Ban Temyiz Formu

'Ban Temyiz İstekleri' forumunda Biker tarafından 14 Tem 2019 06:23 tarihinde açılan konu

?

Sizce Haklı mıyım haksız mı Ve ..... Sen oy kullanma.

Bu anket Dün 06:23 tarihinde kapatılmış.
  1. Evet! Kral

100.0%
  2. Hayır!

0 oy
    0.0%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Biker

Biker Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    1) Banlandığınız platform:DarkRP
    2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz):mad:Nihas
    3) Banlanma sebebiniz:FailRP + Kışkırtma + Başvuru
    4) Banlandığınız tarih:14.7.2019
    5) Neden banınız açılmalı (Yazı):Çünkü Bana yapılan Bir Haksızlıktır.
    6) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video):
    Ben akşam 3-2 gibi girdim ve birde ne göreyim İsmail MoonGiller Familyanızdan dolayı pöh geçemezsiniz diyor Bizde dedik -Ne Ne alak İsmail +Emre aynı familya dan olduğunuz için birbirinize yer ve info veriyorsunuz dedi ve biz o gece en az 4-5 baskın yedik ve bizi sürekli vuran kişi rüzgar kovboy idi sonra rüzgara ve kürşat abiye dediler ya çete olacaksınız yada pöh Diyen İsmail MoonGiller
    Biz sinirlendik Ve Böyle bir durumdan dolayı ismail ile kavga edecek raddeye geldik ve o gece 50 Bin gitti Kürşat kovboy + Benim İsmail sabah 6 ya doğru bizden özür diledi ve bize güzel bir gerekçe sundu bizde affettik insanız sonuçta hata kaçınılmaz adminlerde hata yapabilir sonra kaybımızı aldık Tamam buraya kadar normal idi

• Sonra biz yeni bir Aile kurmaya karar verdik Legal veya illegal olarak rüzgar ile ben dedim PöhGiller olsun sonra da dedim -AA O yapılmıştı zaten diyip random gülücük attım rüzgarla şakalaştık sonra biri emreye Kanser dedi İsmail de tartıştığmız için kızdı ve uyardı bizi bizde tamam diyip sustuk emre Ölü iken ses kaydı açıp Dinletti hemde küfürlü bir içerik Admin Side da bize Sen kimsin,Hayırdır,Yaşın kaç,Çocuk, Diye konuşmaya başaldı sineye çekmedik tabi Şikayetçi olduk ve arkadaş 12 saat banın ardından Bize forumda 2 Gün Ban attırmaya sadece kendine yönelik yazmış.Ve anlattığı diyer olaydan Suçsuz olduğumu Bizzat bir admininiz söyledi ve side bitti orada.

Ve biz Diyaloğumuz İsmail e yönelik idi Emre Kendi üstüne Gereksiz alınmış ve Tekrar Dediğim gibi ismail Bizden özür Diledi Ve konu orada kapandı Emre nin şikayeti haksız idi orada ismail bunu haklı buldu bizde itiraz ettik o da bir yüce üstad ın açık olmadığını söyledi ve bir üstad Online oldu ve sordu Ve ismail in hatası olduğunu söylemiş Yüce Üstadlardan birisi.

Keşke bizzat Bizimde görüşümüzü alsaydınız Yada @ İle etiketleyip sorsaydınız Yada en kötü bir side da sorsaydınız biz cevabı bizzat kişinin yüzünede söylerdik.
    7) Steam ID'niz:STEAM_0:1:423014784

custom_html_banner1
  2. Biker

Biker Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    custom_html_banner1
  3. Grapsegnate

Grapsegnate Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    10
    Ya üff yalanlara bak kardeşim üstadları kandırman için güzel bir sebebin olması lazım Babaannem öldü kanser oldu falan diye bunlar gerekli bir gerekçe değil herşey kanıtta var kanıtları var sayarak yaz yalan atarak değil. İyi Forumlar.

custom_html_banner1
  4. Biker

Biker Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Güzel kışkırtma Senin Yalanların Yaşını aşmıştır.

custom_html_banner1
  5. Grapsegnate

Grapsegnate Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    10
    Burda bile yaş muhabbeti yapıyorsun devam et

@nihas

custom_html_banner1
  6. Biker

Biker Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Senin Yaptığın kışkırtma yanında Hiçbirşey Görüyoruz Senin yaptığın kışkırtmayı oraya Sen yalancısın yazmışsın Ben kendi hakkımı savunuyorum görmek istemiyorsan girme BAKMA!

custom_html_banner1
  7. Grapsegnate

Grapsegnate Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    10
    Neyse kendini avukat hakim sanan Oyuncu çocuk devam et bakalım nereye kadar Bu tavrınla devam ediceksin.

custom_html_banner1
  8. Biker

Biker Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Çocuk ? Güldürme Beni Bence Daha güzel Kışkırtabilirsin.

custom_html_banner1
  9. Emre Polis

Emre Polis V3NO[M] PLANET
    [DarkRP] Senatör Destekçi

Alınan Beğeniler:
    66
    Birbirinize Ettiğiniz Hakaretler,Saygısız Konuşmalar Aleyinize Yansıyacaktır @Yashine @nihas

custom_html_banner1
  10. Biker

Biker Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Hakaret? Sen orada 1 argo gördün mü
    Bende öyle düşünmüştüm.

custom_html_banner1
  11. Atakan

Atakan Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    0
    custom_html_banner1
  12. KursaTR

KursaTR Ay Parçacığı
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    0
    Emre defalarca baskını atıyorsunuz herkesi öldürüyorsunuz sesimiz çıkmıyor gidip rüzgarla DC deler Info alıyor diyorsun üstüne. Rüzgar serverin DC dinde ben kendi DC mde. Hayır daha fazla ne yapabilirsiniz de rüzgar info verdi yapmadınız onu anlamıyorum girdiniz defalarca baskın attınız tek kişiydim defalarca öldürdünüz hatta en çok rüzgar öldürdü daha neyin davası?

custom_html_banner1
  13. Grapsegnate

Grapsegnate Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    10
    @KursaTR Bu zaten belirli bir sebep değil diğer suçlarında açtığım ban talebinde var Kürşat KovBoy

custom_html_banner1
  14. nihas

nihas Alper ' nihas ' Şahin
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    276
    Daha da bu tartışma uzarsa 2 tarafa da işlemler uygulanacaktır.

@xEpics tarafından olaya şahit olunmuş ve yeterli kanıtlar olduğundan dolayı, ban temyiz isteğiniz reddedildi.

Konu Kilit.

custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.