Ban Temyiz

'Ban Temyiz İstekleri' forumunda ^o^Kronos^o^ Atalay tarafından 17 Mar 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. ^o^Kronos^o^ Atalay

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    1) Banlandığınız platform: DarK RP
    2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz): @Dante
    3) Banlanma sebebiniz: Narkoz Rp Yetkilisiydim diye
    4) Banlandığınız tarih: bayya oldu yaklasık 3 ile 4 ay olabilir
    5) Neden banınız açılmalı (Yazı):
    Öncelikle Şunu İza Edeyim Moon gaming benim ilk sunucum bana banı atan serhat abide bilir ben moon gamingde aylarımı verdım aralıksız sonra yetkili başvurusu yaptım defalarca ama genelde mafya rollerine gecip adam oldurup hep illagal meslekler olduhum ıcın moon gamingde fazla hoş görülmediğim icin yetkılı olamadım sonra arada 2 hafta sonra sevdiğim arkadaslar narkozda takılmaya basladı bende merak ettim narkoza girdim ve sunu dıyeyım ( hıcbır sunucuda o zaman yetkılı olmadım ) o yuzden narkozda bırde yetkılı basvurusu yapmayı denedım ve alındım sonra modaratore kadar yukseldım ama sunu dıyeyım 1 kez bıle rp yapmadım sadece merak ettım yetkılı oldum ama aklım hep moon dakı rp deydı sıkılıyordum narkozdan cocuksu rp sı vardı neyse sonra bas admın oldum bır sorumluluk sahıbı oldum ve sıkılarak sunucuda yetkılık suremı doldurup sonra cıkıyordum sunucudan ama sonra 1 kez moona merak ettım ozmanda moonda dec guncelleme gelmıstı bende merakımdan gırdım sunucuda serhat abi yani @Dante vardı benı gorunce ban attı sonra uzulerek sıkılarak narkozda oynmaya devam ettım ama aklım hep moondaydı (gram yalan yok yemin ederim ) sonra en sonda tak ettı ve narkozu bıraktım dc den ss de atarım ıstersenız dc den goruntulu arama yaparakta narkozdan perma banlı olduhumuda belırtırım neden ban yedıhımı soyluyeyım yetkım alındıktan 2 hafta sonra sunucuya gırdım ve bır adam oyunda senı tılt etmek ıcın elınden gelenı yaptı kufur edıncede kurucunun bana ban atması ıcın elıne sebeb gectı genelde 4 gun atması gerekırken perma attı emeklerım haram olsun 9 aylık yetkılısıydım neyse sonra serhat abıyle konustum ama dc den banlandım sunu dıyorum lutfen bana bır konusma hakkı verın cıdden sevdıhım usnucuda oynamak ıstıyorum feyk hesapla gırmekten sıkıldım su ana kadar moona bır zararım olmadı kı bundan sonrada olmaz sadece sevdıhım rp sıstemınde oynamak ıstıyorum donatorluk alıp sevınerek rp yapmak ıstıyorum lutfen 1 sans verın ve sunu da dıyeyım ben kımsenın arksından kufur etmedım denız 1 kez benle dc geldı denız moongıller ve duyduklarıma gore yok ben kuruculara kufur etmısım dıye bır soylentı duydum gerek denız gerek herkes cıkalım bır dc de konusalım ben kımsenın arkasından kufur etmedım serhat abıyede sozlu olarak belırttım ama yınede yazayım dedım @Just. @eXdenyTR sadece rp yamak ıstıyorum tek ıstehım bu ve sunu eklemeyı unutmusum narkozdan neden yetkımı bıraktıhımı soyluyeyım canlı yayın yapıyorumdum baska oyundalrda zaman ayıramıyordum o yuzden bıkrtım cunku narkozdan sıkılıyordum .
    6) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video): narkoz.png
    7) Steam ID'niz: STEAM_0: 1: 177904650
    7 NARKOZ 2.png NARKOZ 3.png Bunlarda Narkozdan Banlarım 2 ayı gecıktır banlıyım

custom_html_banner1
  2. ^o^Kronos^o^ Atalay

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    @Dante @eXdenyTR @Just. lutfen bır ak verın yemınle allah belamı versın sadece eğlendıhım sunucuda oynamak ıstıyorum lutfen 1 hak verın ılk ve tek sunucum sozlude konusurum ddaha detaylı anlatırım lutfen 1 hak vern

eypxkaan8 bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  3. Bob

Bob Yalnızlık Allaha Mahsustur!
    [Murder] Moderatör Destekçi

Alınan Beğeniler:
    358
    Eskiden akrabamın bilgisayarında g'mod oynuyorduk ben ona rol anlatıyordum -ts3'ü abisi yüklemeye izin vermemişti ondan dolayı Moon'a girmiyordu- ve senin rol yapmana gözlerimle şahit oldum.Sen çatışmada iken yanlışlıkla bana sıkınca bende sana sıkmıştım direkt site çekmiştin sana Moongaming'de sen oymadın mı dediğimde Olabilir (Evet) demiştim.Kedine seti geri çekip oyuna devam ettin.

#3 Bob, 17 Mar 2019
    Son düzenleme: 17 Mar 2019
    custom_html_banner1
  4. ^o^Kronos^o^ Atalay

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    bob yazdıklarını anlamadım

custom_html_banner1
  5. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi
    [DarkRP] Yönetici [Fun] Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    166
    Bu olay çok eskiden yaşandı bende hatırlıyorum umarım açılır banın.

custom_html_banner1
  6. Bob

Alınan Beğeniler:
    358
    Şu kısmı okuduktan sonra yazdım.Yani yetkili zamanında da rol yaptın.Hatasız kul olmaz ama ban temyizinde yalan konuşmak doğru değil.Bunlar sadece gerçekleri görsünler diye, şahsen sana kin beslemiyorum.Hatta yalan söylemeseydin sana bir şans verirdim.

custom_html_banner1
  7. ^o^Kronos^o^ Atalay

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    bob ben moon gamıngın rp sınden daha ıyı bır rp ve daha uzun bı rp hıcbır sunucuda yapmadım

custom_html_banner1
  8. ^o^Kronos^o^ Atalay

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    @Vuenx saol düşüncen icin üst yetkılıler ızın verırse full hergun moon gamıng oyuncusu olcam

custom_html_banner1
  9. ^o^Kronos^o^ Atalay

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    custom_html_banner1
  10. ^o^Kronos^o^ Atalay

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    lütfen banımı acın moon gamıngde guzel zaman gecıreyım hıcbır oyundan zevk almıyorum bos bos ekrana bakım lısteye f5 atıyorum serhat abi ,özkan abi , batuhan abi lütfen @Dante @Just. @eXdenyTR

custom_html_banner1
  11. Arda Ozdemir

Arda Ozdemir Ay Katili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    162
    Sürekli etiketlemene gerek yok, umarım açılır.

custom_html_banner1
  12. Bob

Alınan Beğeniler:
    358
    Bunlar eski olaylar.Unutulması dileğiyle.

custom_html_banner1
  13. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    554
    custom_html_banner1
  14. Dante

Dante Ay Efsanesi
    Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    355
    Eski de kalmış olayların bugünü etkilemesine gerek olduğunu düşünmüyorum ama bu arkadaşın herkes için bir örnek teşkil etmesi gerekli. Yetkili olmak için, geçici arkadaşlıklar veya o anki heyecana kapılıp bizimle olan bağını kesen çoğu kişi bu şekilde geri dönüş istiyor. Biz burada birilerine çamur atarak bir şeyler ortaya koymuyoruz farklı oluşumuzda kalitemizle bir şeyler yapmaya çalışıyoruz, bunun için karar verirken bunları göz önünde bulundurarak hareket edin ve böyle şeyler yaşamaya gerek kalmasın. KABUL EDİLDİ.

custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.