövüyor vb..Bizim sinirimiz bayağı doldu ban yeme olayından birkaç dakika önce arkadaşım mühendisin yanına gidiyor arabayı bırakıyor ben de Trafik Polisi ceza yazmasın diye ve araba çarpmasın diye yol kenarına çekiyorum arabayı ve Ceza yazılmasın diye Dörtlüyü yakıyorum arabanın içinde birkaç saniye bekleyip mühendisin dükkanının içine giriyorum 10 saniye ya olmuştur ya olmamıştır Trafik Polisi (adını hatırlamıyorum S ile başlıyor listeden baksam tanırım) arabaya ceza kesiyor bende cezayı kesme mühendisin dükkanına girip çıktım diyorum arabanın önünde ceza kesmeye çalışıyor 3 kere tekrar ettim sonra arabanın sahibi arkadaşımı çağırdım o sırada ben arkadaşımı çağırmadan önce ceza kesemezsin Dörtlüler açık yolun kenarına çektim mühendis dükkanına girip çıktım dedikten az sonra kaçıp gitti tekrar sözüme geliyorum arabanın sahibi arkadaşımı çağırdım ve çağırırken dörtlüleri yakmama rağmen ceza kesti dedim o da admini çağırdı admin bizi çekti (yetkili yerine algılayın ağzım admine alışmış) Ahmett Moongiller adlı yetkili bizi ve Trafik Polisini çekti olayı anlattık Trafik Polisi sözde Benim 3 KERE tekrar etmeme rağmen duymamış sonra ceza kesebilir diyerek Trafik Polisini aradan çıkardı ben dedim ceza kesemez diye çünkü dörtlüleri yaktım yol kenarına çektim çok az işimiz vardı dedim Yetkili anlattıkça anlatıyor ileride otopark var oraya çekseydiniz Trafik Polisi haklı uzatmayın mesela kör birisi olsa arabanıza çarpsa ne olur falan diye saçma sapan şeyler söylüyor ben yetkili yaşı küçük herhalde söylediklerimizden anlamadığı için (dörtlüleri yaktık diyoruz ya) büyük bir yetkiliyi çağırır mısın dedim o da hayır şuan ben ilgileniyorum dedi tekrar olayı kendi anlayabileceği şekilde TERBİYEMİZİ BOZMADAN anlattık yine anlamamazlıktan geldi herhalde sonra bizi yola tekrardan ışınladı biz arabaya binecektik o sırada sinirden patlayacak olan ben "aptal ya anlamıyor" dedim sonra ikimizi de çekti duvara sıkıştırdı arkamdan niye kötü söz söylüyorsunuz dedi ban atacağım size son sözünüz var mı dedi forumdan temyiz yapabilirsiniz dedi son sözüm yok dedim banı attı 2 günlük sinirimizin dolduğunu başımızdan neler geçtiğini söylemiştik yine bu durumda ban attı diyecek söz yok ben sabah girer gece çıkardım bu serverden 2 gün bu durumdan mahrum kalacağım umarım beni anlarsınız da belki sinirimden söylediğim için haklı bulursunuz hakaret etmemem gerekti tekrardan yetkiliden özür diliyorum ama bir günde çok şey yaşıyoruz serverde bizimde sabrımız taşıyor zaten çok ağır küfür falan etmedim tek söylediğim sözcük "aptal" o da anlamadığı içindi yazıyı çok uzun tuttum detaylı anlatmak için umarım anlatabilmişimdir.
    6) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video): itrz.png
    7) Steam ID'niz: STEAM_0:1:201608641

custom_html_banner1
  2. emirhan aydede

emirhan aydede Ay Efsanesi
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    95
    Malesefki Trafik Polislerinin tek yaptığı benzinliğe çevirme kurmak çevirmeden kaçanlara ateş etmek ve kaldırımda , yolda veya diğer kural ihlali yapanlara istedikleri gibi ceza yazmak. Demek istediğim şey şu trafik polisi direk ceza yazmak yerine sahib bekleyebilirdi daha sonra gerekli işlemleri yapması lazımdı [Trafik Polisi Hakkında ] ///// Admin sit'de Yetkili @Oyuncu_Bilo yani Ahmett MoonGiller bence hata yapmış veya olayı yanlış anlamışkı Trafik Polisini haklı bulup retunlamış mantıken Trafik Polisleri her kural ihlali yapanlara ceza yazıp yoluna devam etmez . Bence hakaret kısmı hariç haklısın ama Yetkiliye hakaret etmen yanlış dostum. @nihas @glozzX

custom_html_banner1
  3. Fehmi Kabadayi

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Yanlış olduğunu biliyorum yazımda tekrardan özür diledim özür dilemek birşeyi değiştirmez ama en azından erdemliktir ben böyle bilirim serverde 5 saatten fazla duruyordum çok olay oldu bazı olaylarda sinirim daha da arttı Yetkilinin haksızlığa karşın böyle yapmasından dolayı kendime tutamayıp bizi ışınladıktan sonra o cümleyi söylemiş bulunmaktayım yetkili de bizi dinlemiş o yoldan banladı zaten ama Trafik Polisini yazımı okuyup bakarsan haklı bulmasını imkansız buluyorum açıkladım dörtlüyü yaktım hemde aracın yakınındaydım 10 saniye olmadan hemen geri geldim Trafik Polisi hemen yapışmış araca ceza kesiyor böyle iş mi olur -------- Bence Yetkili Ahmett Moongiller Trafik Polisini haksız yere haklı bulmasaydı bu olay olmayacaktı.

custom_html_banner1
  4. Oyuncu_Bilo

Oyuncu_Bilo Ay Efsanesi
    [DarkRP] Yönetici [Murder] Moderatör Destekçi

Alınan Beğeniler:
    115
    Dostum seni banlayan kişi benim. Orda yakınınızda otopark varken gidip kaldırıma park ediyorsunuz. Burda trafikin ceza yazması bence doğru orda örnek olarak kör rolü yapan birisi araca çarpabilir kaldırımı meşgul ediyorsunuz hemen yakıninızda otopark verken ve olayı kapattığımda sizi returnluyorum ve arkamdan hakaret ediyorsunuz.

custom_html_banner1
  5. Fehmi Kabadayi

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Bak yazdığımı iyice okumuyorsun dörtlüleri yakılmış bir arabanın anlamı nedir sence? o araba sinyalleri boşuna mı yapılmış? Lütfen googleye yaz ve anlamlarına bak ben sana dörtlü yakılmış diyorum sen bana otoparktan bahsediyorsun ve ben araçtan çıktım mühendisin dükkanı hemen karşımızda dükkanda 10 saniye durmadım araca baktığımda Trafik Polisi anında nasıl ceza keser???! Onu geçtim polisler polis araçlarıyla birlikte örnek veriyorum yapı marketin ya da otomatın önüne ya da yanına falan koyup araçtan iniyorlar o zaman Trafik Polisi ona da ceza yazsın diyeceğim ama Belediyenin aracı diyeceksin Polis yerine normal bir insan düşün İşsiz falan yani lütfen açtığım konumun hepsini okuyup cevap yazar mısın bak lütfen diyorum gene otopark diyeceksin o yüzden

custom_html_banner1
  6. Oyuncu_Bilo

Oyuncu_Bilo Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    115
    Neden sitte iken 2 dk diyip burda 10 saniye diyorsun dostum ?

custom_html_banner1
  7. Fehmi Kabadayi

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    2 dakika dediğimi hatırlamıyorum ama Mühendisin adı Faik Moongiller dükkanın içindeydi arkadaşım dükkana girdi ona bakmak için ne yapıyor diye girdim sonra çıktım Faik Moongiller beni gördü ise sorabilirsin neden kendini hala üste çıkarmaya çalışıyorsun?

custom_html_banner1
  8. Oyuncu_Bilo

Oyuncu_Bilo Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    115
    Kendimi savunuyorum sitte söylediğin ve burda söylediğin farklı dostum. Ben sizinle orda saygılı konuşurken returnladığımdan arkamdan hakaret etmen doğru bir davranış değil.

custom_html_banner1
  9. Fehmi Kabadayi

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    2 dakika dediğimi hatırlamıyorum dedim lafın gelişi söylemiş olabilirim ama 2 dakika bile olsa @emirhan aydede nin dediği gibi Trafik Polisinin araç sahibini beklemesi gerekir sen nerede gördün Trafik Polisinin esnaf sokağında dolaştığını ? şahsen ben görmedim biri aracı çok uzun süre orada bırakmışsa yetkiliye söyler afk araç var kaldırır mısın diye o da kaldırır.Sen bizimle saygılı konuştunda biz seninle saygılı konuşmadık mı,küfür mü ettik? sana biz 5 defa olayı tekrar tekrar anlatmışızdır anlamadığın için veya anlamamazlıktan geldiğin için sen returnladıktan sonra ben deli oldum bak o kadar anlattık anlamadın ben çok sinirlendim o yüzden söyledim ağır bir küfür değil birşey değil sinirlendim kendimi tutamadım haksızlığa boyun eğemem ben bak lütfen diyorum lütfen yazdıklarımı 2 kere oku

custom_html_banner1
  10. Random dvc

Random dvc Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    2dk lafın gelişi söylenir genelde afk bırakırken niye 2dk yemek yiyorum diyosun herkes 2dk damı yiyo ??

custom_html_banner1
  11. Random dvc

Random dvc Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    knk sen bana banamı hakaret ediyosun diye sordunmu ???? ben sen arkadaşıma hakaret ettim die banladın sandım ban sebebine baktım admine hakaret yazdığım şeylere bakarsan

custom_html_banner1
  12. Oyuncu_Bilo

Oyuncu_Bilo Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    115
    Ben yazacaklarımı yazdım son söz üstadlarda.

custom_html_banner1
  13. Random dvc

Random dvc Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    şu dediklerime Karşıt bi cevabın varsa söyleyebilrsin fehmi destekleyen arkadaş bencede haklı benim düşüncelerimde bu yönde.Üstadlarımız son kararı verir bence bizim haklı olduğumuzu düşünüyorum ama siz bilrisinz.

custom_html_banner1
  14. nihas

nihas Alper ' nihas ' Şahin
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    276
    İlk olarak trafik polisine ceza kesme olayına gelirsek, ileride otopark varmış ve sen kaldırıma parketmişsin üşenmeyip ileride ki otoparaka park edebilirdin.

Yetkili olayına gelirsek, yaş küçük muhabbetleri yaparak "sen git senin yaşın küçük, senin üstün gelsin" tarzı cümle kuramazsın pazardan sonuçta karpuz seçmiyorsun.

Yetkiliye hakarete de gelirsek yetkili arkadaş rollerinden ödün verip sizin sorunlarınıza ve olaylarınızın çözümlenmesin de yardımcı oluyor onun karşılığı hakaret olamaz, olsa dahi bile kabul edilmez.

Kısacası ban temyiz isteğin, reddedildi.

Buradan diğer oyuncu arkadaşlara söylüyorum pazardan karpuz seçmiyorsunuz sonuçta bu yüzden yetkili de seçemezsiniz.

custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.